DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
Kampe med ændringer siden udsendelse af turneringsplan
(det er de reviderede fastlæggelser, som er vist øverst)
Kun ikke spillede kampe vises.
(datoen under kampnummeret er datoen for flytningen)


Vælg at se siden i printbar udgave, så kan alle felter ses uden linieskift!
tryk på printikonet i menuen eller nederst på siden


Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2

117528
00-00
2.H.V. 21-10-17
22-10-17
10:00
Hjerm FIF Skovbakken Hjermhallerne
Hjermhallerne
Birger Jensen Henrik Bjorholm
117359
00-00
2.H.Ø. 21-10-17
22-10-17
12:00
VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Yasir Saleh Sten Storgaard
117864
00-00
2.D.V. 21-10-17
22-10-17
12:00
Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne
Hjermhallerne
Henrik Bjorholm Birger Jensen
117443
00-00
2.H.V. 21-10-17
22-10-17
12:00
BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Jan Søgaard Alex Hothes
117610
00-00
2.D.Ø. 21-10-17
21-10-17
13:00
Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Michael Staal Arne Jensen
117442
00-00
2.H.V. 21-10-17
22-10-17
14:00
Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Torben Lykke Per Sørensen
116885
00-00
VLH 21-10-17
22-10-17
15:00
Gentofte Volley ASV Århus Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Rebecca Rafn Hagen Tim Poulsen
117204
00-00
1.D.V. 21-10-17
22-10-17
15:00
Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen
Ryhallen
Allan Meier Jensen Vahid G. Mehdi
117780
00-00
2.D.V. 21-10-17
22-10-17
15:00
VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen
Ådalskolen
Bruno Schmidt Bennedsen Carsten B Nielsen

117611
00-00
2.D.Ø. 22-10-17
22-10-17
09:00
Frederiksberg Volley.2 KV 61 Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Ayhan Günes Soleil Mads Hastrup
117275
00-00
2.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
10:00
KSV Hvidovre VK.3 Idrætshuset
Idrætshuset
Jan Labusz Jim Holm Hansen
117276
00-00
2.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
10:00
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Holtehal
Ny Holtehal
Allan Laursen Arne Jensen
116994
00-00
1.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
11:00
Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Mads Hastrup Ayhan Günes Soleil
117205
00-00
1.D.V. 22-10-17
22-10-17
11:00
Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Jørgen Gramstrup Morten Andersen
117064
00-00
1.H.V. 22-10-17
22-10-17
11:00
Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne
Helle Hallerne
Torben Lykke Henrik Bjorholm
117274
00-00
2.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
12:00
Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Michael Staal Lars B. Nielsen
117695
00-00
2.D.Ø. 22-10-17
22-10-17
12:00
KSV.2 Vestegnens Volley.3 Idrætshuset
Idrætshuset
Jim Holm Hansen Jan Labusz
116995
00-00
1.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
12:00
Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
Ny Holtehal
Arne Jensen Allan Laursen
117135
00-00
1.D.Ø. 22-10-17
22-10-17
12:00
VK Vestsjælland Lyngby-Gladsaxe Volley Korsørhallen
Korsørhallen
Tina Brauner Carsten Høll Kristensen
117063
00-00
1.H.V. 22-10-17
22-10-17
12:00
Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen
Bedstedhallen
Per Vind Petersen Peter Thorsø
116993
00-00
1.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
13:00
Team Køge Amager VK Asgårdskolen
Asgårdskolen
Vahid G. Mehdi Michael Lang Sørensen
116939
00-00
VLD 22-10-17
22-10-17
13:00
Frederiksberg Volley Brøndby VK Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Sten Storgaard Olaf Jørs
117640
00-00
2.D.Ø. 22-10-17
21-01-18
13:00
VLI Roskilde VK Kedelhallen
Kedelhallen
Vidar Andersen Christopher Jamie Cheng
116941
00-00
VLD 22-10-17
22-10-17
13:00
Ikast KFUM Elite Volley Aarhus Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Morten Andersen Jørgen Gramstrup
117779
00-00
2.D.V. 22-10-17
22-10-17
13:00
BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Helle Hallerne
Helle Hallerne
Henrik Bjorholm Torben Lykke
117134
00-00
1.D.Ø. 22-10-17
22-10-17
14:00
KSV Vestegnens Volley.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Jan Labusz Jim Holm Hansen
116940
00-00
VLD 22-10-17
22-10-17
14:00
Holte IF Fortuna Odense Volley Ny Holtehal
Ny Holtehal
Tim Poulsen Emil Lahti
116883
00-00
VLH 22-10-17
22-10-17
14:00
VK Vestsjælland Hvidovre VK Korsørhallen
Korsørhallen
Carsten Høll Kristensen Tina Brauner
117203
00-00
1.D.V. 22-10-17
22-10-17
14:00
Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen
Bedstedhallen
Peter Thorsø Per Vind Petersen
117133
00-00
1.D.Ø. 22-10-17
22-10-17
15:00
Team Køge.2 Amager VK.2 Asgårdskolen
Asgårdskolen
Michael Lang Sørensen Vahid G. Mehdi
117529
00-00
2.H.V. 22-10-17
22-10-17
15:00
Ikast KFUM Wildcard ASV Aarhus.2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Bruno Schmidt Bennedsen Jan Søgaard
117694
00-00
2.D.Ø. 22-10-17
22-10-17
16:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen
Lyngehallen
Michael Staal Anders Dyrbye
117360
00-00
2.H.Ø. 22-10-17
22-10-17
16:00
VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen
Korsørhallen
Lars B. Nielsen Yasir Saleh
117526
00-00
2.H.V. 22-10-17
22-10-17
16:00
Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen
Bedstedhallen
Per Vind Petersen Peter Thorsø
116882
00-00
VLH 22-10-17
22-10-17
16:15
Middelfart VK Aalborg Volleyball Lillebælthallen
Lillebælthallen
Flemming Munk Rasmus Jess

117778
00-00
2.D.V. 24-10-17
22-10-17
20:45
Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen
Lillebælthallen
Rasmus Jess Flemming Munk

117819
00-00
2.D.V. 28-10-17
29-10-17
11:00
DHV Odense.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Dalumhallen
Dalumhallen
Vahid G. Mehdi Lars B. Nielsen
117652
00-00
2.D.Ø. 28-10-17
28-10-17
13:00
Rosenlund Gentofte Volley Wildcard Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Allan Laursen Sten Storgaard
117094
00-00
1.H.V. 28-10-17
29-10-17
13:00
DHV Odense IF Lyseng Dalumhallen
Dalumhallen
Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117317
00-00
2.H.Ø. 28-10-17
29-10-17
15:00
Farum-Holte.2 KSV Ny Holtehal
Ny Holtehal
Ayhan Günes Soleil Tina Brauner
117234
00-00
1.D.V. 28-10-17
29-10-17
15:00
DHV Odense Aalborg Volleyball Dalumhallen
Dalumhallen
Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117820
00-00
2.D.V. 28-10-17
29-10-17
15:00
Middelfart VK Ikast KFUM Wildcard.2 Lillebælthallen
Lillebælthallen
Jim Holm Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117902
00-00
2.D.V. 28-10-17
29-10-17
15:00
Funder GF Randers VK Funder Hallen
Funder Hallen
Jørgen Gramstrup Alex Hothes
117024
00-00
1.H.Ø. 28-10-17
29-10-17
16:00
Team Køge Gentofte Volley.2 Asgårdskolen
Asgårdskolen
Jan Labusz Anders Dyrbye
117737
00-00
2.D.Ø. 28-10-17
29-10-17
16:00
USG KSV.2 Idrætshallen
OM-hallen
Vidar Andersen Arne Jensen
117651
00-00
2.D.Ø. 28-10-17
29-10-17
16:00
KV 61 Enghave VK Idrætshuset
Idrætshuset
Michael Staal Mads Hastrup
117163
00-00
1.D.Ø. 28-10-17
29-10-17
16:00
Vestegnens Volley.2 Amager VK.2 Stadionhal 1
Stadionhal 1
Sten Storgaard Allan Laursen
117025
00-00
1.H.Ø. 28-10-17
29-10-17
17:00
Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
Ny Holtehal
Tina Brauner Ayhan Günes Soleil
117164
00-00
1.D.Ø. 28-10-17
29-10-17
18:00
Team Køge.2 Gentofte Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Anders Dyrbye Jan Labusz

117401
00-00
2.H.Ø. 29-10-17
29-10-17
10:00
VK Vestsjælland.2 VK Holbæk Korsørhallen
Korsørhallen
Lars B. Nielsen Carsten B Nielsen
117567
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
10:00
LKB Gistrup Volleyball Aalborg Volleyball.2 Gistrup Idrætscenter
Gistrup Idrætscenter
Ivar Pilden Torben Lykke
117399
00-00
2.H.Ø. 29-10-17
29-10-17
11:00
Hvidovre VK.2 Døllefjelde Musse Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Allan Laursen Arne Jensen
117233
00-00
1.D.V. 29-10-17
29-10-17
11:00
Skovbakken ASV Århus Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Flemming Munk Jørgen Gramstrup
117903
00-00
2.D.V. 29-10-17
29-10-17
11:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Ove Egdal Vahid G. Mehdi
117482
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
11:00
Kolding VK.2 ASV Aarhus.3 Bramdrupdam Hallerne
Bramdrupdam Hallerne
Bruno Schmidt Bennedsen Carsten Høll Kristensen
117316
00-00
2.H.Ø. 29-10-17
29-10-17
12:00
Grøndal EV Gentofte Volley.4 Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Vidar Andersen Tina Brauner
117165
00-00
1.D.Ø. 29-10-17
29-10-17
12:00
VK Vestsjælland KSV Korsørhallen
Korsørhallen
Carsten B Nielsen Lars B. Nielsen
117653
00-00
2.D.Ø. 29-10-17
29-10-17
12:00
Roskilde VK Frederiksberg Volley.2 Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Jan Labusz Sten Storgaard
117553
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
12:15
LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter
Gistrup Idrætscenter
Torben Lykke Ivar Pilden
117315
00-00
2.H.Ø. 29-10-17
29-10-17
13:00
Hvidovre VK.3 Himmelev VK Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Arne Jensen Allan Laursen
117566
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
13:00
Skovbakken ASV Aarhus.2 Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Jørgen Gramstrup Flemming Munk
117093
00-00
1.H.V. 29-10-17
29-10-17
13:00
Kolding VK Randers VK Bramdrupdam Hallerne
Bramdrupdam Hallerne
Carsten Høll Kristensen Bruno Schmidt Bennedsen
117485
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
13:00
SGF Vejle BVC Esbjerg Søndermarkshallen Vejle
Søndermarkshallen Vejle
Alex Hothes Jim Holm Hansen
117736
00-00
2.D.Ø. 29-10-17
29-10-17
14:00
Lynge Uggeløse IF Gentofte Volley.2 Lyngehallen
Lyngehallen
Yasir Saleh Michael Staal
117483
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
14:00
Aabenraa I&G IF Lyseng 2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Per Vind Petersen Birger Jensen
117735
00-00
2.D.Ø. 29-10-17
29-10-17
15:00
Vestegnens Volley.3 Amager VK.3 Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Allan Laursen Arne Jensen
117904
00-00
2.D.V. 29-10-17
29-10-17
15:00
Holstebro KFUM VK Shima Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Kaj Verner Hansen Vahid G. Mehdi
117568
00-00
2.H.V. 29-10-17
29-10-17
17:00
Bedsted KFUM.2 Ikast KFUM Wildcard Bedstedhallen
Bedstedhallen
Per Sørensen Niclas Kjær Thomsen
117235
00-00
1.D.V. 29-10-17
29-10-17
19:00
Bedsted KFUM Ikast KFUM Wildcard Bedstedhallen
Bedstedhallen
Niclas Kjær Thomsen Per Sørensen

117026
00-00
1.H.Ø. 31-10-17
05-11-17
19:30
Amager VK Lyngby-Gladsaxe Volley Sundby hal 2
Sundby hal 2
Tim Poulsen Michael Staal

117818
00-00
2.D.V. 01-11-17
29-10-17
19:00
Fortuna Odense Volley.2 Sønderborg VK Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Per Sørensen Jim Holm Hansen
117909
00-00
2.D.V. 01-11-17
05-11-17
20:00
VK Shima Hjerm FIF Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117484
00-00
2.H.V. 01-11-17
29-10-17
20:00
Hornsyld IF Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Per Vind Petersen Birger Jensen

117821
00-00
2.D.V. 02-11-17
29-10-17
19:30
VT Esbjerg BVC-Nordenskov Volley Ådalskolen
Ådalskolen
Torben Lykke Birger Jensen
117822
00-00
2.D.V. 02-11-17
05-11-17
20:00
Øster Starup - Vester Nebel IF Fortuna Odense Volley.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Vahid G. Mehdi Alex Hothes

117906
00-00
2.D.V. 04-11-17
05-11-17
10:00
IF Lyseng Funder GF Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Kaj Verner Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117657
00-00
2.D.Ø. 04-11-17
05-11-17
11:00
Gentofte Volley Wildcard Roskilde VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Jan Labusz Lars B. Nielsen
117404
00-00
2.H.Ø. 04-11-17
05-11-17
12:00
VK Holbæk VK Næstved Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Vahid G. Mehdi Yasir Saleh
117570
00-00
2.H.V. 04-11-17
05-11-17
12:00
Aalborg Volleyball.2 Skovbakken Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Ivar Pilden Torben Lykke
117096
00-00
1.H.V. 04-11-17
05-11-17
12:00
IF Lyseng Kolding VK Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Bruno Schmidt Bennedsen Kaj Verner Hansen
117027
00-00
1.H.Ø. 04-11-17
05-11-17
13:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Lars B. Nielsen Jan Labusz
117236
00-00
1.D.V. 04-11-17
05-11-17
14:00
Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Torben Lykke Ivar Pilden
117486
00-00
2.H.V. 04-11-17
05-11-17
14:00
IF Lyseng 2 Kolding VK.2 Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Kaj Verner Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117167
00-00
1.D.Ø. 04-11-17
05-11-17
15:00
Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Allan Laursen Vahid G. Mehdi
117489
00-00
2.H.V. 04-11-17
05-11-17
15:00
Ikast KFUM Wildcard.2 SGF Vejle Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Alex Hothes Birger Jensen
117573
00-00
2.H.V. 04-11-17
05-11-17
17:00
Ikast KFUM Wildcard Hjerm FIF Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Birger Jensen Alex Hothes
117825
00-00
2.D.V. 04-11-17
05-11-17
17:00
Ikast KFUM Wildcard.2 VT Esbjerg Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Jan Søgaard Henrik Bjorholm

117656
00-00
2.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
09:00
Frederiksberg Volley.2 Rosenlund Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Rasmus Jess Jan Labusz
117738
00-00
2.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
10:00
Amager VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Sundby hal 2
Sundby hal 2
Carsten B Nielsen Ove Egdal
117028
00-00
1.H.Ø. 05-11-17
05-11-17
11:00
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Jan Labusz Rasmus Jess
117321
00-00
2.H.Ø. 05-11-17
05-11-17
11:00
Gentofte Volley.4 Farum-Holte.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Per Sørensen Vahid G. Mehdi
117488
00-00
2.H.V. 05-11-17
05-11-17
11:00
BVC Esbjerg Hornsyld IF Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Alex Hothes Birger Jensen
117166
00-00
1.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
12:00
Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Sundby hal 2
Sundby hal 2
Ove Egdal Carsten B Nielsen
117487
00-00
2.H.V. 05-11-17
05-11-17
12:00
ASV Aarhus.3 Aabenraa I&G Marselisborg gymnasium
Århus Gl. Stadionhal
Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117907
00-00
2.D.V. 05-11-17
05-11-17
12:00
Randers VK Aarhus 1900 Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Per Vind Petersen Peter Thorsø
117654
00-00
2.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
13:00
Enghave VK VLI Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Allan Laursen Michael Lang Sørensen
116949
00-00
VLD 05-11-17
19-11-17
13:00
Frederiksberg Volley Elite Volley Aarhus Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Tina Brauner Rasmus Jess
117741
00-00
2.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
13:00
Gentofte Volley.2 USG Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Vahid G. Mehdi Per Sørensen
117318
00-00
2.H.Ø. 05-11-17
05-11-17
13:00
Himmelev VK Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev Gymnasium
Himmelev Gymnasium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117824
00-00
2.D.V. 05-11-17
05-11-17
13:00
BVC-Nordenskov Volley Middelfart VK Esbjerg Sem. Boldhal
Helle Hallerne
Birger Jensen Alex Hothes
117740
00-00
2.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
14:00
KSV.2 Lynge Uggeløse IF Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Yasir Saleh Ayhan Günes Soleil
116893
00-00
VLH 05-11-17
16-11-17
14:00
VK Vestsjælland ASV Århus Korsørhallen
Korsørhallen
Jan Herneth Morten Andersen
117237
00-00
1.D.V. 05-11-17
05-11-17
14:00
ASV Århus DHV Odense Marselisborg gymnasium
Århus Gl. Stadionhal
Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117097
00-00
1.H.V. 05-11-17
05-11-17
14:00
Randers VK DHV Odense Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Peter Thorsø Per Vind Petersen
117238
00-00
1.D.V. 05-11-17
05-11-17
15:00
Ry VK 75 Bedsted KFUM Ryhallen
Ryhallen
Jan Søgaard Allan Meier Jensen
117168
00-00
1.D.Ø. 05-11-17
05-11-17
16:00
KSV Team Køge.2 Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Ayhan Günes Soleil Yasir Saleh
117823
00-00
2.D.V. 05-11-17
05-11-17
16:00
Sønderborg VK DHV Odense.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Bruno Schmidt Bennedsen Kaj Verner Hansen
117402
00-00
2.H.Ø. 05-11-17
05-11-17
16:00
Døllefjelde Musse VLI Nysted Hallen
Nysted Hallen
Anders Dyrbye Dommer ikke påsat
117098
00-00
1.H.V. 05-11-17
05-11-17
16:30
Nordenskov Ungdoms-og IF Bedsted KFUM Helle Hallerne
Helle Hallerne
Torben Lykke Henrik Bjorholm
117320
00-00
2.H.Ø. 05-11-17
05-11-17
18:00
KSV Grøndal EV Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Yasir Saleh Ayhan Günes Soleil

117023
00-00
1.H.Ø. 07-11-17
29-10-17
20:00
KV 61 Amager VK Idrætshuset
Idrætshuset
Mads Hastrup Michael Staal

117067
00-00
1.H.V. 08-11-17
12-11-17
19:30
IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Torben Lykke Per Vind Petersen

116943
00-00
VLD 09-11-17
12-11-17
18:30
Elite Volley Aarhus Holte IF Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Flemming Munk Rasmus Jess
116887
00-00
VLH 09-11-17
12-11-17
20:30
ASV Århus Ishøj Volley Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Rasmus Jess Flemming Munk

116886
00-00
VLH 10-11-17
12-11-17
18:30
Boldklubben Marienlyst VK Vestsjælland Klostermarkshallen
Marienlyst Centret Hal 4
Michael Andersen Niclas Kjær Thomsen
116942
00-00
VLD 10-11-17
12-11-17
20:00
Fortuna Odense Volley Frederiksberg Volley Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Niclas Kjær Thomsen Michael Andersen
117065
00-00
1.H.V. 10-11-17
22-10-17
20:00
Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
117283
00-00
2.H.Ø. 10-11-17
19-11-17
20:15
Gentofte Volley.4 Hvidovre VK.3 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Michael Staal Mads Hastrup

117868
00-00
2.D.V. 11-11-17
12-11-17
10:00
IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Henrik Bjorholm Jørgen Gramstrup
117869
00-00
2.D.V. 11-11-17
12-11-17
11:00
Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Torben Lykke Birger Jensen
117785
00-00
2.D.V. 11-11-17
12-11-17
12:00
DHV Odense.2 Middelfart VK Hjallesehallen
Dalumhallen
Carsten B Nielsen Per Sørensen
117782
00-00
2.D.V. 11-11-17
12-11-17
12:00
Fortuna Odense Volley.2 BVC-Nordenskov Volley Hjallesehallen
Klostermarkshallen
Per Sørensen Carsten B Nielsen
117448
00-00
2.H.V. 11-11-17
12-11-17
12:00
IF Lyseng 2 Ikast KFUM Wildcard.2 Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Jørgen Gramstrup Henrik Bjorholm
116945
00-00
VLD 11-11-17
12-11-17
14:00
Brøndby VK Team Køge Stadionhal 1
Stadionhal 1
Morten Klein Rebecca Rafn Hagen
117068
00-00
1.H.V. 11-11-17
12-11-17
14:00
DHV Odense Bedsted KFUM Hjallesehallen
Dalumhallen
Ove Egdal Lars B. Nielsen
117784
00-00
2.D.V. 11-11-17
12-11-17
14:00
Øster Starup - Vester Nebel IF Ikast KFUM Wildcard.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Bruno Schmidt Bennedsen Alex Hothes
116944
00-00
VLD 11-11-17
12-11-17
14:30
Amager VK Ikast KFUM Sundby hal 2
Sundby hal 2
Mads Hastrup Michael Andersen
117696
00-00
2.D.Ø. 11-11-17
22-10-17
15:30
USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen
OM-hallen
Sten Storgaard Allan Laursen
117138
00-00
1.D.Ø. 11-11-17
12-11-17
16:00
Vestegnens Volley.2 Team Køge.2 Stadionhal 1
Stadionhal 1
Rebecca Rafn Hagen Morten Klein
117208
00-00
1.D.V. 11-11-17
12-11-17
16:00
DHV Odense Bedsted KFUM Hjallesehallen
Dalumhallen
Lars B. Nielsen Ove Egdal
116997
00-00
1.H.Ø. 11-11-17
12-11-17
16:30
Amager VK Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Michael Andersen Mads Hastrup

117701
00-00
2.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
09:30
Vestegnens Volley.3 Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Ayhan Günes Soleil Michael Staal
117698
00-00
2.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar KSV.2 Buddingehallen
Engelsborghallen
Per Sørensen Jim Holm Hansen
117617
00-00
2.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
10:00
KV 61 Rosenlund Idrætshuset
Idrætshuset
Allan Laursen Tina Brauner
117700
00-00
2.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
10:00
Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Jan Labusz Olaf Jørs
117066
00-00
1.H.V. 12-11-17
12-11-17
11:00
Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Torben Lykke Jan Søgaard
117365
00-00
2.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
11:30
Hvidovre VK.2 VK Næstved Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Michael Staal Ayhan Günes Soleil
117278
00-00
2.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Buddingehallen
Engelsborghallen
Jim Holm Hansen Per Sørensen
116998
00-00
1.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
12:00
KV 61 Team Køge Idrætshuset
Idrætshuset
Tina Brauner Allan Laursen
117137
00-00
1.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
12:00
Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2
Sundby hal 2
Olaf Jørs Jan Labusz
117532
00-00
2.H.V. 12-11-17
12-11-17
12:00
Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Allan Meier Jensen Jørgen Gramstrup
117447
00-00
2.H.V. 12-11-17
12-11-17
12:00
ASV Aarhus.3 SGF Vejle Marselisborg gymnasium
Århus Gl. Stadionhal
Bruno Schmidt Bennedsen Ivar Pilden
117867
00-00
2.D.V. 12-11-17
12-11-17
12:00
Randers VK Hjerm FIF Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Michael Dalsgaard Tobiasen Kaj Verner Hansen
117362
00-00
2.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
13:00
VLI VK Holbæk Kedelhallen
Kedelhallen
Sten Storgaard Tim Poulsen
117206
00-00
1.D.V. 12-11-17
12-11-17
13:00
Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Henrik Bjorholm Alex Hothes
117446
00-00
2.H.V. 12-11-17
12-11-17
13:00
Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Jan Søgaard Torben Lykke
117136
00-00
1.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Buddingehallen
Engelsborghallen
Arne Jensen Vidar Andersen
116889
00-00
VLH 12-11-17
12-11-17
14:00
Hvidovre VK Middelfart VK Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Michael Andersen Jan Herneth
117207
00-00
1.D.V. 12-11-17
12-11-17
14:00
Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Jørgen Gramstrup Allan Meier Jensen
117531
00-00
2.H.V. 12-11-17
12-11-17
14:00
ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Marselisborg gymnasium
Århus Gl. Stadionhal
Ivar Pilden Bruno Schmidt Bennedsen
117449
00-00
2.H.V. 12-11-17
12-11-17
14:00
Aabenraa I&G Hornsyld IF Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Vahid G. Mehdi Carsten B Nielsen
117614
00-00
2.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
15:00
VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen
Kedelhallen
Tim Poulsen Sten Storgaard
117280
00-00
2.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
15:00
Himmelev VK Gentofte Volley.4 Himmelev Gymnasium
Himmelev Gymnasium
Anders Dyrbye Yasir Saleh
116996
00-00
1.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Buddingehallen
Engelsborghallen
Vidar Andersen Arne Jensen
117281
00-00
2.H.Ø. 12-11-17
12-11-17
16:00
Hvidovre VK.3 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Jan Herneth Michael Andersen
116884
00-00
VLH 12-11-17
22-10-17
16:00
Ishøj Volley Boldklubben Marienlyst Ishøj IC
Ishøj IC
Morten Klein Rebecca Rafn Hagen
116888
00-00
VLH 12-11-17
12-11-17
16:00
Aalborg Volleyball Gentofte Volley Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Rasmus Jess Flemming Munk
117783
00-00
2.D.V. 12-11-17
12-11-17
16:00
Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Ove Egdal Lars B. Nielsen
117616
00-00
2.D.Ø. 12-11-17
12-11-17
17:00
Enghave VK Gentofte Volley Wildcard Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Olaf Jørs Jan Labusz

116961
00-00
VLD 14-11-17
15-10-17
20:00
Holte IF Team Køge Ny Holtehal
Ny Holtehal
Freddy Kjellerup Dommer ikke påsat
117366
00-00
2.H.Ø. 14-11-17
19-11-17
20:00
VK Vestsjælland.2 Døllefjelde Musse Korsørhallen
Korsørhallen
Michael Staal Anders Dyrbye

117095
00-00
1.H.V. 15-11-17
29-10-17
19:30
Bedsted KFUM Ikast KFUM Bedstedhallen
Bedstedhallen
Flemming Munk Jørgen Gramstrup
117149
00-00
1.D.Ø. 15-11-17
22-11-17
20:15
KSV Gentofte Volley Idrætshuset
Idrætshuset
Anders Dyrbye Michael Staal

117141
00-00
1.D.Ø. 16-11-17
16-11-17
18:15
VK Vestsjælland Amager VK.2 Korsørhallen
Korsørhallen
Anders Dyrbye Tim Poulsen
116938
00-00
VLD 16-11-17
22-10-17
20:00
Team Køge Amager VK Asgårdskolen
Asgårdskolen
Jan Herneth Morten Andersen
116892
00-00
VLH 16-11-17
19-11-17
20:00
Middelfart VK Boldklubben Marienlyst Lillebælthallen
Lillebælthallen
Morten Klein Morten Andersen

116891
00-00
VLH 17-11-17
19-11-17
18:30
Gentofte Volley Hvidovre VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Jan Herneth Sten Storgaard
116947
00-00
VLD 17-11-17
19-11-17
18:30
Ikast KFUM Brøndby VK Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Jørgen Gramstrup Rasmus Jess
117139
00-00
1.D.Ø. 17-11-17
19-11-17
20:30
Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Sten Storgaard Jan Herneth

117619
00-00
2.D.Ø. 18-11-17
19-11-17
11:00
Gentofte Volley Wildcard KV 61 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Michael Staal Olaf Jørs
117070
00-00
1.H.V. 18-11-17
19-11-17
12:00
Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen
Bedstedhallen
Carsten Høll Kristensen Niclas Kjær Thomsen
117453
00-00
2.H.V. 18-11-17
19-11-17
12:00
BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Alex Hothes Torben Lykke
116999
00-00
1.H.Ø. 18-11-17
19-11-17
13:00
Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Olaf Jørs Michael Staal
117620
00-00
2.D.Ø. 18-11-17
18-11-17
13:00
Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Tina Brauner Michael Lang Sørensen
117452
00-00
2.H.V. 18-11-17
19-11-17
14:00
Hornsyld IF Kolding VK.2 Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Henrik Bjorholm Vahid G. Mehdi
117210
00-00
1.D.V. 18-11-17
19-11-17
14:00
Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen
Bedstedhallen
Niclas Kjær Thomsen Carsten Høll Kristensen
117703
00-00
2.D.Ø. 18-11-17
19-11-17
15:00
Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Yasir Saleh Vidar Andersen
117786
00-00
2.D.V. 18-11-17
19-11-17
15:00
VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen
Ådalskolen
Ove Egdal Birger Jensen
117702
00-00
2.D.Ø. 18-11-17
19-11-17
16:00
USG Amager VK.3 Idrætshallen
OM-hallen
Mads Hastrup Arne Jensen
117536
00-00
2.H.V. 18-11-17
19-11-17
16:00
Bedsted KFUM.2 Skovbakken Bedstedhallen
Bedstedhallen
Carsten Høll Kristensen Niclas Kjær Thomsen
117788
00-00
2.D.V. 18-11-17
19-11-17
16:30
Middelfart VK Fortuna Odense Volley.2 Lillebælthallen
Lillebælthallen
Carsten B Nielsen Kaj Verner Hansen

117282
00-00
2.H.Ø. 19-11-17
19-11-17
10:00
Farum-Holte.2 Himmelev VK Ny Holtehal
Ny Holtehal
Michael Staal Jan Labusz
117368
00-00
2.H.Ø. 19-11-17
19-11-17
10:00
VK Næstved VLI Sydbyskolen
Sydbyskolen
Michael Lang Sørensen Anders Dyrbye
117871
00-00
2.D.V. 19-11-17
19-11-17
10:00
VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Peter Thorsø Torben Lykke
117140
00-00
1.D.Ø. 19-11-17
19-11-17
11:00
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Vidar Andersen Arne Jensen
117071
00-00
1.H.V. 19-11-17
19-11-17
11:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne
Helle Hallerne
Rasmus Jess Jan Søgaard
117001
00-00
1.H.Ø. 19-11-17
19-11-17
12:00
Farum-Holte Amager VK Ny Holtehal
Ny Holtehal
Emil Lahti Tim Poulsen
117618
00-00
2.D.Ø. 19-11-17
19-11-17
12:00
Roskilde VK Enghave VK Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Olaf Jørs Yasir Saleh
117000
00-00
1.H.Ø. 19-11-17
19-11-17
13:00
Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Arne Jensen Vidar Andersen
117789
00-00
2.D.V. 19-11-17
19-11-17
13:00
BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne
Helle Hallerne
Jan Søgaard Rasmus Jess
117450
00-00
2.H.V. 19-11-17
19-11-17
13:00
SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle
Søndermarkshallen Vejle
Per Vind Petersen Ove Egdal
117704
00-00
2.D.Ø. 19-11-17
19-11-17
14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lyngehallen
Lyngehallen
Michael Staal Jan Labusz
116946
00-00
VLD 19-11-17
19-11-17
14:00
Holte IF Amager VK Ny Holtehal
Ny Holtehal
Tim Poulsen Emil Lahti
116948
00-00
VLD 19-11-17
19-11-17
15:00
Team Køge Fortuna Odense Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Carsten Høll Kristensen Mads Hastrup
117211
00-00
1.D.V. 19-11-17
19-11-17
15:00
Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen
Ryhallen
Bruno Schmidt Bennedsen Henrik Bjorholm
117872
00-00
2.D.V. 19-11-17
19-11-17
15:00
Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Vahid G. Mehdi Jim Holm Hansen
116890
00-00
VLH 19-11-17
19-11-17
16:00
Ishøj Volley Aalborg Volleyball Ishøj IC
Ishøj IC
Sten Storgaard Michael Andersen

117284
00-00
2.H.Ø. 20-11-17
19-11-17
20:30
Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Arne Jensen Vidar Andersen

117297
00-00
2.H.Ø. 21-11-17
22-11-17
18:30
Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal
Ny Holtehal
Vidar Andersen Jan Labusz
117798
00-00
2.D.V. 21-11-17
22-11-17
18:30
DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen
Dalumhallen
Carsten B Nielsen Jim Holm Hansen
117799
00-00
2.D.V. 21-11-17
22-11-17
19:00
Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117294
00-00
2.H.Ø. 21-11-17
22-11-17
19:30
Hvidovre VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Arne Jensen Michael Staal
117464
00-00
2.H.V. 21-11-17
22-11-17
19:30
BVC Esbjerg Ikast KFUM Wildcard.2 Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Birger Jensen Alex Hothes
117010
00-00
1.H.Ø. 21-11-17
22-11-17
20:00
Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
Ny Holtehal
Jan Labusz Vidar Andersen
117219
00-00
1.D.V. 21-11-17
22-11-17
20:00
ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Rasmus Jess Flemming Munk

117546
00-00
2.H.V. 22-11-17
22-11-17
18:00
Skovbakken LKB Gistrup Volleyball Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Birger Jensen Carsten B Nielsen
117220
00-00
1.D.V. 22-11-17
22-11-17
18:30
Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen
Ryhallen
Jørgen Gramstrup Lars B. Nielsen
117714
00-00
2.D.Ø. 22-11-17
22-11-17
19:00
Vestegnens Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Arne Jensen Jan Labusz
117549
00-00
2.H.V. 22-11-17
22-11-17
19:30
Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen
Bedstedhallen
Ivar Pilden Niclas Kjær Thomsen
117462
00-00
2.H.V. 22-11-17
22-11-17
19:30
Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Torben Lykke Ove Egdal
117885
00-00
2.D.V. 22-11-17
22-11-17
20:00
Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Michael Dalsgaard Tobiasen Kaj Verner Hansen
117633
00-00
2.D.Ø. 22-11-17
22-11-17
20:15
Roskilde VK Rosenlund Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Olaf Jørs Yasir Saleh
117378
00-00
2.H.Ø. 22-11-17
22-11-17
20:30
Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Jan Labusz Arne Jensen
117079
00-00
1.H.V. 22-11-17
22-11-17
20:30
Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Bruno Schmidt Bennedsen Jim Holm Hansen
117571
00-00
2.H.V. 22-11-17
05-11-17
20:30
ASV Aarhus.2 LKB Gistrup Volleyball Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Henrik Bjorholm Alex Hothes
117080
00-00
1.H.V. 22-11-17
22-11-17
20:30
Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne
Helle Hallerne
Rasmus Jess Per Vind Petersen
117465
00-00
2.H.V. 22-11-17
22-11-17
21:00
SGF Vejle Hornsyld IF Mølholmhallen
Søndermarkshallen Vejle
Per Sørensen Vahid G. Mehdi

117078
00-00
1.H.V. 23-11-17
22-11-17
18:00
DHV Odense Kolding VK Dalumhallen
Dalumhallen
Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117632
00-00
2.D.Ø. 23-11-17
22-11-17
18:30
Frederiksberg Volley.2 Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
Bülowsvejhallen
Ayhan Günes Soleil Sten Storgaard
117150
00-00
1.D.Ø. 23-11-17
21-11-17
18:30
VK Vestsjælland Team Køge.2 Korsørhallen
Korsørhallen
Vahid G. Mehdi Ove Egdal
117148
00-00
1.D.Ø. 23-11-17
22-11-17
19:30
Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal
Stadionhal 1
Vidar Andersen Olaf Jørs
117218
00-00
1.D.V. 23-11-17
22-11-17
20:00
DHV Odense Skovbakken Dalumhallen
Dalumhallen
Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117547
00-00
2.H.V. 23-11-17
22-11-17
20:00
Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Torben Lykke Ivar Pilden
117463
00-00
2.H.V. 23-11-17
22-11-17
20:00
ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Per Vind Petersen Alex Hothes
117381
00-00
2.H.Ø. 23-11-17
22-11-17
20:15
VK Vestsjælland.2 VK Næstved Korsørhallen
Korsørhallen
Ove Egdal Vahid G. Mehdi
117009
00-00
1.H.Ø. 23-11-17
22-11-17
20:30
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen
Bülowsvejhallen
Sten Storgaard Ayhan Günes Soleil

117195
00-00
1.D.Ø. 25-11-17
25-11-17
10:00
Talenthold Øst Vestegnens Volley.2 Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Michael Staal Jan Labusz
117870
00-00
2.D.V. 25-11-17
19-11-17
10:00
Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
Hjermhallerne
Allan Meier Jensen Birger Jensen
117055
00-00
1.H.Ø. 25-11-17
25-11-17
12:00
Talenthold Øst KV 61 Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Jan Labusz Michael Staal
117534
00-00
2.H.V. 25-11-17
19-11-17
12:00
Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne
Hjermhallerne
Birger Jensen Allan Meier Jensen
117194
00-00
1.D.Ø. 25-11-17
26-11-17
14:00
Talenthold Øst Amager VK.2 Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Vidar Andersen Olaf Jørs
117125
00-00
1.H.V. 25-11-17
25-11-17
14:00
Talenthold Vest IF Lyseng Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Henrik Bjorholm Vahid G. Mehdi
117717
00-00
2.D.Ø. 25-11-17
22-11-17
15:00
USG Lynge Uggeløse IF OM-hallen
OM-hallen
Yasir Saleh Arne Jensen
117801
00-00
2.D.V. 25-11-17
22-11-17
15:00
VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen
Ådalskolen
Torben Lykke Kaj Verner Hansen
117882
00-00
2.D.V. 25-11-17
22-11-17
15:30
Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen
Funder Hallen
Bruno Schmidt Bennedsen Alex Hothes
117054
00-00
1.H.Ø. 25-11-17
26-11-17
16:00
Talenthold Øst Amager VK Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Olaf Jørs Vidar Andersen
117265
00-00
1.D.V. 25-11-17
25-11-17
16:00
Talenthold Vest Aalborg Volleyball Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Vahid G. Mehdi Henrik Bjorholm

117193
00-00
1.D.Ø. 26-11-17
25-11-17
10:00
Talenthold Øst Lyngby-Gladsaxe Volley Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Arne Jensen Allan Laursen
117053
00-00
1.H.Ø. 26-11-17
25-11-17
12:00
Talenthold Øst Lyngby-Gladsaxe Volley Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Allan Laursen Arne Jensen
117630
00-00
2.D.Ø. 26-11-17
22-11-17
12:00
KV 61 VLI Idrætshuset
Idrætshuset
Ayhan Günes Soleil Tina Brauner
117374
00-00
2.H.Ø. 26-11-17
10-12-17
13:00
VLI Døllefjelde Musse Kedelhallen
Kedelhallen
Yasir Saleh Anders Dyrbye
117199
00-00
1.D.Ø. 26-11-17
26-11-17
14:00
Talenthold Øst VK Vestsjælland Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Olaf Jørs Mads Hastrup
117296
00-00
2.H.Ø. 26-11-17
22-11-17
14:00
KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset
Idrætshuset
Jan Labusz Michael Lang Sørensen
117126
00-00
1.H.V. 26-11-17
26-11-17
14:00
Talenthold Vest DHV Odense Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Per Vind Petersen Jan Søgaard
117059
00-00
1.H.Ø. 26-11-17
26-11-17
16:00
Talenthold Øst Farum-Holte Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Mads Hastrup Olaf Jørs
117716
00-00
2.D.Ø. 26-11-17
22-11-17
16:00
KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Michael Lang Sørensen Jan Labusz
117266
00-00
1.D.V. 26-11-17
26-11-17
16:00
Talenthold Vest DHV Odense Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Jan Søgaard Per Vind Petersen

117008
00-00
1.H.Ø. 30-11-17
22-11-17
20:00
KV 61 Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
Idrætshuset
Emil Lahti Ayhan Günes Soleil
116958
00-00
VLD 30-11-17
15-10-17
20:00
Brøndby VK Fortuna Odense Volley Stadionhal 1
Stadionhal 1
Tina Brauner Sten Storgaard

117624
00-00
2.D.Ø. 02-12-17
03-12-17
11:00
Gentofte Volley Wildcard Rosenlund Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Jim Holm Hansen Olaf Jørs
117456
00-00
2.H.V. 02-12-17
03-12-17
11:00
Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld IF Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Peter Thorsø Ivar Pilden
117373
00-00
2.H.Ø. 02-12-17
03-12-17
12:00
VK Holbæk VK Vestsjælland.2 Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Anders Dyrbye Michael Staal
117213
00-00
1.D.V. 02-12-17
03-12-17
12:00
Aalborg Volleyball DHV Odense Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Morten Andersen Niclas Kjær Thomsen
117875
00-00
2.D.V. 02-12-17
03-12-17
12:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Per Vind Petersen Ove Egdal
117003
00-00
1.H.Ø. 02-12-17
03-12-17
13:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Olaf Jørs Jim Holm Hansen
116950
00-00
VLD 02-12-17
03-12-17
13:00
Elite Volley Aarhus Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Morten Klein Carsten Høll Kristensen
117214
00-00
1.D.V. 02-12-17
03-12-17
13:00
Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Lars B. Nielsen Jan Søgaard
117792
00-00
2.D.V. 02-12-17
03-12-17
13:00
Ikast KFUM Wildcard.2 Middelfart VK Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Ivar Pilden Peter Thorsø
116895
00-00
VLH 02-12-17
03-12-17
14:00
Aalborg Volleyball Hvidovre VK Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Niclas Kjær Thomsen Morten Andersen
117073
00-00
1.H.V. 02-12-17
03-12-17
14:00
IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Ove Egdal Per Vind Petersen
116896
00-00
VLH 02-12-17
03-12-17
15:00
Gentofte Volley Middelfart VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Rebecca Rafn Hagen Michael Andersen
116894
00-00
VLH 02-12-17
03-12-17
15:00
ASV Århus Boldklubben Marienlyst Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Carsten Høll Kristensen Morten Klein
117074
00-00
1.H.V. 02-12-17
03-12-17
15:00
Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Jan Søgaard Lars B. Nielsen
117539
00-00
2.H.V. 02-12-17
03-12-17
16:00
Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Torben Lykke Alex Hothes
117455
00-00
2.H.V. 02-12-17
03-12-17
16:00
IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Per Vind Petersen Ove Egdal
117143
00-00
1.D.Ø. 02-12-17
03-12-17
17:00
Gentofte Volley Team Køge.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Michael Andersen Rebecca Rafn Hagen
117454
00-00
2.H.V. 02-12-17
03-12-17
17:00
ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Allan Meier Jensen Birger Jensen
117540
00-00
2.H.V. 02-12-17
03-12-17
17:00
Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM.2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Lars B. Nielsen Jørgen Gramstrup
116952
00-00
VLD 02-12-17
03-12-17
19:00
Ikast KFUM Team Køge Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Jørgen Gramstrup Dommer ikke påsat

117625
00-00
2.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
09:00
Frederiksberg Volley.2 Roskilde VK Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Ove Egdal Emil Lahti
117144
00-00
1.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
10:00
KSV VK Vestsjælland Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Allan Laursen Michael Staal
117288
00-00
2.H.Ø. 03-12-17
03-12-17
10:00
Gentofte Volley.4 Grøndal EV Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Ayhan Günes Soleil Jan Labusz
117707
00-00
2.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
10:00
Amager VK.3 Vestegnens Volley.3 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Michael Lang Sørensen Tina Brauner
117004
00-00
1.H.Ø. 03-12-17
03-12-17
11:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Emil Lahti Ove Egdal
117287
00-00
2.H.Ø. 03-12-17
03-12-17
11:00
Himmelev VK Hvidovre VK.3 Himmelev Gymnasium
Himmelev Gymnasium
Yasir Saleh Dommer ikke påsat
117876
00-00
2.D.V. 03-12-17
03-12-17
11:00
VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Ivar Pilden Torben Lykke
117457
00-00
2.H.V. 03-12-17
03-12-17
11:00
BVC Esbjerg SGF Vejle Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Vahid G. Mehdi Per Sørensen
117623
00-00
2.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
12:00
Enghave VK KV 61 Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Vidar Andersen Arne Jensen
117709
00-00
2.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
12:00
KSV.2 USG Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Michael Staal Allan Laursen
117708
00-00
2.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
12:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Jan Labusz Ayhan Günes Soleil
117142
00-00
1.D.Ø. 03-12-17
03-12-17
12:00
Amager VK.2 Vestegnens Volley.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Tina Brauner Michael Lang Sørensen
117072
00-00
1.H.V. 03-12-17
03-12-17
12:00
Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Carsten Høll Kristensen Bruno Schmidt Bennedsen
117212
00-00
1.D.V. 03-12-17
03-12-17
12:00
ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Peter Thorsø Jim Holm Hansen
116953
00-00
VLD 03-12-17
03-12-17
13:00
Frederiksberg Volley Holte IF Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Sten Storgaard Olaf Jørs
117793
00-00
2.D.V. 03-12-17
03-12-17
13:00
BVC-Nordenskov Volley VT Esbjerg Esbjerg Sem. Boldhal
Helle Hallerne
Per Sørensen Vahid G. Mehdi
117289
00-00
2.H.Ø. 03-12-17
03-12-17
14:00
KSV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Allan Laursen Michael Staal
116897
00-00
VLH 03-12-17
03-12-17
14:00
VK Vestsjælland Ishøj Volley Korsørhallen
Korsørhallen
Tim Poulsen Rasmus Jess
117874
00-00
2.D.V. 03-12-17
03-12-17
14:00
Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Bruno Schmidt Bennedsen Carsten Høll Kristensen
117538
00-00
2.H.V. 03-12-17
03-12-17
14:00
ASV Aarhus.2 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Jim Holm Hansen Peter Thorsø
116951
00-00
VLD 03-12-17
03-12-17
14:30
Amager VK Brøndby VK Sundby hal 2
Sundby hal 2
Michael Andersen Rebecca Rafn Hagen
117790
00-00
2.D.V. 03-12-17
03-12-17
16:00
Sønderborg VK Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Michael Dalsgaard Tobiasen Kaj Verner Hansen
117791
00-00
2.D.V. 03-12-17
03-12-17
16:00
Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Carsten B Nielsen Lars B. Nielsen
117002
00-00
1.H.Ø. 03-12-17
03-12-17
16:30
Amager VK KV 61 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Rebecca Rafn Hagen Michael Andersen
117371
00-00
2.H.Ø. 03-12-17
03-12-17
17:00
Døllefjelde Musse Hvidovre VK.2 Nysted Hallen
Nysted Hallen
Anders Dyrbye Jan Herneth

117358
00-00
2.H.Ø. 06-12-17
22-10-17
19:00
VK Næstved Døllefjelde Musse Sydbyskolen
Sydbyskolen
Yasir Saleh Michael Staal
117883
00-00
2.D.V. 06-12-17
22-11-17
20:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Torben Lykke Alex Hothes

116898
00-00
VLH 08-12-17
10-12-17
18:30
Boldklubben Marienlyst Aalborg Volleyball Klostermarkshallen
Marienlyst Centret Hal 4
Jan Herneth Flemming Munk
117147
00-00
1.D.Ø. 08-12-17
10-12-17
19:30
Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Ayhan Günes Soleil Michael Staal
116954
00-00
VLD 08-12-17
10-12-17
20:00
Fortuna Odense Volley Amager VK Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Flemming Munk Jan Herneth

117794
00-00
2.D.V. 09-12-17
10-12-17
10:00
Fortuna Odense Volley.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Marienlyst Centret Hal 1
Klostermarkshallen
Vahid G. Mehdi Per Sørensen
117881
00-00
2.D.V. 09-12-17
10-12-17
10:00
Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne
Hjermhallerne
Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117879
00-00
2.D.V. 09-12-17
10-12-17
11:00
Aarhus 1900 Randers VK Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Alex Hothes Torben Lykke
117712
00-00
2.D.Ø. 09-12-17
10-12-17
12:00
Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen
Lyngehallen
Allan Laursen Michael Staal
117796
00-00
2.D.V. 09-12-17
10-12-17
12:00
Middelfart VK BVC-Nordenskov Volley Lillebælthallen
Lillebælthallen
Carsten Høll Kristensen Flemming Munk
117795
00-00
2.D.V. 09-12-17
10-12-17
12:00
DHV Odense.2 Sønderborg VK Marienlyst Centret Hal 1
Dalumhallen
Per Sørensen Vahid G. Mehdi
117545
00-00
2.H.V. 09-12-17
10-12-17
12:00
Hjerm FIF Ikast KFUM Wildcard Hjermhallerne
Hjermhallerne
Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117628
00-00
2.D.Ø. 09-12-17
09-12-17
13:00
Rosenlund Frederiksberg Volley.2 Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Arne Jensen Anders Dyrbye
117215
00-00
1.D.V. 09-12-17
10-12-17
13:00
Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Ivar Pilden Per Vind Petersen
117217
00-00
1.D.V. 09-12-17
10-12-17
13:00
Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen
Bedstedhallen
Jørgen Gramstrup Rasmus Jess
117075
00-00
1.H.V. 09-12-17
09-12-17
13:00
Kolding VK IF Lyseng Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Jan Søgaard Henrik Bjorholm
116899
00-00
VLH 09-12-17
10-12-17
14:00
Hvidovre VK ASV Århus Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Michael Andersen Tim Poulsen
117293
00-00
2.H.Ø. 09-12-17
10-12-17
14:00
Gentofte Volley.4 Farum-Holte.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Vidar Andersen Olaf Jørs
116955
00-00
VLD 09-12-17
10-12-17
14:00
Brøndby VK Elite Volley Aarhus Stadionhal 1
Stadionhal 1
Jan Herneth Mads Hastrup
117216
00-00
1.D.V. 09-12-17
10-12-17
14:00
DHV Odense ASV Århus Marienlyst Centret Hal 1
Dalumhallen
Carsten B Nielsen Ove Egdal
117460
00-00
2.H.V. 09-12-17
10-12-17
14:00
Hornsyld IF BVC Esbjerg Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
116900
00-00
VLH 09-12-17
10-12-17
14:30
Middelfart VK VK Vestsjælland Lillebælthallen
Lillebælthallen
Flemming Munk Carsten Høll Kristensen
117878
00-00
2.D.V. 09-12-17
10-12-17
15:00
Funder GF IF Lyseng Funder Hallen
Funder Hallen
Birger Jensen Kaj Verner Hansen
117542
00-00
2.H.V. 09-12-17
10-12-17
15:00
Skovbakken Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Per Vind Petersen Ivar Pilden
117077
00-00
1.H.V. 09-12-17
10-12-17
15:00
Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen
Bedstedhallen
Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
117458
00-00
2.H.V. 09-12-17
09-12-17
15:00
Kolding VK.2 IF Lyseng 2 Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Henrik Bjorholm Jan Søgaard
116957
00-00
VLD 09-12-17
10-12-17
16:00
Holte IF Ikast KFUM Ny Holtehal
Ny Holtehal
Tina Brauner Sten Storgaard
117076
00-00
1.H.V. 09-12-17
10-12-17
16:00
DHV Odense Randers VK Marienlyst Centret Hal 1
Dalumhallen
Ove Egdal Carsten B Nielsen
116956
00-00
VLD 09-12-17
10-12-17
16:30
Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Morten Andersen Emil Lahti

117290
00-00
2.H.Ø. 10-12-17
10-12-17
10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev VK Engelsborghallen
Engelsborghallen
Per Sørensen Vahid G. Mehdi
116960
00-00
VLD 10-12-17
15-10-17
11:00
Frederiksberg Volley Ikast KFUM Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Emil Lahti Tina Brauner
117629
00-00
2.D.Ø. 10-12-17
10-12-17
11:00
Gentofte Volley Wildcard Roskilde VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Olaf Jørs Mads Hastrup
117800
00-00
2.D.V. 10-12-17
22-11-17
11:00
BVC-Nordenskov Volley Ikast KFUM Wildcard.2 Helle Hallerne
Helle Hallerne
Carsten Høll Kristensen Flemming Munk
117710
00-00
2.D.Ø. 10-12-17
10-12-17
12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Amager VK.3 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Vahid G. Mehdi Per Sørensen
117292
00-00
2.H.Ø. 10-12-17
10-12-17
12:00
Grøndal EV KSV Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Michael Staal Sten Storgaard
117006
00-00
1.H.Ø. 10-12-17
10-12-17
13:00
Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Michael Lang Sørensen Arne Jensen
117713
00-00
2.D.Ø. 10-12-17
10-12-17
13:00
Gentofte Volley.2 USG Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Mads Hastrup Olaf Jørs
117005
00-00
1.H.Ø. 10-12-17
10-12-17
14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen
Engelsborghallen
Jan Labusz Vidar Andersen
117459
00-00
2.H.V. 10-12-17
10-12-17
14:00
Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Per Vind Petersen Torben Lykke
117146
00-00
1.D.Ø. 10-12-17
10-12-17
15:00
Team Køge.2 KSV Asgårdskolen
Asgårdskolen
Arne Jensen Michael Lang Sørensen
117145
00-00
1.D.Ø. 10-12-17
10-12-17
16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Vidar Andersen Jan Labusz
116901
00-00
VLH 10-12-17
10-12-17
16:00
Ishøj Volley Gentofte Volley Ishøj IC
Ishøj IC
Morten Klein Michael Andersen
117007
00-00
1.H.Ø. 10-12-17
10-12-17
16:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Olaf Jørs Mads Hastrup
117626
00-00
2.D.Ø. 10-12-17
10-12-17
17:00
VLI Enghave VK Kedelhallen
Kedelhallen
Allan Laursen Yasir Saleh

117862
00-00
2.D.V. 16-12-17
22-10-17
16:00
Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Torben Lykke Alex Hothes

117376
00-00
2.H.Ø. 17-12-17
10-12-17
10:00
VK Næstved VK Holbæk Sydbyskolen
Sydbyskolen
Tim Poulsen Anders Dyrbye
117535
00-00
2.H.V. 17-12-17
19-11-17
13:00
Ikast KFUM Wildcard LKB Gistrup Volleyball Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Bruno Schmidt Bennedsen Jan Søgaard
117069
00-00
1.H.V. 17-12-17
19-11-17
15:00
Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Jan Søgaard Bruno Schmidt Bennedsen
117591
00-00
2.H.V. 17-12-17
18-03-18
17:00
Ikast KFUM Wildcard LKB Gistrup Volleyball Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Henrik Bjorholm Per Vind Petersen
117209
00-00
1.D.V. 17-12-17
19-11-17
17:00
Ikast KFUM Wildcard DHV Odense Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Per Vind Petersen Henrik Bjorholm

117469
00-00
2.H.V. 09-01-18
14-01-18
19:30
SGF Vejle Aabenraa I&G Søndermarkshallen Vejle
Søndermarkshallen Vejle
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117634
00-00
2.D.Ø. 13-01-18
14-01-18
11:00
Gentofte Volley Wildcard VLI Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117889
00-00
2.D.V. 13-01-18
14-01-18
11:00
Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117550
00-00
2.H.V. 13-01-18
14-01-18
11:30
Ikast KFUM Wildcard Skovbakken Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117468
00-00
2.H.V. 13-01-18
14-01-18
12:00
BVC Esbjerg IF Lyseng 2 Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117011
00-00
1.H.Ø. 13-01-18
14-01-18
13:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117221
00-00
1.D.V. 13-01-18
14-01-18
13:30
Ikast KFUM Wildcard Skovbakken Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117467
00-00
2.H.V. 13-01-18
14-01-18
14:00
Hornsyld IF ASV Aarhus.3 Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117386
00-00
2.H.Ø. 13-01-18
21-01-18
14:00
Døllefjelde Musse VK Næstved Nysted Hallen
Nysted Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116906
00-00
VLH 13-01-18
14-01-18
15:00
Gentofte Volley Boldklubben Marienlyst Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117805
00-00
2.D.V. 13-01-18
14-01-18
15:00
VT Esbjerg DHV Odense.2 Ådalskolen
Ådalskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117081
00-00
1.H.V. 13-01-18
14-01-18
15:30
Ikast KFUM Kolding VK Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117151
00-00
1.D.Ø. 13-01-18
14-01-18
17:00
Gentofte Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117466
00-00
2.H.V. 13-01-18
14-01-18
17:30
Ikast KFUM Wildcard.2 Kolding VK.2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117802
00-00
2.D.V. 13-01-18
14-01-18
17:30
Ikast KFUM Wildcard.2 Fortuna Odense Volley.2 Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116962
00-00
VLD 13-01-18
14-01-18
19:30
Ikast KFUM Fortuna Odense Volley Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117636
00-00
2.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
09:00
Frederiksberg Volley.2 Enghave VK Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117298
00-00
2.H.Ø. 14-01-18
14-01-18
10:00
Gentofte Volley.4 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117301
00-00
2.H.Ø. 14-01-18
14-01-18
10:00
Farum-Holte.2 Hvidovre VK.3 Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117012
00-00
1.H.Ø. 14-01-18
14-01-18
11:00
Frederiksberg Volley Amager VK Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117083
00-00
1.H.V. 14-01-18
14-01-18
11:00
Nordenskov Ungdoms-og IF IF Lyseng Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117720
00-00
2.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
12:00
KSV.2 Amager VK.3 Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117718
00-00
2.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
12:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117013
00-00
1.H.Ø. 14-01-18
14-01-18
12:00
Farum-Holte KV 61 Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117153
00-00
1.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
12:00
VK Vestsjælland Vestegnens Volley.2 Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117637
00-00
2.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
12:00
Roskilde VK KV 61 Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117803
00-00
2.D.V. 14-01-18
14-01-18
12:00
Middelfart VK Sønderborg VK Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117082
00-00
1.H.V. 14-01-18
14-01-18
12:00
Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116963
00-00
VLD 14-01-18
14-01-18
13:00
Team Køge Elite Volley Aarhus Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116964
00-00
VLD 14-01-18
14-01-18
13:00
Frederiksberg Volley Amager VK Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117721
00-00
2.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
13:00
USG Vestegnens Volley.3 Idrætshallen
OM-hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117804
00-00
2.D.V. 14-01-18
14-01-18
13:00
BVC-Nordenskov Volley Øster Starup - Vester Nebel IF Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117152
00-00
1.D.Ø. 14-01-18
14-01-18
14:00
KSV Amager VK.2 Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116965
00-00
VLD 14-01-18
14-01-18
14:00
Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116908
00-00
VLH 14-01-18
14-01-18
14:00
VK Vestsjælland Aalborg Volleyball Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117222
00-00
1.D.V. 14-01-18
14-01-18
14:00
Bedsted KFUM ASV Århus Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116907
00-00
VLH 14-01-18
14-01-18
14:30
Middelfart VK ASV Århus Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117223
00-00
1.D.V. 14-01-18
14-01-18
15:00
Ry VK 75 Aalborg Volleyball Ryhallen
Ryhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117887
00-00
2.D.V. 14-01-18
14-01-18
15:00
Holstebro KFUM Randers VK Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117300
00-00
2.H.Ø. 14-01-18
14-01-18
16:00
KSV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116909
00-00
VLH 14-01-18
14-01-18
16:00
Ishøj Volley Hvidovre VK Ishøj IC
Ishøj IC
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117385
00-00
2.H.Ø. 14-01-18
14-01-18
16:00
VK Vestsjælland.2 Hvidovre VK.2 Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117551
00-00
2.H.V. 14-01-18
14-01-18
16:00
Bedsted KFUM.2 ASV Aarhus.2 Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117886
00-00
2.D.V. 14-01-18
14-01-18
17:00
VK Shima Funder GF Aalborg Stadionhal
Nørre Sundby Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117016
00-00
1.H.Ø. 16-01-18
21-01-18
20:00
KV 61 Frederiksberg Volley Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

116912
00-00
VLH 17-01-18
21-01-18
18:30
Boldklubben Marienlyst Ishøj Volley Klostermarkshallen
Marienlyst Centret Hal 4
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116913
00-00
VLH 17-01-18
21-01-18
18:30
ASV Århus Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116968
00-00
VLD 17-01-18
21-01-18
20:00
Fortuna Odense Volley Holte IF Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116969
00-00
VLD 17-01-18
21-01-18
20:30
Elite Volley Aarhus Ikast KFUM Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117639
00-00
2.D.Ø. 18-01-18
21-01-18
20:00
KV 61 Frederiksberg Volley.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117384
00-00
2.H.Ø. 18-01-18
14-01-18
20:00
VK Holbæk Døllefjelde Musse Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117557
00-00
2.H.V. 18-01-18
21-01-18
20:00
ASV Aarhus.2 Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117807
00-00
2.D.V. 20-01-18
21-01-18
10:00
DHV Odense.2 BVC-Nordenskov Volley Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117472
00-00
2.H.V. 20-01-18
20-01-18
11:00
Kolding VK.2 SGF Vejle Kolding Pædagogseminarium
Bramdrupdam Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117085
00-00
1.H.V. 20-01-18
21-01-18
12:00
DHV Odense Nordenskov Ungdoms-og IF Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116910
00-00
VLH 20-01-18
21-01-18
12:00
Aalborg Volleyball Middelfart VK Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117890
00-00
2.D.V. 20-01-18
21-01-18
12:00
IF Lyseng Holstebro KFUM Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117666
00-00
2.D.Ø. 20-01-18
03-03-18
13:00
Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116967
00-00
VLD 20-01-18
21-01-18
14:00
Brøndby VK Frederiksberg Volley Stadionhal 1
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117225
00-00
1.D.V. 20-01-18
21-01-18
14:00
DHV Odense Ry VK 75 Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117224
00-00
1.D.V. 20-01-18
21-01-18
14:00
Aalborg Volleyball Bedsted KFUM Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117084
00-00
1.H.V. 20-01-18
21-01-18
14:00
IF Lyseng Bedsted KFUM Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117892
00-00
2.D.V. 20-01-18
21-01-18
15:00
Funder GF Hjerm FIF Funder Hallen
Funder Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117156
00-00
1.D.Ø. 20-01-18
21-01-18
16:00
Vestegnens Volley.2 KSV Stadionhal 1
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117808
00-00
2.D.V. 20-01-18
21-01-18
16:00
Fortuna Odense Volley.2 VT Esbjerg Dalumhallen
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117554
00-00
2.H.V. 20-01-18
21-01-18
16:00
Aalborg Volleyball.2 Bedsted KFUM.2 Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117470
00-00
2.H.V. 20-01-18
21-01-18
16:00
IF Lyseng 2 Hornsyld IF Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117722
00-00
2.D.Ø. 21-01-18
21-01-18
09:00
Amager VK.3 Lynge Uggeløse IF Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117723
00-00
2.D.Ø. 21-01-18
21-01-18
09:30
Vestegnens Volley.3 KSV.2 Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117304
00-00
2.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Farum-Holte.2 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117155
00-00
1.D.Ø. 21-01-18
21-01-18
11:00
Amager VK.2 Team Køge.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117303
00-00
2.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
11:30
Hvidovre VK.3 KSV Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117014
00-00
1.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Farum-Holte Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117612
00-00
2.D.Ø. 21-01-18
22-10-17
12:00
Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117226
00-00
1.D.V. 21-01-18
21-01-18
12:00
ASV Århus Ikast KFUM Wildcard Marselisborg gymnasium
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117015
00-00
1.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
13:00
Amager VK Team Køge Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117302
00-00
2.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
13:00
Himmelev VK Grøndal EV Himmelev Gymnasium
Himmelev Gymnasium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117556
00-00
2.H.V. 21-01-18
21-01-18
13:00
Skovbakken Hjerm FIF Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117724
00-00
2.D.Ø. 21-01-18
21-01-18
14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar USG Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116911
00-00
VLH 21-01-18
21-01-18
14:00
Hvidovre VK VK Vestsjælland Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117086
00-00
1.H.V. 21-01-18
21-01-18
14:00
Randers VK Ikast KFUM Havndal Hallen
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117473
00-00
2.H.V. 21-01-18
21-01-18
14:00
ASV Aarhus.3 Ikast KFUM Wildcard.2 Marselisborg gymnasium
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117471
00-00
2.H.V. 21-01-18
21-01-18
14:00
Aabenraa I&G BVC Esbjerg Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117806
00-00
2.D.V. 21-01-18
21-01-18
14:00
Øster Starup - Vester Nebel IF Middelfart VK Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117154
00-00
1.D.Ø. 21-01-18
21-01-18
16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley VK Vestsjælland Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117387
00-00
2.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
16:00
Hvidovre VK.2 VK Holbæk Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117893
00-00
2.D.V. 21-01-18
21-01-18
16:00
Randers VK VK Shima Havndal Hallen
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117809
00-00
2.D.V. 21-01-18
21-01-18
16:00
Sønderborg VK Ikast KFUM Wildcard.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117388
00-00
2.H.Ø. 21-01-18
21-01-18
17:00
VLI VK Vestsjælland.2 Kedelhallen
Kedelhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117910
00-00
2.D.V. 22-01-18
24-01-18
20:30
Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen
Funder Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117029
00-00
1.H.Ø. 23-01-18
24-01-18
18:30
Lyngby-Gladsaxe Volley KV 61 Gladsaxe Sportshal
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117742
00-00
2.D.Ø. 23-01-18
24-01-18
18:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Vestegnens Volley.3 Gladsaxe Sportshal
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117826
00-00
2.D.V. 23-01-18
24-01-18
18:30
Fortuna Odense Volley.2 DHV Odense.2 Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116966
00-00
VLD 23-01-18
21-01-18
19:30
Amager VK Team Køge Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117030
00-00
1.H.Ø. 23-01-18
24-01-18
20:00
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117490
00-00
2.H.V. 23-01-18
23-01-18
20:00
Kolding VK.2 Aabenraa I&G Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117169
00-00
1.D.Ø. 23-01-18
24-01-18
20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Vestegnens Volley.2 Gladsaxe Sportshal
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117322
00-00
2.H.Ø. 23-01-18
24-01-18
20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hvidovre VK.3 Gladsaxe Sportshal
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117239
00-00
1.D.V. 24-01-18
24-01-18
18:30
Skovbakken DHV Odense Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117241
00-00
1.D.V. 24-01-18
24-01-18
18:30
Ikast KFUM Wildcard Ry VK 75 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117492
00-00
2.H.V. 24-01-18
24-01-18
18:30
Ikast KFUM Wildcard.2 BVC Esbjerg Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117409
00-00
2.H.Ø. 24-01-18
24-01-18
19:00
VK Næstved VK Vestsjælland.2 Sydbyskolen
Sydbyskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117099
00-00
1.H.V. 24-01-18
24-01-18
19:00
Kolding VK DHV Odense Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117325
00-00
2.H.Ø. 24-01-18
24-01-18
19:30
Grøndal EV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117577
00-00
2.H.V. 24-01-18
24-01-18
19:30
Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117493
00-00
2.H.V. 24-01-18
24-01-18
20:00
Hornsyld IF SGF Vejle Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117574
00-00
2.H.V. 24-01-18
24-01-18
20:00
Skovbakken LKB Gistrup Volleyball Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117913
00-00
2.D.V. 24-01-18
24-01-18
20:00
Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117101
00-00
1.H.V. 24-01-18
24-01-18
20:00
Ikast KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117406
00-00
2.H.Ø. 24-01-18
24-01-18
20:15
VLI Hvidovre VK.2 Kedelhallen
Kedelhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117689
00-00
2.D.Ø. 24-01-18
14-03-18
20:15
Roskilde VK Rosenlund Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117171
00-00
1.D.Ø. 25-01-18
24-01-18
18:30
Team Køge.2 VK Vestsjælland Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117575
00-00
2.H.V. 25-01-18
24-01-18
19:00
Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117827
00-00
2.D.V. 25-01-18
24-01-18
20:00
Øster Starup - Vester Nebel IF Sønderborg VK Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117031
00-00
1.H.Ø. 25-01-18
24-01-18
20:30
Team Køge Farum-Holte Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117240
00-00
1.D.V. 25-01-18
24-01-18
20:30
Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117829
00-00
2.D.V. 25-01-18
24-01-18
20:45
Middelfart VK VT Esbjerg Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117828
00-00
2.D.V. 26-01-18
24-01-18
18:30
Ikast KFUM Wildcard.2 BVC-Nordenskov Volley Hyldgårdsskolens Hal
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117170
00-00
1.D.Ø. 26-01-18
24-01-18
20:00
Gentofte Volley KSV Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117197
00-00
1.D.Ø. 27-01-18
27-01-18
10:00
Talenthold Øst Team Køge.2 Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117057
00-00
1.H.Ø. 27-01-18
27-01-18
12:00
Talenthold Øst Team Køge Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117525
00-00
2.H.V. 27-01-18
08-10-17
12:00
Hjerm FIF LKB Gistrup Volleyball Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117324
00-00
2.H.Ø. 27-01-18
24-01-18
13:00
Gentofte Volley.4 KSV Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117198
00-00
1.D.Ø. 27-01-18
27-01-18
14:00
Talenthold Øst KSV Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116931
00-00
VLH 27-01-18
28-01-18
14:00
Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117268
00-00
1.D.V. 27-01-18
27-01-18
14:00
Talenthold Vest Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116932
00-00
VLH 27-01-18
28-01-18
15:00
Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117058
00-00
1.H.Ø. 27-01-18
27-01-18
16:00
Talenthold Øst Frederiksberg Volley Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117491
00-00
2.H.V. 27-01-18
24-01-18
16:00
IF Lyseng 2 ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117561
00-00
2.H.V. 27-01-18
04-02-18
16:00
Bedsted KFUM.2 LKB Gistrup Volleyball Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117128
00-00
1.H.V. 27-01-18
27-01-18
16:00
Talenthold Vest Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117660
00-00
2.D.Ø. 27-01-18
24-01-18
17:00
Gentofte Volley Wildcard Frederiksberg Volley.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117911
00-00
2.D.V. 27-01-18
24-01-18
18:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116933
00-00
VLH 27-01-18
28-01-18
19:00
Middelfart VK Ishøj Volley Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117100
00-00
1.H.V. 27-01-18
24-01-18
20:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117267
00-00
1.D.V. 28-01-18
28-01-18
10:00
Talenthold Vest Ikast KFUM Wildcard Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117056
00-00
1.H.Ø. 28-01-18
28-01-18
11:00
Talenthold Øst Gentofte Volley.2 Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117744
00-00
2.D.Ø. 28-01-18
24-01-18
11:00
Gentofte Volley.2 KSV.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117127
00-00
1.H.V. 28-01-18
28-01-18
12:00
Talenthold Vest Ikast KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117196
00-00
1.D.Ø. 28-01-18
28-01-18
13:00
Talenthold Øst Gentofte Volley Anja Andersen Hallen
Anja Andersen Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116989
00-00
VLD 28-01-18
28-01-18
13:00
Team Køge Holte IF Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117658
00-00
2.D.Ø. 28-01-18
24-01-18
13:00
VLI KV 61 Kedelhallen
Kedelhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117745
00-00
2.D.Ø. 28-01-18
24-01-18
14:00
Lynge Uggeløse IF USG Lyngehallen
Lyngehallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116987
00-00
VLD 28-01-18
28-01-18
14:00
Amager VK Elite Volley Aarhus Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116986
00-00
VLD 28-01-18
28-01-18
14:00
Fortuna Odense Volley Brøndby VK Marienlyst Centret Hal 4
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116988
00-00
VLD 28-01-18
28-01-18
14:00
Ikast KFUM Frederiksberg Volley Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116930
00-00
VLH 28-01-18
28-01-18
16:00
Boldklubben Marienlyst Hvidovre VK Marienlyst Centret Hal 4
Marienlyst Centret Hal 4
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117269
00-00
1.D.V. 28-01-18
28-01-18
16:00
Talenthold Vest Ry VK 75 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117129
00-00
1.H.V. 28-01-18
28-01-18
18:00
Talenthold Vest Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117158
00-00
1.D.Ø. 29-01-18
04-02-18
18:30
Team Køge.2 Vestegnens Volley.2 Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

116914
00-00
VLH 01-02-18
01-02-18
18:30
VK Vestsjælland Boldklubben Marienlyst Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117812
00-00
2.D.V. 02-02-18
04-02-18
18:30
Ikast KFUM Wildcard.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117157
00-00
1.D.Ø. 02-02-18
04-02-18
19:30
Gentofte Volley Amager VK.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117476
00-00
2.H.V. 02-02-18
04-02-18
20:00
Ikast KFUM Wildcard.2 IF Lyseng 2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117895
00-00
2.D.V. 03-02-18
04-02-18
10:00
Hjerm FIF Randers VK Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117644
00-00
2.D.Ø. 03-02-18
04-02-18
11:00
Gentofte Volley Wildcard Enghave VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117390
00-00
2.H.Ø. 03-02-18
04-02-18
12:00
VK Holbæk VLI Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117559
00-00
2.H.V. 03-02-18
04-02-18
12:00
Hjerm FIF ASV Aarhus.2 Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117017
00-00
1.H.Ø. 03-02-18
04-02-18
13:00
Gentofte Volley.2 Amager VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117645
00-00
2.D.Ø. 03-02-18
03-02-18
13:00
Rosenlund KV 61 Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117560
00-00
2.H.V. 03-02-18
04-02-18
13:30
Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball.2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117477
00-00
2.H.V. 03-02-18
04-02-18
14:00
Hornsyld IF Aabenraa I&G Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116916
00-00
VLH 03-02-18
04-02-18
15:00
Gentofte Volley Aalborg Volleyball Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117811
00-00
2.D.V. 03-02-18
04-02-18
15:00
VT Esbjerg Sønderborg VK Ådalskolen
Ådalskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116972
00-00
VLD 03-02-18
04-02-18
15:30
Ikast KFUM Amager VK Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116971
00-00
VLD 03-02-18
04-02-18
16:00
Holte IF Elite Volley Aarhus Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117087
00-00
1.H.V. 03-02-18
04-02-18
16:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding VK Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116973
00-00
VLD 03-02-18
04-02-18
16:30
Team Køge Brøndby VK Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117813
00-00
2.D.V. 03-02-18
04-02-18
16:30
Middelfart VK DHV Odense.2 Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117308
00-00
2.H.Ø. 03-02-18
04-02-18
17:00
Gentofte Volley.4 Himmelev VK Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117228
00-00
1.D.V. 03-02-18
04-02-18
17:30
Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117018
00-00
1.H.Ø. 03-02-18
04-02-18
18:30
Team Køge KV 61 Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116917
00-00
VLH 03-02-18
04-02-18
19:00
Middelfart VK Hvidovre VK Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117088
00-00
1.H.V. 03-02-18
04-02-18
19:30
Ikast KFUM IF Lyseng Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117642
00-00
2.D.Ø. 04-02-18
04-02-18
09:00
Frederiksberg Volley.2 VLI Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117393
00-00
2.H.Ø. 04-02-18
04-02-18
10:00
VK Næstved Hvidovre VK.2 Sydbyskolen
Sydbyskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117896
00-00
2.D.V. 04-02-18
04-02-18
10:00
VK Shima IF Lyseng Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117019
00-00
1.H.Ø. 04-02-18
04-02-18
11:00
Frederiksberg Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117728
00-00
2.D.Ø. 04-02-18
04-02-18
11:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.3 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117474
00-00
2.H.V. 04-02-18
04-02-18
11:00
BVC Esbjerg Kolding VK.2 Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117726
00-00
2.D.Ø. 04-02-18
04-02-18
12:00
KSV.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116970
00-00
VLD 04-02-18
04-02-18
13:00
Frederiksberg Volley Fortuna Odense Volley Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117810
00-00
2.D.V. 04-02-18
04-02-18
13:00
BVC-Nordenskov Volley Fortuna Odense Volley.2 Esbjerg Sem. Boldhal
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117475
00-00
2.H.V. 04-02-18
04-02-18
13:01
SGF Vejle ASV Aarhus.3 Søndermarkshallen Vejle
Søndermarkshallen Vejle
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117159
00-00
1.D.Ø. 04-02-18
04-02-18
14:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Hillerødgades Sportssal
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117729
00-00
2.D.Ø. 04-02-18
04-02-18
14:00
Lynge Uggeløse IF Vestegnens Volley.3 Lyngehallen
Lyngehallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117897
00-00
2.D.V. 04-02-18
04-02-18
15:00
Holstebro KFUM Aarhus 1900 Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117306
00-00
2.H.Ø. 04-02-18
04-02-18
16:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116915
00-00
VLH 04-02-18
04-02-18
16:00
Ishøj Volley ASV Århus Ishøj IC
Ishøj IC
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117227
00-00
1.D.V. 04-02-18
04-02-18
16:00
Ry VK 75 Skovbakken Ryhallen
Ryhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117229
00-00
1.D.V. 04-02-18
04-02-18
17:00
Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117089
00-00
1.H.V. 04-02-18
04-02-18
19:00
Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117665
00-00
2.D.Ø. 05-02-18
20-02-18
19:30
KV 61 Roskilde VK Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117328
00-00
2.H.Ø. 06-02-18
20-02-18
20:30
Himmelev VK KSV Trekronerhallen
Himmelev Gymnasium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117121
00-00
1.H.V. 07-02-18
14-03-18
19:00
Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117939
00-00
2.D.V. 07-02-18
14-03-18
20:30
Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117842
00-00
2.D.V. 08-02-18
18-03-18
19:30
VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen
Ådalskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

116980
00-00
VLD 09-02-18
18-02-18
19:00
Team Køge Ikast KFUM Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117917
00-00
2.D.V. 10-02-18
20-02-18
11:00
Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116977
00-00
VLD 10-02-18
11-02-18
13:00
Elite Volley Aarhus Frederiksberg Volley Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116919
00-00
VLH 10-02-18
11-02-18
14:00
Hvidovre VK Gentofte Volley Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116975
00-00
VLD 10-02-18
11-02-18
14:00
Brøndby VK Ikast KFUM Stadionhal 1
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116921
00-00
VLH 10-02-18
11-02-18
15:00
ASV Århus VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116918
00-00
VLH 10-02-18
11-02-18
16:00
Aalborg Volleyball Ishøj Volley Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117579
00-00
2.H.V. 10-02-18
20-02-18
17:00
ASV Aarhus.2 Bedsted KFUM.2 Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117032
00-00
1.H.Ø. 11-02-18
20-02-18
10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117172
00-00
1.D.Ø. 11-02-18
20-02-18
12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117746
00-00
2.D.Ø. 11-02-18
20-02-18
14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116920
00-00
VLH 11-02-18
11-02-18
14:00
Boldklubben Marienlyst Middelfart VK Marienlyst Centret Hal 4
Marienlyst Centret Hal 4
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117326
00-00
2.H.Ø. 11-02-18
20-02-18
16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.4 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116974
00-00
VLD 11-02-18
11-02-18
16:00
Amager VK Holte IF Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116976
00-00
VLD 11-02-18
11-02-18
16:00
Fortuna Odense Volley Team Køge Marienlyst Centret Hal 4
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

116981
00-00
VLD 13-02-18
18-02-18
20:00
Holte IF Frederiksberg Volley Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

116922
00-00
VLH 17-02-18
18-02-18
13:00
Boldklubben Marienlyst ASV Århus Klostermarkshallen
Marienlyst Centret Hal 4
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116979
00-00
VLD 17-02-18
18-02-18
14:00
Brøndby VK Amager VK Stadionhal 1
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117174
00-00
1.D.Ø. 17-02-18
20-02-18
16:00
Vestegnens Volley.2 VK Vestsjælland Stadionhal 1
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117107
00-00
1.H.V. 18-02-18
04-03-18
11:30
Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117585
00-00
2.H.V. 18-02-18
04-03-18
13:30
Ikast KFUM Wildcard ASV Aarhus.2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116923
00-00
VLH 18-02-18
18-02-18
14:00
Hvidovre VK Aalborg Volleyball Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116924
00-00
VLH 18-02-18
18-02-18
14:30
Middelfart VK Gentofte Volley Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116978
00-00
VLD 18-02-18
18-02-18
15:00
Fortuna Odense Volley Elite Volley Aarhus Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116985
00-00
VLD 18-02-18
25-02-18
15:30
Ikast KFUM Holte IF Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116925
00-00
VLH 18-02-18
18-02-18
16:00
Ishøj Volley VK Vestsjælland Ishøj IC
Ishøj IC
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117501
00-00
2.H.V. 18-02-18
04-03-18
17:30
Ikast KFUM Wildcard.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117247
00-00
1.D.V. 18-02-18
04-03-18
19:30
Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117914
00-00
2.D.V. 19-02-18
20-02-18
20:30
Funder GF VK Shima Funder Hallen
Funder Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117833
00-00
2.D.V. 20-02-18
20-02-18
18:30
DHV Odense.2 VT Esbjerg Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117831
00-00
2.D.V. 20-02-18
20-02-18
19:00
Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117497
00-00
2.H.V. 20-02-18
20-02-18
19:30
Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117495
00-00
2.H.V. 20-02-18
20-02-18
20:00
ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117102
00-00
1.H.V. 20-02-18
20-02-18
20:00
Kolding VK Ikast KFUM Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117412
00-00
2.H.Ø. 20-02-18
20-02-18
20:00
Døllefjelde Musse VK Holbæk Nysted Hallen
Nysted Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117242
00-00
1.D.V. 21-02-18
20-02-18
18:30
Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117578
00-00
2.H.V. 21-02-18
20-02-18
20:00
Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117581
00-00
2.H.V. 21-02-18
20-02-18
20:45
LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter
Gistrup Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117243
00-00
1.D.V. 24-02-18
20-02-18
12:00
ASV Århus Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117173
00-00
1.D.Ø. 24-02-18
20-02-18
14:00
Amager VK.2 KSV Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117104
00-00
1.H.V. 24-02-18
20-02-18
14:00
IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116983
00-00
VLD 24-02-18
25-02-18
14:00
Elite Volley Aarhus Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116929
00-00
VLH 24-02-18
25-02-18
15:00
Gentofte Volley Ishøj Volley Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117246
00-00
1.D.V. 24-02-18
04-03-18
15:00
Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen
Ryhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117748
00-00
2.D.Ø. 24-02-18
20-02-18
16:00
Amager VK.3 KSV.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116926
00-00
VLH 24-02-18
25-02-18
16:00
Aalborg Volleyball Boldklubben Marienlyst Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117496
00-00
2.H.V. 24-02-18
20-02-18
16:00
IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116927
00-00
VLH 24-02-18
25-02-18
16:00
ASV Århus Hvidovre VK Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117034
00-00
1.H.Ø. 25-02-18
20-02-18
10:00
KV 61 Farum-Holte Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117329
00-00
2.H.Ø. 25-02-18
20-02-18
12:00
Hvidovre VK.3 Farum-Holte.2 Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117662
00-00
2.D.Ø. 25-02-18
20-02-18
13:00
VLI Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
Kedelhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117915
00-00
2.D.V. 25-02-18
20-02-18
13:00
Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116982
00-00
VLD 25-02-18
25-02-18
13:30
Amager VK Fortuna Odense Volley Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117413
00-00
2.H.Ø. 25-02-18
20-02-18
14:00
Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.2 Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116928
00-00
VLH 25-02-18
25-02-18
14:00
VK Vestsjælland Middelfart VK Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117832
00-00
2.D.V. 25-02-18
20-02-18
14:00
Øster Starup - Vester Nebel IF BVC-Nordenskov Volley Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
116984
00-00
VLD 25-02-18
25-02-18
14:30
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117103
00-00
1.H.V. 25-02-18
20-02-18
15:00
Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117033
00-00
1.H.Ø. 25-02-18
20-02-18
15:30
Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117664
00-00
2.D.Ø. 25-02-18
20-02-18
16:00
Enghave VK Frederiksberg Volley.2 Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117749
00-00
2.D.Ø. 25-02-18
20-02-18
16:00
Vestegnens Volley.3 USG Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117309
00-00
2.H.Ø. 26-02-18
04-02-18
20:30
Grøndal EV Hvidovre VK.3 Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117245
00-00
1.D.V. 28-02-18
04-03-18
19:30
Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117109
00-00
1.H.V. 28-02-18
11-03-18
20:00
IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117244
00-00
1.D.V. 01-03-18
20-02-18
20:00
Aalborg Volleyball Ry VK 75 Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117105
00-00
1.H.V. 01-03-18
04-03-18
20:30
Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117415
00-00
2.H.Ø. 03-03-18
04-03-18
12:00
VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117498
00-00
2.H.V. 03-03-18
04-03-18
14:00
Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117836
00-00
2.D.V. 03-03-18
04-03-18
15:00
VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen
Ådalskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117175
00-00
1.D.Ø. 03-03-18
04-03-18
16:00
Team Køge.2 Amager VK.2 Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117582
00-00
2.H.V. 03-03-18
04-03-18
16:00
Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117106
00-00
1.H.V. 03-03-18
04-03-18
17:00
Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117035
00-00
1.H.Ø. 03-03-18
04-03-18
18:00
Team Køge Amager VK Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117667
00-00
2.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
09:00
Frederiksberg Volley.2 KV 61 Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117834
00-00
2.D.V. 04-03-18
04-03-18
09:30
Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117332
00-00
2.H.Ø. 04-03-18
04-03-18
10:00
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117414
00-00
2.H.Ø. 04-03-18
04-03-18
10:00
VK Næstved Døllefjelde Musse Sydbyskolen
Sydbyskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117921
00-00
2.D.V. 04-03-18
04-03-18
10:00
VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117920
00-00
2.D.V. 04-03-18
04-03-18
10:00
Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117036
00-00
1.H.Ø. 04-03-18
04-03-18
11:00
Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117499
00-00
2.H.V. 04-03-18
04-03-18
11:00
BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117037
00-00
1.H.Ø. 04-03-18
04-03-18
12:00
Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117177
00-00
1.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
12:00
VK Vestsjælland Lyngby-Gladsaxe Volley Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117668
00-00
2.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
12:00
Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal
Roskilde Amts Gym. Hal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117584
00-00
2.H.V. 04-03-18
04-03-18
12:00
Hjerm FIF Skovbakken Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117638
00-00
2.D.Ø. 04-03-18
21-01-18
13:00
Enghave VK Rosenlund Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117752
00-00
2.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
13:00
USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen
OM-hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117835
00-00
2.D.V. 04-03-18
04-03-18
13:00
BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Esbjerg Sem. Boldhal
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117500
00-00
2.H.V. 04-03-18
04-03-18
13:01
SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle
Søndermarkshallen Vejle
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117751
00-00
2.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
14:00
KSV.2 Vestegnens Volley.3 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117750
00-00
2.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
14:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen
Lyngehallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117918
00-00
2.D.V. 04-03-18
04-03-18
15:00
Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117176
00-00
1.D.Ø. 04-03-18
04-03-18
16:00
KSV Vestegnens Volley.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117416
00-00
2.H.Ø. 04-03-18
04-03-18
16:00
VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117330
00-00
2.H.Ø. 05-03-18
04-03-18
20:30
Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117854
00-00
2.D.V. 06-03-18
14-03-18
18:30
DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117331
00-00
2.H.Ø. 07-03-18
04-03-18
18:45
KSV Hvidovre VK.3 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117772
00-00
2.D.Ø. 07-03-18
14-03-18
20:15
KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117249
00-00
1.D.V. 08-03-18
11-03-18
19:00
Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117588
00-00
2.H.V. 08-03-18
11-03-18
20:30
Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117841
00-00
2.D.V. 10-03-18
11-03-18
11:00
DHV Odense.2 Middelfart VK Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117925
00-00
2.D.V. 10-03-18
11-03-18
11:00
Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117924
00-00
2.D.V. 10-03-18
11-03-18
12:00
IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117261
00-00
1.D.V. 10-03-18
14-03-18
12:00
ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117250
00-00
1.D.V. 10-03-18
11-03-18
13:00
DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117587
00-00
2.H.V. 10-03-18
11-03-18
14:00
ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117110
00-00
1.H.V. 10-03-18
11-03-18
15:00
DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117180
00-00
1.D.Ø. 10-03-18
11-03-18
16:00
Vestegnens Volley.2 Team Køge.2 Stadionhal 1
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117503
00-00
2.H.V. 10-03-18
11-03-18
16:00
ASV Aarhus.3 SGF Vejle Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117756
00-00
2.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
09:00
Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117038
00-00
1.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117673
00-00
2.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
10:00
KV 61 Rosenlund Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117602
00-00
2.H.V. 11-03-18
11-03-18
10:00
LKB Gistrup Volleyball Skovbakken Gistrup Idrætscenter
Gistrup Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117179
00-00
1.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
11:00
Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117108
00-00
1.H.V. 11-03-18
11-03-18
11:00
Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117178
00-00
1.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117337
00-00
2.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
12:00
Hvidovre VK.3 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117040
00-00
1.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
12:00
KV 61 Team Køge Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117838
00-00
2.D.V. 11-03-18
11-03-18
12:00
Fortuna Odense Volley.2 BVC-Nordenskov Volley Klostermarkshallen
Klostermarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117589
00-00
2.H.V. 11-03-18
11-03-18
12:15
LKB Gistrup Volleyball Bedsted KFUM.2 Gistrup Idrætscenter
Gistrup Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117418
00-00
2.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
13:00
VLI VK Holbæk Kedelhallen
Kedelhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117039
00-00
1.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
13:00
Amager VK Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117923
00-00
2.D.V. 11-03-18
11-03-18
13:00
Randers VK Hjerm FIF Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117248
00-00
1.D.V. 11-03-18
11-03-18
13:00
Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Risskov Hallen
Vejlby Risskov Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117502
00-00
2.H.V. 11-03-18
11-03-18
13:00
Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117754
00-00
2.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar KSV.2 Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117421
00-00
2.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
14:00
Hvidovre VK.2 VK Næstved Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117505
00-00
2.H.V. 11-03-18
11-03-18
14:00
Aabenraa I&G Hornsyld IF Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117670
00-00
2.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
15:00
VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen
Kedelhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117336
00-00
2.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
15:00
Himmelev VK Gentofte Volley.4 Himmelev Gymnasium
Himmelev Gymnasium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117334
00-00
2.H.Ø. 11-03-18
11-03-18
16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen
Engelsborghallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117757
00-00
2.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
16:00
Vestegnens Volley.3 Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117839
00-00
2.D.V. 11-03-18
11-03-18
16:00
Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117672
00-00
2.D.Ø. 11-03-18
11-03-18
17:00
Enghave VK Gentofte Volley Wildcard Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117941
00-00
2.D.V. 12-03-18
14-03-18
20:00
Hjerm FIF Holstebro KFUM Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117353
00-00
2.H.Ø. 13-03-18
14-03-18
18:30
Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117855
00-00
2.D.V. 13-03-18
14-03-18
19:00
Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117350
00-00
2.H.Ø. 13-03-18
14-03-18
19:30
Hvidovre VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117050
00-00
1.H.Ø. 13-03-18
14-03-18
20:00
KV 61 Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117052
00-00
1.H.Ø. 13-03-18
14-03-18
20:00
Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117844
00-00
2.D.V. 13-03-18
18-03-18
20:45
Middelfart VK Fortuna Odense Volley.2 Lillebælthallen
Lillebælthallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117773
00-00
2.D.Ø. 13-03-18
14-03-18
21:30
USG Lynge Uggeløse IF Idrætshallen
OM-hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117519
00-00
2.H.V. 14-03-18
14-03-18
18:00
ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117262
00-00
1.D.V. 14-03-18
14-03-18
18:30
Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen
Ryhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117191
00-00
1.D.Ø. 14-03-18
14-03-18
18:45
KSV Gentofte Volley Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117770
00-00
2.D.Ø. 14-03-18
14-03-18
19:00
Vestegnens Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117518
00-00
2.H.V. 14-03-18
14-03-18
19:30
Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117603
00-00
2.H.V. 14-03-18
14-03-18
20:00
ASV Aarhus.2 Aalborg Volleyball.2 Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117352
00-00
2.H.Ø. 14-03-18
14-03-18
20:15
KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117434
00-00
2.H.Ø. 14-03-18
14-03-18
20:30
Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter
Frihedens Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117605
00-00
2.H.V. 14-03-18
14-03-18
20:30
Hjerm FIF Bedsted KFUM.2 Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117122
00-00
1.H.V. 14-03-18
14-03-18
20:30
Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117521
00-00
2.H.V. 14-03-18
14-03-18
21:00
SGF Vejle Hornsyld IF Mølholmhallen
Søndermarkshallen Vejle
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117120
00-00
1.H.V. 15-03-18
14-03-18
18:00
DHV Odense Kolding VK Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117688
00-00
2.D.Ø. 15-03-18
14-03-18
18:30
Frederiksberg Volley.2 Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117192
00-00
1.D.Ø. 15-03-18
15-03-18
18:30
VK Vestsjælland Team Køge.2 Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117938
00-00
2.D.V. 15-03-18
14-03-18
19:00
Aarhus 1900 Funder GF Århus Svømmestadion
Århus Svømmestadion
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117190
00-00
1.D.Ø. 15-03-18
14-03-18
19:30
Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal
Stadionhal 1
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117686
00-00
2.D.Ø. 15-03-18
14-03-18
20:00
KV 61 VLI Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117661
00-00
2.D.Ø. 15-03-18
25-01-18
20:00
Rosenlund Roskilde VK Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117437
00-00
2.H.Ø. 15-03-18
14-03-18
20:00
VK Vestsjælland.2 VK Næstved Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117260
00-00
1.D.V. 15-03-18
14-03-18
20:00
DHV Odense Skovbakken Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117051
00-00
1.H.Ø. 15-03-18
14-03-18
20:30
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117590
00-00
2.H.V. 17-03-18
18-03-18
10:00
Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117926
00-00
2.D.V. 17-03-18
18-03-18
12:00
Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117509
00-00
2.H.V. 17-03-18
18-03-18
12:00
BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117041
00-00
1.H.Ø. 17-03-18
18-03-18
13:00
Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117676
00-00
2.D.Ø. 17-03-18
17-03-18
13:00
Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
Ny Rosenlundhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117479
00-00
2.H.V. 17-03-18
01-10-17
14:00
Aabenraa I&G Ikast KFUM Wildcard.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
Aabenraa Svømme & Idrætsc
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117181
00-00
1.D.Ø. 17-03-18
18-03-18
15:00
Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117857
00-00
2.D.V. 17-03-18
14-03-18
15:00
VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen
Ådalskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117759
00-00
2.D.Ø. 17-03-18
18-03-18
17:00
Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117182
00-00
1.D.Ø. 18-03-18
18-03-18
10:00
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117339
00-00
2.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
10:00
Gentofte Volley.4 Hvidovre VK.3 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117338
00-00
2.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
10:00
Farum-Holte.2 Himmelev VK Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117424
00-00
2.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
10:00
VK Næstved VLI Sydbyskolen
Sydbyskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117927
00-00
2.D.V. 18-03-18
18-03-18
10:00
VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117111
00-00
1.H.V. 18-03-18
18-03-18
11:00
DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117042
00-00
1.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
12:00
Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
Asgårdskolen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117646
00-00
2.D.Ø. 18-03-18
01-10-17
12:00
Enghave VK Roskilde VK Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117340
00-00
2.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
12:00
Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal
Hillerødgades Sportssal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117675
00-00
2.D.Ø. 18-03-18
18-03-18
12:00
Gentofte Volley Wildcard KV 61 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117043
00-00
1.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
12:00
Farum-Holte Amager VK Ny Holtehal
Ny Holtehal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117183
00-00
1.D.Ø. 18-03-18
18-03-18
12:00
VK Vestsjælland Amager VK.2 Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117112
00-00
1.H.V. 18-03-18
18-03-18
12:00
Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117251
00-00
1.D.V. 18-03-18
18-03-18
13:00
DHV Odense Ikast KFUM Wildcard Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117845
00-00
2.D.V. 18-03-18
18-03-18
13:00
BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117506
00-00
2.H.V. 18-03-18
18-03-18
13:01
SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle
Søndermarkshallen Vejle
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117760
00-00
2.D.Ø. 18-03-18
18-03-18
14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lyngehallen
Lyngehallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117422
00-00
2.H.Ø. 18-03-18
18-03-18
14:00
VK Vestsjælland.2 Døllefjelde Musse Korsørhallen
Korsørhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117252
00-00
1.D.V. 18-03-18
18-03-18
14:00
Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117815
00-00
2.D.V. 18-03-18
01-10-17
15:00
DHV Odense.2 Ikast KFUM Wildcard.2 Dalumhallen
Dalumhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117253
00-00
1.D.V. 18-03-18
18-03-18
15:00
Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen
Ryhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117928
00-00
2.D.V. 18-03-18
18-03-18
15:00
Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal
Holstebro Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117592
00-00
2.H.V. 18-03-18
18-03-18
16:00
Bedsted KFUM.2 Skovbakken Bedstedhallen
Bedstedhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117113
00-00
1.H.V. 18-03-18
18-03-18
17:30
Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117508
00-00
2.H.V. 19-03-18
18-03-18
20:30
Hornsyld IF Kolding VK.2 Hornsyld Idrætscenter
Hornsyld Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117758
00-00
2.D.Ø. 20-03-18
18-03-18
21:30
USG Amager VK.3 Idrætshallen
OM-hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117847
00-00
2.D.V. 22-03-18
25-03-18
20:00
Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Ø. Starup-V.Nebel Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117185
00-00
1.D.Ø. 23-03-18
25-03-18
19:30
Gentofte Volley Team Køge.2 Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117837
00-00
2.D.V. 24-03-18
04-03-18
11:00
Ikast KFUM Wildcard.2 Sønderborg VK Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117513
00-00
2.H.V. 24-03-18
25-03-18
11:00
BVC Esbjerg SGF Vejle Esbjerg Sem. Boldhal
Esbjerg Sem. Boldhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117429
00-00
2.H.Ø. 24-03-18
25-03-18
12:00
VK Holbæk VK Vestsjælland.2 Bjergmarkshallen
Bjergmarkshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117931
00-00
2.D.V. 24-03-18
25-03-18
12:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117254
00-00
1.D.V. 24-03-18
25-03-18
12:00
ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117045
00-00
1.H.Ø. 24-03-18
25-03-18
13:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117114
00-00
1.H.V. 24-03-18
25-03-18
13:00
Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117256
00-00
1.D.V. 24-03-18
25-03-18
13:00
Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117115
00-00
1.H.V. 24-03-18
25-03-18
14:00
IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117594
00-00
2.H.V. 24-03-18
25-03-18
14:00
ASV Aarhus.2 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117344
00-00
2.H.Ø. 24-03-18
25-03-18
15:00
Gentofte Volley.4 Grøndal EV Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117930
00-00
2.D.V. 24-03-18
25-03-18
15:00
Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal
Randers Real Idrætshal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117116
00-00
1.H.V. 24-03-18
25-03-18
15:00
Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117511
00-00
2.H.V. 24-03-18
25-03-18
16:00
IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen
Rundhøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117510
00-00
2.H.V. 24-03-18
25-03-18
16:00
ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal
Århus Gl. Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117596
00-00
2.H.V. 24-03-18
25-03-18
17:00
Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM.2 Hyldgårdhal B
Hyldgårdhal B
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117046
00-00
1.H.Ø. 25-03-18
25-03-18
09:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117763
00-00
2.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
09:00
Amager VK.3 Vestegnens Volley.3 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117681
00-00
2.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
11:00
Frederiksberg Volley.2 Roskilde VK Bülowsvejhallen
Bülowsvejhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117680
00-00
2.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
11:00
Gentofte Volley Wildcard Rosenlund Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117184
00-00
1.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
11:00
Amager VK.2 Vestegnens Volley.2 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117343
00-00
2.H.Ø. 25-03-18
25-03-18
11:00
Himmelev VK Hvidovre VK.3 Himmelev Gymnasium
Himmelev Gymnasium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117932
00-00
2.D.V. 25-03-18
25-03-18
11:00
VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter
Nørre Sundby Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117679
00-00
2.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
12:00
Enghave VK KV 61 Bavnehøjhallen
Bavnehøjhallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117345
00-00
2.H.Ø. 25-03-18
25-03-18
12:00
KSV Farum-Holte.2 Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117255
00-00
1.D.V. 25-03-18
25-03-18
12:00
Aalborg Volleyball DHV Odense Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117427
00-00
2.H.Ø. 25-03-18
25-03-18
12:00
Døllefjelde Musse Hvidovre VK.2 Nysted Hallen
Nysted Hallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117764
00-00
2.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
13:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshallen
Kildeskovshallen
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117044
00-00
1.H.Ø. 25-03-18
25-03-18
13:00
Amager VK KV 61 Sundby hal 2
Sundby hal 2
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117849
00-00
2.D.V. 25-03-18
25-03-18
13:00
BVC-Nordenskov Volley VT Esbjerg Esbjerg Sem. Boldhal
Helle Hallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117186
00-00
1.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
14:00
KSV VK Vestsjælland Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117765
00-00
2.D.Ø. 25-03-18
25-03-18
16:00
KSV.2 USG Idrætshuset
Idrætshuset
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117595
00-00
2.H.V. 25-03-18
25-03-18
16:00
Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal
Aalborg Stadionhal
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117846
00-00
2.D.V. 25-03-18
25-03-18
16:00
Sønderborg VK Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
Alssund Gymnasiet, Sønder
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117601
00-00
2.H.V. 04-04-18
08-04-18
20:30
Hjerm FIF Ikast KFUM Wildcard Hjermhallerne
Hjermhallerne
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117117
00-00
1.H.V. 05-04-18
08-04-18
20:00
Kolding VK IF Lyseng Kolding Pædagogseminarium
Kolding Pædagogseminarium
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat

117599
00-00
2.H.V. 07-04-18
08-04-18
10:00
LKB Gistrup Volleyball ASV Aarhus.2 Gistrup Idrætscenter
Gistrup Idrætscenter
Dommer ikke påsat Dommer ikke påsat
117937
00-00
2.D.V. 07-04-18
08-04-18
10:00
Hjerm FIF VK Shima