DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
TURNERINGSPLAN
Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal
117263 1.D.V. 23-09-17 14:00 Talenthold Vest Skovbakken Hjallesehallen
117123 1.H.V. 23-09-17 16:00 Talenthold Vest Kolding VK Hjallesehallen
117264 1.D.V. 24-09-17 14:00 Talenthold Vest ASV Århus Dalumhallen 2
117124 1.H.V. 24-09-17 16:00 Talenthold Vest Randers VK Dalumhallen 2
117899 2.D.V. 30-09-17 11:00 Aarhus 1900 VK Shima Århus Svømmestadion
117480 2.H.V. 30-09-17 11:00 Kolding VK.2 Hornsyld IF Bramdrupdam Hallerne
117092 1.H.V. 30-09-17 12:00 Randers VK Nordenskov Ungdoms-og IF Randers Real Idrætshal
117898 2.D.V. 30-09-17 12:00 IF Lyseng Hjerm FIF Rundhøjhallen
117091 1.H.V. 30-09-17 13:00 Kolding VK Bedsted KFUM Bramdrupdam Hallerne
117507 2.H.V. 30-09-17 13:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Aabenraa I&G Hyldgårdhal B
117478 2.H.V. 30-09-17 14:00 IF Lyseng 2 SGF Vejle Rundhøjhallen
117020 1.H.Ø. 30-09-17 14:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge Buddingehallen
117843 2.D.V. 30-09-17 15:30 Ikast KFUM Wildcard.2 DHV Odense.2 Hyldgårdhal B
117394 2.H.Ø. 30-09-17 16:00 Døllefjelde Musse VK Vestsjælland.2 Rudbjerghallen
117562 2.H.V. 30-09-17 16:00 Aalborg Volleyball.2 Hjerm FIF Aalborg Stadionhal
117160 1.D.Ø. 30-09-17 16:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge.2 Buddingehallen
117230 1.D.V. 30-09-17 17:30 Ikast KFUM Wildcard DHV Odense Hyldgårdhal B
117090 1.H.V. 30-09-17 19:30 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdhal B
117022 1.H.Ø. 01-10-17 10:00 KV 61 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
117730 2.D.Ø. 01-10-17 10:00 Amager VK.3 USG Sundby hal 2
117543 2.H.V. 01-10-17 10:00 LKB Gistrup Volleyball ASV Aarhus.2 Gistrup Idrætscenter
117231 1.D.V. 01-10-17 11:00 Skovbakken Bedsted KFUM Vejlby Risskov Hallen
117311 2.H.Ø. 01-10-17 12:00 Hvidovre VK.3 Gentofte Volley.4 Frihedens Idrætscenter
117647 2.D.Ø. 01-10-17 12:00 KV 61 Gentofte Volley Wildcard Idrætshuset
117161 1.D.Ø. 01-10-17 12:00 Amager VK.2 VK Vestsjælland Sundby hal 2
117674 2.D.Ø. 01-10-17 12:00 Roskilde VK Enghave VK Roskilde Amts Gym. Hal
117232 1.D.V. 01-10-17 12:00 ASV Århus Ry VK 75 Marselisborg gymnasium
117563 2.H.V. 01-10-17 12:15 LKB Gistrup Volleyball Ikast KFUM Wildcard Gistrup Idrætscenter
117312 2.H.Ø. 01-10-17 13:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Grøndal EV Gladsaxe Sportshal
117396 2.H.Ø. 01-10-17 13:00 VLI VK Næstved Kedelhallen
117310 2.H.Ø. 01-10-17 13:00 Himmelev VK Farum-Holte.2 Himmelev Gymnasium
117564 2.H.V. 01-10-17 13:00 Skovbakken Bedsted KFUM.2 Vejlby Risskov Hallen
117021 1.H.Ø. 01-10-17 14:00 Amager VK Farum-Holte Sundby hal 2
117816 2.D.V. 01-10-17 14:00 Fortuna Odense Volley.2 Middelfart VK Klostermarkshallen
117481 2.H.V. 01-10-17 14:00 ASV Aarhus.3 BVC Esbjerg Marselisborg gymnasium
117814 2.D.V. 01-10-17 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF VT Esbjerg Ø. Starup-V.Nebel Hallen
117732 2.D.Ø. 01-10-17 15:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lynge Uggeløse IF Gladsaxe Sportshal
117648 2.D.Ø. 01-10-17 15:00 VLI Rosenlund Kedelhallen
117900 2.D.V. 01-10-17 15:00 Funder GF Holstebro KFUM Funder Hallen
117731 2.D.Ø. 01-10-17 16:00 Vestegnens Volley.3 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
117817 2.D.V. 01-10-17 16:00 Sønderborg VK BVC-Nordenskov Volley Alssund Gymnasiet, Sønder
117775 2.D.V. 03-10-17 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder
117162 1.D.Ø. 05-10-17 19:30 Vestegnens Volley.2 Gentofte Volley Tjørnehøjskolens Hal
117861 2.D.V. 07-10-17 10:00 Hjerm FIF Aarhus 1900 Hjermhallerne
117060 1.H.V. 07-10-17 11:00 Kolding VK Ikast KFUM Bramdrupdam Hallerne
117201 1.D.V. 07-10-17 13:00 ASV Århus Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal
117438 2.H.V. 07-10-17 13:00 Kolding VK.2 Ikast KFUM Wildcard.2 Bramdrupdam Hallerne
116937 VLD 07-10-17 14:00 Brøndby VK Holte IF Stadionhal 1
3010 OLD 07-10-17 14:00 Brøndby VK Holte IF Stadionhal 1
117062 1.H.V. 07-10-17 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen
117776 2.D.V. 07-10-17 15:00 Øster Starup - Vester Nebel IF BVC-Nordenskov Volley Ø. Starup-V.Nebel Hallen
117132 1.D.Ø. 07-10-17 16:00 Vestegnens Volley.2 VK Vestsjælland Stadionhal 1
117440 2.H.V. 07-10-17 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen
117693 2.D.Ø. 08-10-17 09:30 Vestegnens Volley.3 USG Frihedens Idrætscenter
117270 2.H.Ø. 08-10-17 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.4 Engelsborghallen
117609 2.D.Ø. 08-10-17 10:00 KV 61 Roskilde VK Idrætshuset
117692 2.D.Ø. 08-10-17 10:00 Amager VK.3 KSV.2 Sundby hal 2
117272 2.H.Ø. 08-10-17 11:00 Himmelev VK KSV Himmelev Gymnasium
117777 2.D.V. 08-10-17 11:00 DHV Odense.2 VT Esbjerg Marienlyst Centret Hal 4
117522 2.H.V. 08-10-17 11:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen
117439 2.H.V. 08-10-17 11:00 ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal
117357 2.H.Ø. 08-10-17 11:30 Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.2 Frihedens Idrætscenter
116990 1.H.Ø. 08-10-17 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
116992 1.H.Ø. 08-10-17 12:00 KV 61 Farum-Holte Idrætshuset
117131 1.D.Ø. 08-10-17 12:00 Amager VK.2 KSV Sundby hal 2
117061 1.H.V. 08-10-17 12:00 Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal
117606 2.D.Ø. 08-10-17 13:00 VLI Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
116878 VLH 08-10-17 13:00 Boldklubben Marienlyst Gentofte Volley Marienlyst Centret Hal 4
117200 1.D.V. 08-10-17 13:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen
117523 2.H.V. 08-10-17 13:00 ASV Aarhus.2 Bedsted KFUM.2 Århus Gl. Stadionhal
117130 1.D.Ø. 08-10-17 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley Engelsborghallen
116881 VLH 08-10-17 14:00 Hvidovre VK Ishøj Volley Frihedens Idrætscenter
116991 1.H.Ø. 08-10-17 14:00 Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2
117202 1.D.V. 08-10-17 14:00 Aalborg Volleyball Ry VK 75 Aalborg Stadionhal
117859 2.D.V. 08-10-17 14:00 Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal
3019 OLD 08-10-17 14:30 Hylte/Halmstad Svedala Halmstad Arena
116934 VLD 08-10-17 15:00 Fortuna Odense Volley Ikast KFUM Marienlyst Centret Hal 4
117858 2.D.V. 08-10-17 15:00 Funder GF VK Shima Funder Hallen
116879 VLH 08-10-17 15:00 ASV Århus Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal
117356 2.H.Ø. 08-10-17 15:30 Døllefjelde Musse VK Holbæk Nysted Hallen
117690 2.D.Ø. 08-10-17 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
117273 2.H.Ø. 08-10-17 16:00 Hvidovre VK.3 Farum-Holte.2 Frihedens Idrætscenter
116880 VLH 08-10-17 16:00 Aalborg Volleyball VK Vestsjælland Aalborg Stadionhal
117608 2.D.Ø. 08-10-17 17:00 Enghave VK Frederiksberg Volley.2 Bavnehøjhallen
117774 2.D.V. 08-10-17 17:00 Fortuna Odense Volley.2 Ikast KFUM Wildcard.2 Marienlyst Centret Hal 4
116935 VLD 08-10-17 17:00 Elite Volley Aarhus Team Køge Århus Gl. Stadionhal
117441 2.H.V. 09-10-17 19:30 Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætsc
116904 VLH 10-10-17 19:15 VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen
116936 VLD 10-10-17 19:30 Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2
3026 OLD 11-10-17 19:00 Svedala Holte IF Svedala Sporthall
3001 OLD 11-10-17 19:30 Hylte/Halmstad Amager VK Halmstad Arena
117444 2.H.V. 14-10-17 11:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle
116959 VLD 14-10-17 13:00 Elite Volley Aarhus Amager VK Århus Gl. Stadionhal
116902 VLH 14-10-17 15:00 Hvidovre VK Boldklubben Marienlyst Frihedens Idrætscenter
116903 VLH 14-10-17 15:00 ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
116905 VLH 15-10-17 16:00 Ishøj Volley Middelfart VK Ishøj IC
117865 2.D.V. 18-10-17 20:00 VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter
3017 OLD 19-10-17 19:00 Amager VK Svedala Sundby Hal 2
3029 OLD 19-10-17 20:00 Brøndby VK Hylte/Halmstad Stadionhal 1
117528 2.H.V. 21-10-17 10:00 Hjerm FIF Skovbakken Hjermhallerne
117359 2.H.Ø. 21-10-17 12:00 VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen
117864 2.D.V. 21-10-17 12:00 Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne
117442 2.H.V. 21-10-17 14:00 Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter
116885 VLH 21-10-17 15:00 Gentofte Volley ASV Århus Kildeskovshallen
117204 1.D.V. 21-10-17 15:00 Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen
117780 2.D.V. 21-10-17 15:00 VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen
117611 2.D.Ø. 22-10-17 09:00 Frederiksberg Volley.2 KV 61 Bülowsvejhallen
117275 2.H.Ø. 22-10-17 10:00 KSV Hvidovre VK.3 Idrætshuset
117276 2.H.Ø. 22-10-17 10:00 Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Holtehal
116994 1.H.Ø. 22-10-17 11:00 Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
117205 1.D.V. 22-10-17 11:00 Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B
117064 1.H.V. 22-10-17 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne
117274 2.H.Ø. 22-10-17 12:00 Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
117695 2.D.Ø. 22-10-17 12:00 KSV.2 Vestegnens Volley.3 Idrætshuset
116995 1.H.Ø. 22-10-17 12:00 Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
117135 1.D.Ø. 22-10-17 12:00 VK Vestsjælland Lyngby-Gladsaxe Volley Korsørhallen
117063 1.H.V. 22-10-17 12:00 Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen
116993 1.H.Ø. 22-10-17 13:00 Team Køge Amager VK Asgårdskolen
116939 VLD 22-10-17 13:00 Frederiksberg Volley Brøndby VK Bülowsvejhallen
117640 2.D.Ø. 22-10-17 13:00 VLI Roskilde VK Kedelhallen
116941 VLD 22-10-17 13:00 Ikast KFUM Elite Volley Aarhus Hyldgårdhal B
117779 2.D.V. 22-10-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Helle Hallerne
117134 1.D.Ø. 22-10-17 14:00 KSV Vestegnens Volley.2 Idrætshuset
116940 VLD 22-10-17 14:00 Holte IF Fortuna Odense Volley Ny Holtehal
116883 VLH 22-10-17 14:00 VK Vestsjælland Hvidovre VK Korsørhallen
117203 1.D.V. 22-10-17 14:00 Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen
117133 1.D.Ø. 22-10-17 15:00 Team Køge.2 Amager VK.2 Asgårdskolen
117529 2.H.V. 22-10-17 15:00 Ikast KFUM Wildcard ASV Aarhus.2 Hyldgårdhal B
3020 OLD 22-10-17 16:00 Engelholm Hylte/Halmstad Kungsgårdshallen
117694 2.D.Ø. 22-10-17 16:00 Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen
117360 2.H.Ø. 22-10-17 16:00 VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen
117526 2.H.V. 22-10-17 16:00 Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen
116882 VLH 22-10-17 16:15 Middelfart VK Aalborg Volleyball Lillebælthallen
118404 L.P.H. 22-10-17 17:00 Ikast KFUM Ishøj Volley Hyldgårdhal B
118400 L.P.H. 23-10-17 19:00 Grøndal EV VK Vestsjælland Hillerødgades Sportssal
117443 2.H.V. 24-10-17 19:30 BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal
117778 2.D.V. 24-10-17 20:45 Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen
117819 2.D.V. 28-10-17 11:00 DHV Odense.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Dalumhallen
117652 2.D.Ø. 28-10-17 13:00 Rosenlund Gentofte Volley Wildcard Gl. Rosenlundhallen
117094 1.H.V. 28-10-17 13:00 DHV Odense IF Lyseng Dalumhallen
118407 L.P.D. 28-10-17 13:30 BVC-Nordenskov Volley Elite Volley Aarhus Helle Hallerne
117317 2.H.Ø. 28-10-17 15:00 Farum-Holte.2 KSV Ny Holtehal
117234 1.D.V. 28-10-17 15:00 DHV Odense Aalborg Volleyball Dalumhallen
117820 2.D.V. 28-10-17 15:00 Middelfart VK Ikast KFUM Wildcard.2 Lillebælthallen
117902 2.D.V. 28-10-17 15:00 Funder GF Randers VK Funder Hallen
118402 L.P.H. 28-10-17 15:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Aalborg Volleyball Helle Hallerne
117737 2.D.Ø. 28-10-17 16:00 USG KSV.2 Idrætshallen
117651 2.D.Ø. 28-10-17 16:00 KV 61 Enghave VK Idrætshuset
117163 1.D.Ø. 28-10-17 16:00 Vestegnens Volley.2 Amager VK.2 Stadionhal 1
117025 1.H.Ø. 28-10-17 17:00 Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
117401 2.H.Ø. 29-10-17 10:00 VK Vestsjælland.2 VK Holbæk Korsørhallen
117567 2.H.V. 29-10-17 10:00 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Volleyball.2 Gistrup Idrætscenter
117399 2.H.Ø. 29-10-17 11:00 Hvidovre VK.2 Døllefjelde Musse Frihedens Idrætscenter
117233 1.D.V. 29-10-17 11:00 Skovbakken ASV Århus Vejlby Risskov Hallen
117903 2.D.V. 29-10-17 11:00 Aarhus 1900 IF Lyseng Århus Svømmestadion
117482 2.H.V. 29-10-17 11:00 Kolding VK.2 ASV Aarhus.3 Bramdrupdam Hallerne
117316 2.H.Ø. 29-10-17 12:00 Grøndal EV Gentofte Volley.4 Hillerødgades Sportssal
117165 1.D.Ø. 29-10-17 12:00 VK Vestsjælland KSV Korsørhallen
117653 2.D.Ø. 29-10-17 12:00 Roskilde VK Frederiksberg Volley.2 Roskilde Amts Gym. Hal
117553 2.H.V. 29-10-17 12:15 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter
117315 2.H.Ø. 29-10-17 13:00 Hvidovre VK.3 Himmelev VK Frihedens Idrætscenter
117566 2.H.V. 29-10-17 13:00 Skovbakken ASV Aarhus.2 Vejlby Risskov Hallen
117093 1.H.V. 29-10-17 13:00 Kolding VK Randers VK Bramdrupdam Hallerne
117485 2.H.V. 29-10-17 13:00 SGF Vejle BVC Esbjerg Søndermarkshallen Vejle
117736 2.D.Ø. 29-10-17 14:00 Lynge Uggeløse IF Gentofte Volley.2 Lyngehallen
117483 2.H.V. 29-10-17 14:00 Aabenraa I&G IF Lyseng 2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
117735 2.D.Ø. 29-10-17 15:00 Vestegnens Volley.3 Amager VK.3 Frihedens Idrætscenter
117904 2.D.V. 29-10-17 15:00 Holstebro KFUM VK Shima Holstebro Stadionhal
117568 2.H.V. 29-10-17 17:00 Bedsted KFUM.2 Ikast KFUM Wildcard Bedstedhallen
117235 1.D.V. 29-10-17 19:00 Bedsted KFUM Ikast KFUM Wildcard Bedstedhallen
3021 OLD 31-10-17 19:00 Engelholm Svedala Kungsgårdshallen
3006 OLD 31-10-17 19:30 Holte IF Hylte/Halmstad Ny Holtehal
117026 1.H.Ø. 31-10-17 19:30 Amager VK Lyngby-Gladsaxe Volley Sundby hal 2
117818 2.D.V. 01-11-17 19:00 Fortuna Odense Volley.2 Sønderborg VK Klostermarkshallen
117909 2.D.V. 01-11-17 20:00 VK Shima Hjerm FIF Nørre Sundby Idrætscenter
117484 2.H.V. 01-11-17 20:00 Hornsyld IF Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld Idrætscenter
117821 2.D.V. 02-11-17 19:30 VT Esbjerg BVC-Nordenskov Volley Ådalskolen
118406 L.P.D. 02-11-17 20:00 Sønderborg VK VK Vestsjælland Alssund Gymnasiet, Sønder
117822 2.D.V. 02-11-17 20:00 Øster Starup - Vester Nebel IF Fortuna Odense Volley.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
118405 L.P.D. 03-11-17 20:00 Gentofte Volley Ikast KFUM Kildeskovshallen
117906 2.D.V. 04-11-17 10:00 IF Lyseng Funder GF Rundhøjhallen
117657 2.D.Ø. 04-11-17 11:00 Gentofte Volley Wildcard Roskilde VK Kildeskovshallen
117404 2.H.Ø. 04-11-17 12:00 VK Holbæk VK Næstved Bjergmarkshallen
117570 2.H.V. 04-11-17 12:00 Aalborg Volleyball.2 Skovbakken Aalborg Stadionhal
117096 1.H.V. 04-11-17 12:00 IF Lyseng Kolding VK Rundhøjhallen
117027 1.H.Ø. 04-11-17 13:00 Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshallen
118401 L.P.H. 04-11-17 14:00 Amager VK ASV Århus Sundby hal 2
117236 1.D.V. 04-11-17 14:00 Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal
117486 2.H.V. 04-11-17 14:00 IF Lyseng 2 Kolding VK.2 Rundhøjhallen
117167 1.D.Ø. 04-11-17 15:00 Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen
117489 2.H.V. 04-11-17 15:00 Ikast KFUM Wildcard.2 SGF Vejle Hyldgårdhal B
118403 L.P.H. 04-11-17 16:00 Team Køge Middelfart VK Asgårdskolen
117573 2.H.V. 04-11-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard Hjerm FIF Hyldgårdhal B
117825 2.D.V. 04-11-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard.2 VT Esbjerg Hyldgårdsskolens Hal
117738 2.D.Ø. 05-11-17 10:00 Amager VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Sundby hal 2
117028 1.H.Ø. 05-11-17 11:00 Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
117321 2.H.Ø. 05-11-17 11:00 Gentofte Volley.4 Farum-Holte.2 Kildeskovshallen
117488 2.H.V. 05-11-17 11:00 BVC Esbjerg Hornsyld IF Esbjerg Sem. Boldhal
117166 1.D.Ø. 05-11-17 12:00 Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Sundby hal 2
117487 2.H.V. 05-11-17 12:00 ASV Aarhus.3 Aabenraa I&G Marselisborg gymnasium
117907 2.D.V. 05-11-17 12:00 Randers VK Aarhus 1900 Randers Real Idrætshal
117654 2.D.Ø. 05-11-17 13:00 Enghave VK VLI Bavnehøjhallen
116949 VLD 05-11-17 13:00 Frederiksberg Volley Elite Volley Aarhus Bülowsvejhallen
117741 2.D.Ø. 05-11-17 13:00 Gentofte Volley.2 USG Kildeskovshallen
117318 2.H.Ø. 05-11-17 13:00 Himmelev VK Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev Gymnasium
117824 2.D.V. 05-11-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley Middelfart VK Esbjerg Sem. Boldhal
117740 2.D.Ø. 05-11-17 14:00 KSV.2 Lynge Uggeløse IF Hillerødgades Sportssal
116893 VLH 05-11-17 14:00 VK Vestsjælland ASV Århus Korsørhallen
117237 1.D.V. 05-11-17 14:00 ASV Århus DHV Odense Marselisborg gymnasium
117097 1.H.V. 05-11-17 14:00 Randers VK DHV Odense Randers Real Idrætshal
117238 1.D.V. 05-11-17 15:00 Ry VK 75 Bedsted KFUM Ryhallen
117168 1.D.Ø. 05-11-17 16:00 KSV Team Køge.2 Hillerødgades Sportssal
117402 2.H.Ø. 05-11-17 16:00 Døllefjelde Musse VLI Rudbjerghallen
117823 2.D.V. 05-11-17 16:00 Sønderborg VK DHV Odense.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
117098 1.H.V. 05-11-17 16:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Bedsted KFUM Helle Hallerne
118408 L.P.D. 05-11-17 17:00 Aalborg Volleyball Fortuna Odense Volley Aalborg Stadionhal
117320 2.H.Ø. 05-11-17 18:00 KSV Grøndal EV Hillerødgades Sportssal
3005 OLD 07-11-17 19:30 Amager VK Engelholm Sundby Hal 2
117023 1.H.Ø. 07-11-17 20:00 KV 61 Amager VK Idrætshuset
3022 OLD 08-11-17 19:00 Svedala Hylte/Halmstad Svedala Sporthall
116943 VLD 09-11-17 18:30 Elite Volley Aarhus Holte IF Århus Gl. Stadionhal
3025 OLD 09-11-17 19:00 Brøndby VK Engelholm Stadionhal 1
116887 VLH 09-11-17 20:30 ASV Århus Ishøj Volley Århus Gl. Stadionhal
116886 VLH 10-11-17 18:30 Boldklubben Marienlyst VK Vestsjælland Klostermarkshallen
116942 VLD 10-11-17 20:00 Fortuna Odense Volley Frederiksberg Volley Klostermarkshallen
117065 1.H.V. 10-11-17 20:00 Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdhal B
117283 2.H.Ø. 10-11-17 20:15 Gentofte Volley.4 Hvidovre VK.3 Kildeskovshallen
117785 2.D.V. 11-11-17 10:00 DHV Odense.2 Middelfart VK Hjallesehallen
117868 2.D.V. 11-11-17 10:00 IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen
117869 2.D.V. 11-11-17 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion
117782 2.D.V. 11-11-17 12:00 Fortuna Odense Volley.2 BVC-Nordenskov Volley Hjallesehallen
117448 2.H.V. 11-11-17 12:00 IF Lyseng 2 Ikast KFUM Wildcard.2 Rundhøjhallen
116945 VLD 11-11-17 14:00 Brøndby VK Team Køge Stadionhal 1
117068 1.H.V. 11-11-17 14:00 DHV Odense Bedsted KFUM Hjallesehallen
117784 2.D.V. 11-11-17 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF Ikast KFUM Wildcard.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
116944 VLD 11-11-17 14:30 Amager VK Ikast KFUM Sundby hal 2
117696 2.D.Ø. 11-11-17 15:30 USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen
117138 1.D.Ø. 11-11-17 16:00 Vestegnens Volley.2 Team Køge.2 Stadionhal 1
117208 1.D.V. 11-11-17 16:00 DHV Odense Bedsted KFUM Hjallesehallen
116888 VLH 11-11-17 16:00 Aalborg Volleyball Gentofte Volley Aalborg Stadionhal
116997 1.H.Ø. 11-11-17 16:30 Amager VK Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
117701 2.D.Ø. 12-11-17 09:30 Vestegnens Volley.3 Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
117698 2.D.Ø. 12-11-17 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar KSV.2 Buddingehallen
117617 2.D.Ø. 12-11-17 10:00 KV 61 Rosenlund Idrætshuset
117700 2.D.Ø. 12-11-17 10:00 Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
117066 1.H.V. 12-11-17 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium
117365 2.H.Ø. 12-11-17 11:30 Hvidovre VK.2 VK Næstved Frihedens Idrætscenter
117278 2.H.Ø. 12-11-17 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Buddingehallen
116998 1.H.Ø. 12-11-17 12:00 KV 61 Team Køge Idrætshuset
117137 1.D.Ø. 12-11-17 12:00 Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2
117447 2.H.V. 12-11-17 12:00 ASV Aarhus.3 SGF Vejle Atletion, lille hal
117867 2.D.V. 12-11-17 12:00 Randers VK Hjerm FIF Randers Real Idrætshal
117362 2.H.Ø. 12-11-17 13:00 VLI VK Holbæk Kedelhallen
117206 1.D.V. 12-11-17 13:00 Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Risskov Hallen
117446 2.H.V. 12-11-17 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium
117136 1.D.Ø. 12-11-17 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Buddingehallen
116889 VLH 12-11-17 14:00 Hvidovre VK Middelfart VK Frihedens Idrætscenter
117531 2.H.V. 12-11-17 14:00 ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Atletion, lille hal
117449 2.H.V. 12-11-17 14:00 Aabenraa I&G Hornsyld IF Aabenraa Svømme & Idrætsc
117614 2.D.Ø. 12-11-17 15:00 VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen
117280 2.H.Ø. 12-11-17 15:00 Himmelev VK Gentofte Volley.4 Roskilde Amts Gym. Hal
116996 1.H.Ø. 12-11-17 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Buddingehallen
117281 2.H.Ø. 12-11-17 16:00 Hvidovre VK.3 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
116884 VLH 12-11-17 16:00 Ishøj Volley Boldklubben Marienlyst Ishøj IC
117783 2.D.V. 12-11-17 16:00 Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder
117616 2.D.Ø. 12-11-17 17:00 Enghave VK Gentofte Volley Wildcard Bavnehøjhallen
3028 OLD 14-11-17 19:00 Svedala Brøndby VK Svedala Sporthall
116961 VLD 14-11-17 20:00 Holte IF Team Køge Ny Holtehal
117366 2.H.Ø. 14-11-17 20:00 VK Vestsjælland.2 Døllefjelde Musse Korsørhallen
117095 1.H.V. 15-11-17 19:30 Bedsted KFUM Ikast KFUM Bedstedhallen
117149 1.D.Ø. 15-11-17 20:15 KSV Gentofte Volley Idrætshuset
117141 1.D.Ø. 16-11-17 18:45 VK Vestsjælland Amager VK.2 Korsørhallen
116938 VLD 16-11-17 20:00 Team Køge Amager VK Asgårdskolen
116892 VLH 16-11-17 20:00 Middelfart VK Boldklubben Marienlyst Lillebælthallen
117610 2.D.Ø. 16-11-17 20:30 Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlundhallen
116891 VLH 17-11-17 18:30 Gentofte Volley Hvidovre VK Kildeskovshallen
116947 VLD 17-11-17 18:30 Ikast KFUM Brøndby VK Hyldgårdhal B
117139 1.D.Ø. 17-11-17 20:30 Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen
117619 2.D.Ø. 18-11-17 11:00 Gentofte Volley Wildcard KV 61 Kildeskovshallen
117070 1.H.V. 18-11-17 12:00 Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen
117453 2.H.V. 18-11-17 12:00 BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal
116999 1.H.Ø. 18-11-17 13:00 Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshallen
117620 2.D.Ø. 18-11-17 13:00 Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
117452 2.H.V. 18-11-17 14:00 Hornsyld IF Kolding VK.2 Hornsyld Idrætscenter
117210 1.D.V. 18-11-17 14:00 Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen
117703 2.D.Ø. 18-11-17 15:00 Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen
117786 2.D.V. 18-11-17 15:00 VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen
117702 2.D.Ø. 18-11-17 16:00 USG Amager VK.3 Idrætshallen
117536 2.H.V. 18-11-17 16:00 Bedsted KFUM.2 Skovbakken Bedstedhallen
117788 2.D.V. 18-11-17 16:30 Middelfart VK Fortuna Odense Volley.2 Lillebælthallen
117282 2.H.Ø. 19-11-17 10:00 Farum-Holte.2 Himmelev VK Ny Holtehal
117871 2.D.V. 19-11-17 10:00 VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter
117140 1.D.Ø. 19-11-17 11:00 Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
117368 2.H.Ø. 19-11-17 11:00 VK Næstved VLI Karrebækhallen
117071 1.H.V. 19-11-17 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne
117001 1.H.Ø. 19-11-17 12:00 Farum-Holte Amager VK Ny Holtehal
117000 1.H.Ø. 19-11-17 13:00 Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
117789 2.D.V. 19-11-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne
117450 2.H.V. 19-11-17 13:00 SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle
117704 2.D.Ø. 19-11-17 14:00 Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lyngehallen
116946 VLD 19-11-17 14:00 Holte IF Amager VK Ny Holtehal
3011 OLD 19-11-17 14:00 Holte IF Amager VK Ny Holtehal
116948 VLD 19-11-17 15:00 Team Køge Fortuna Odense Volley Asgårdskolen
117211 1.D.V. 19-11-17 15:00 Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen
117872 2.D.V. 19-11-17 15:00 Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal
116890 VLH 19-11-17 16:00 Ishøj Volley Aalborg Volleyball Ishøj IC
117284 2.H.Ø. 20-11-17 20:30 Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal
117297 2.H.Ø. 21-11-17 18:30 Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal
117798 2.D.V. 21-11-17 18:30 DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen
117799 2.D.V. 21-11-17 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder
117294 2.H.Ø. 21-11-17 19:30 Hvidovre VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frihedens Idrætscenter
117464 2.H.V. 21-11-17 19:30 BVC Esbjerg Ikast KFUM Wildcard.2 Esbjerg Sem. Boldhal
117010 1.H.Ø. 21-11-17 20:00 Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
117219 1.D.V. 21-11-17 20:00 ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
117546 2.H.V. 22-11-17 18:00 Skovbakken LKB Gistrup Volleyball Vejlby Risskov Hallen
117220 1.D.V. 22-11-17 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen
117714 2.D.Ø. 22-11-17 19:00 Vestegnens Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Frihedens Idrætscenter
117549 2.H.V. 22-11-17 19:30 Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen
117462 2.H.V. 22-11-17 19:30 Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
117885 2.D.V. 22-11-17 20:00 Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
117633 2.D.Ø. 22-11-17 20:15 Roskilde VK Rosenlund Roskilde Amts Gym. Hal
117378 2.H.Ø. 22-11-17 20:30 Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter
117079 1.H.V. 22-11-17 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal
117571 2.H.V. 22-11-17 20:30 ASV Aarhus.2 LKB Gistrup Volleyball Århus Gl. Stadionhal
117080 1.H.V. 22-11-17 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne
117465 2.H.V. 22-11-17 21:00 SGF Vejle Hornsyld IF Mølholmhallen
117078 1.H.V. 23-11-17 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhallen
117632 2.D.Ø. 23-11-17 18:30 Frederiksberg Volley.2 Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
117150 1.D.Ø. 23-11-17 18:30 VK Vestsjælland Team Køge.2 Korsørhallen
117148 1.D.Ø. 23-11-17 19:30 Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal
119003 L.P.H. 23-11-17 19:30 Boldklubben Marienlyst ASV Århus Marienlyst Centret Hal 1
117218 1.D.V. 23-11-17 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhallen
117547 2.H.V. 23-11-17 20:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal
117463 2.H.V. 23-11-17 20:00 ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal
117381 2.H.Ø. 23-11-17 20:15 VK Vestsjælland.2 VK Næstved Korsørhallen
117009 1.H.Ø. 23-11-17 20:30 Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen
119005 L.P.D. 24-11-17 19:30 Team Køge Elite Volley Aarhus Asgårdskolen
117195 1.D.Ø. 25-11-17 10:00 Talenthold Øst Vestegnens Volley.2 Anja Andersen Hallen
117870 2.D.V. 25-11-17 10:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
117055 1.H.Ø. 25-11-17 12:00 Talenthold Øst KV 61 Anja Andersen Hallen
117534 2.H.V. 25-11-17 12:00 Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne
119002 L.P.H. 25-11-17 13:30 Middelfart VK Hvidovre VK Lillebælthallen
117194 1.D.Ø. 25-11-17 14:00 Talenthold Øst Amager VK.2 Anja Andersen Hallen
119006 L.P.D. 25-11-17 14:00 Gentofte Volley Amager VK Kildeskovshallen
117125 1.H.V. 25-11-17 14:00 Talenthold Vest IF Lyseng Hyldgårdsskolens Hal
117717 2.D.Ø. 25-11-17 15:00 USG Lynge Uggeløse IF OM-hallen
117801 2.D.V. 25-11-17 15:00 VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen
117882 2.D.V. 25-11-17 15:30 Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen
117054 1.H.Ø. 25-11-17 16:00 Talenthold Øst Amager VK Anja Andersen Hallen
119001 L.P.H. 25-11-17 16:00 Gentofte Volley Aalborg Volleyball Kildeskovshallen
117265 1.D.V. 25-11-17 16:00 Talenthold Vest Aalborg Volleyball Hyldgårdsskolens Hal
119007 L.P.D. 25-11-17 18:00 VK Vestsjælland Brøndby VK Korsørhallen
119004 L.P.H. 25-11-17 19:30 VK Vestsjælland Ishøj Volley Korsørhallen
117193 1.D.Ø. 26-11-17 10:00 Talenthold Øst Lyngby-Gladsaxe Volley Anja Andersen Hallen
117053 1.H.Ø. 26-11-17 12:00 Talenthold Øst Lyngby-Gladsaxe Volley Anja Andersen Hallen
117630 2.D.Ø. 26-11-17 12:00 KV 61 VLI Idrætshuset
117374 2.H.Ø. 26-11-17 13:00 VLI Døllefjelde Musse Kedelhallen
117199 1.D.Ø. 26-11-17 14:00 Talenthold Øst VK Vestsjælland Anja Andersen Hallen
117296 2.H.Ø. 26-11-17 14:00 KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset
117126 1.H.V. 26-11-17 14:00 Talenthold Vest DHV Odense Hyldgårdsskolens Hal
117059 1.H.Ø. 26-11-17 16:00 Talenthold Øst Farum-Holte Anja Andersen Hallen
117716 2.D.Ø. 26-11-17 16:00 KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
117266 1.D.V. 26-11-17 16:00 Talenthold Vest DHV Odense Hyldgårdsskolens Hal
119008 L.P.D. 26-11-17 18:00 Fortuna Odense Volley Holte IF Klostermarkshallen
117164 1.D.Ø. 27-11-17 18:30 Team Køge.2 Gentofte Volley Asgårdskolen
117708 2.D.Ø. 27-11-17 20:00 Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Gentoftehallen
117024 1.H.Ø. 27-11-17 20:30 Team Køge Gentofte Volley.2 Asgårdskolen
2009 OLD 28-11-17 19:00 Engelholm Holte IF Kungsgårdshallen
3003 OLD 28-11-17 19:30 Amager VK Hylte/Halmstad Sundby Hal 2
117618 2.D.Ø. 29-11-17 20:15 Roskilde VK Enghave VK Roskilde Amts Gym. Hal
117008 1.H.Ø. 30-11-17 20:00 KV 61 Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
116958 VLD 30-11-17 20:00 Brøndby VK Fortuna Odense Volley Stadionhal 1
117624 2.D.Ø. 02-12-17 11:00 Gentofte Volley Wildcard Rosenlund Kildeskovshallen
117456 2.H.V. 02-12-17 11:00 Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld IF Hyldgårdsskolens Hal
117373 2.H.Ø. 02-12-17 12:00 VK Holbæk VK Vestsjælland.2 Bjergmarkshallen
117213 1.D.V. 02-12-17 12:00 Aalborg Volleyball DHV Odense Aalborg Stadionhal
117875 2.D.V. 02-12-17 12:00 IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
117003 1.H.Ø. 02-12-17 13:00 Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshallen
116950 VLD 02-12-17 13:00 Elite Volley Aarhus Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
117214 1.D.V. 02-12-17 13:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
117792 2.D.V. 02-12-17 13:00 Ikast KFUM Wildcard.2 Middelfart VK Hyldgårdsskolens Hal
116895 VLH 02-12-17 14:00 Aalborg Volleyball Hvidovre VK Aalborg Stadionhal
117073 1.H.V. 02-12-17 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen
116896 VLH 02-12-17 15:00 Gentofte Volley Middelfart VK Kildeskovshallen
116894 VLH 02-12-17 15:00 ASV Århus Boldklubben Marienlyst Århus Gl. Stadionhal
117074 1.H.V. 02-12-17 15:00 Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
117539 2.H.V. 02-12-17 16:00 Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal
117455 2.H.V. 02-12-17 16:00 IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen
117143 1.D.Ø. 02-12-17 17:00 Gentofte Volley Team Køge.2 Kildeskovshallen
117454 2.H.V. 02-12-17 17:00 ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal
117540 2.H.V. 02-12-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM.2 Hyldgårdhal B
116952 VLD 02-12-17 19:00 Ikast KFUM Team Køge Hyldgårdhal B
117625 2.D.Ø. 03-12-17 09:00 Frederiksberg Volley.2 Roskilde VK Bülowsvejhallen
117144 1.D.Ø. 03-12-17 10:00 KSV VK Vestsjælland Hillerødgades Sportssal
117288 2.H.Ø. 03-12-17 10:00 Gentofte Volley.4 Grøndal EV Kildeskovshallen
117707 2.D.Ø. 03-12-17 10:00 Amager VK.3 Vestegnens Volley.3 Sundby hal 2
117004 1.H.Ø. 03-12-17 11:00 Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
117287 2.H.Ø. 03-12-17 11:00 Himmelev VK Hvidovre VK.3 Himmelev Gymnasium
117876 2.D.V. 03-12-17 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter
117457 2.H.V. 03-12-17 11:00 BVC Esbjerg SGF Vejle Esbjerg Sem. Boldhal
117623 2.D.Ø. 03-12-17 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjhallen
117709 2.D.Ø. 03-12-17 12:00 KSV.2 USG Hillerødgades Sportssal
117142 1.D.Ø. 03-12-17 12:00 Amager VK.2 Vestegnens Volley.2 Sundby hal 2
117072 1.H.V. 03-12-17 12:00 Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal
117212 1.D.V. 03-12-17 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
116953 VLD 03-12-17 13:00 Frederiksberg Volley Holte IF Bülowsvejhallen
117793 2.D.V. 03-12-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley VT Esbjerg Esbjerg Sem. Boldhal
117289 2.H.Ø. 03-12-17 14:00 KSV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
116897 VLH 03-12-17 14:00 VK Vestsjælland Ishøj Volley Korsørhallen
117874 2.D.V. 03-12-17 14:00 Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal
117538 2.H.V. 03-12-17 14:00 ASV Aarhus.2 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
116951 VLD 03-12-17 14:30 Amager VK Brøndby VK Sundby hal 2
3012 OLD 03-12-17 14:30 Amager VK Brøndby VK Sundby hal 2
117790 2.D.V. 03-12-17 16:00 Sønderborg VK Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
117791 2.D.V. 03-12-17 16:00 Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
117002 1.H.Ø. 03-12-17 16:30 Amager VK KV 61 Sundby hal 2
117371 2.H.Ø. 03-12-17 17:00 Døllefjelde Musse Hvidovre VK.2 Nysted Hallen
3027 OLD 05-12-17 19:00 Holte IF Svedala Ny Holtehal
117067 1.H.V. 06-12-17 18:30 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen
3023 OLD 06-12-17 19:00 Hylte/Halmstad Engelholm Halmstad Arena
117358 2.H.Ø. 06-12-17 19:00 VK Næstved Døllefjelde Musse Sydbyskolen
117883 2.D.V. 06-12-17 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
117207 1.D.V. 07-12-17 19:00 Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
116898 VLH 08-12-17 18:30 Boldklubben Marienlyst Aalborg Volleyball Klostermarkshallen
117147 1.D.Ø. 08-12-17 19:30 Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen
116954 VLD 08-12-17 20:00 Fortuna Odense Volley Amager VK Klostermarkshallen
117794 2.D.V. 09-12-17 10:00 Fortuna Odense Volley.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Marienlyst Centret Hal 1
117881 2.D.V. 09-12-17 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne
117879 2.D.V. 09-12-17 11:00 Aarhus 1900 Randers VK Århus Svømmestadion
117712 2.D.Ø. 09-12-17 12:00 Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen
117796 2.D.V. 09-12-17 12:00 Middelfart VK BVC-Nordenskov Volley Lillebælthallen
117795 2.D.V. 09-12-17 12:00 DHV Odense.2 Sønderborg VK Marienlyst Centret Hal 1
117545 2.H.V. 09-12-17 12:00 Hjerm FIF Ikast KFUM Wildcard Hjermhallerne
117215 1.D.V. 09-12-17 13:00 Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen
117217 1.D.V. 09-12-17 13:00 Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen
117075 1.H.V. 09-12-17 13:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pædagogseminarium
116899 VLH 09-12-17 14:00 Hvidovre VK ASV Århus Frihedens Idrætscenter
117628 2.D.Ø. 09-12-17 14:00 Rosenlund Frederiksberg Volley.2 Gl. Rosenlundhallen
117293 2.H.Ø. 09-12-17 14:00 Gentofte Volley.4 Farum-Holte.2 Kildeskovshallen
116955 VLD 09-12-17 14:00 Brøndby VK Elite Volley Aarhus Stadionhal 1
117216 1.D.V. 09-12-17 14:00 DHV Odense ASV Århus Marienlyst Centret Hal 1
117460 2.H.V. 09-12-17 14:00 Hornsyld IF BVC Esbjerg Hornsyld Idrætscenter
116900 VLH 09-12-17 14:30 Middelfart VK VK Vestsjælland Lillebælthallen
117878 2.D.V. 09-12-17 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hallen
117542 2.H.V. 09-12-17 15:00 Skovbakken Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen
117077 1.H.V. 09-12-17 15:00 Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen
117458 2.H.V. 09-12-17 15:00 Kolding VK.2 IF Lyseng 2 Kolding Pædagogseminarium
116957 VLD 09-12-17 16:00 Holte IF Ikast KFUM Ny Holtehal
117076 1.H.V. 09-12-17 16:00 DHV Odense Randers VK Marienlyst Centret Hal 1
116956 VLD 09-12-17 16:30 Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
117290 2.H.Ø. 10-12-17 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev VK Engelsborghallen
116960 VLD 10-12-17 11:00 Frederiksberg Volley Ikast KFUM Bülowsvejhallen
117629 2.D.Ø. 10-12-17 11:00 Gentofte Volley Wildcard Roskilde VK Kildeskovshallen
117800 2.D.V. 10-12-17 11:00 BVC-Nordenskov Volley Ikast KFUM Wildcard.2 Helle Hallerne
117710 2.D.Ø. 10-12-17 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Amager VK.3 Engelsborghallen
117292 2.H.Ø. 10-12-17 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødgades Sportssal
117006 1.H.Ø. 10-12-17 13:00 Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
117713 2.D.Ø. 10-12-17 13:00 Gentofte Volley.2 USG Kildeskovshallen
117005 1.H.Ø. 10-12-17 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen
117459 2.H.V. 10-12-17 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc
117146 1.D.Ø. 10-12-17 15:00 Team Køge.2 KSV Asgårdskolen
117145 1.D.Ø. 10-12-17 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
116901 VLH 10-12-17 16:00 Ishøj Volley Gentofte Volley Ishøj IC
117007 1.H.Ø. 10-12-17 16:00 Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshallen
117626 2.D.Ø. 10-12-17 17:00 VLI Enghave VK Kedelhallen
117656 2.D.Ø. 12-12-17 19:00 Frederiksberg Volley.2 Rosenlund Kedelhallen
3013 OLD 12-12-17 19:30 Engelholm Brøndby VK Kungsgårdshallen
117069 1.H.V. 13-12-17 20:15 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdhal B
117532 2.H.V. 14-12-17 19:00 Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
119106 L.P.D. 15-12-17 13:00 Holte IF Amager VK Frederiksberghallen
119107 L.P.D. 15-12-17 15:00 Elite Volley Aarhus Brøndby VK Frederiksberghallen
119108 L.P.H. 15-12-17 17:00 Ishøj Volley Boldklubben Marienlyst Frederiksberghallen
119109 L.P.H. 15-12-17 19:00 Gentofte Volley Middelfart VK Frederiksberghallen
117862 2.D.V. 16-12-17 16:00 Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
117376 2.H.Ø. 17-12-17 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskolen
117535 2.H.V. 17-12-17 13:00 Ikast KFUM Wildcard LKB Gistrup Volleyball Hyldgårdhal B
117591 2.H.V. 17-12-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard LKB Gistrup Volleyball Hyldgårdhal B
3004 OLD 03-01-18 19:00 Hylte/Halmstad Holte IF Halmstad Arena
117469 2.H.V. 09-01-18 19:30 SGF Vejle Aabenraa I&G Søndermarkshallen Vejle
117634 2.D.Ø. 13-01-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard VLI Kildeskovshallen
117889 2.D.V. 13-01-18 11:00 Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion
117550 2.H.V. 13-01-18 11:30 Ikast KFUM Wildcard Skovbakken Hyldgårdhal B
117468 2.H.V. 13-01-18 12:00 BVC Esbjerg IF Lyseng 2 Esbjerg Sem. Boldhal
117011 1.H.Ø. 13-01-18 13:00 Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Kildeskovshallen
117221 1.D.V. 13-01-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard Skovbakken Hyldgårdhal B
117386 2.H.Ø. 13-01-18 14:00 Døllefjelde Musse VK Næstved Nysted Hallen
116906 VLH 13-01-18 15:00 Gentofte Volley Boldklubben Marienlyst Kildeskovshallen
117805 2.D.V. 13-01-18 15:00 VT Esbjerg DHV Odense.2 Ådalskolen
117081 1.H.V. 13-01-18 15:30 Ikast KFUM Kolding VK Hyldgårdhal B
117151 1.D.Ø. 13-01-18 17:00 Gentofte Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Kildeskovshallen
117466 2.H.V. 13-01-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Kolding VK.2 Hyldgårdhal B
117802 2.D.V. 13-01-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Fortuna Odense Volley.2 Hyldgårdsskolens Hal
116962 VLD 13-01-18 19:30 Ikast KFUM Fortuna Odense Volley Hyldgårdhal B
117636 2.D.Ø. 14-01-18 09:00 Frederiksberg Volley.2 Enghave VK Bülowsvejhallen
117298 2.H.Ø. 14-01-18 10:00 Gentofte Volley.4 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kildeskovshallen
117301 2.H.Ø. 14-01-18 10:00 Farum-Holte.2 Hvidovre VK.3 Ny Holtehal
117012 1.H.Ø. 14-01-18 11:00 Frederiksberg Volley Amager VK Bülowsvejhallen
117083 1.H.V. 14-01-18 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF IF Lyseng Helle Hallerne
117720 2.D.Ø. 14-01-18 12:00 KSV.2 Amager VK.3 Hillerødgades Sportssal
117718 2.D.Ø. 14-01-18 12:00 Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Kildeskovshallen
117013 1.H.Ø. 14-01-18 12:00 Farum-Holte KV 61 Ny Holtehal
117153 1.D.Ø. 14-01-18 12:00 VK Vestsjælland Vestegnens Volley.2 Korsørhallen
117637 2.D.Ø. 14-01-18 12:00 Roskilde VK KV 61 Roskilde Amts Gym. Hal
117803 2.D.V. 14-01-18 12:00 Middelfart VK Sønderborg VK Lillebælthallen
117082 1.H.V. 14-01-18 12:00 Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
116963 VLD 14-01-18 13:00 Team Køge Elite Volley Aarhus Asgårdskolen
116964 VLD 14-01-18 13:00 Frederiksberg Volley Amager VK Bülowsvejhallen
117721 2.D.Ø. 14-01-18 13:00 USG Vestegnens Volley.3 Idrætshallen
117804 2.D.V. 14-01-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Øster Starup - Vester Nebel IF Helle Hallerne
117152 1.D.Ø. 14-01-18 14:00 KSV Amager VK.2 Hillerødgades Sportssal
3014 OLD 14-01-18 14:00 Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal
116965 VLD 14-01-18 14:00 Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal
116908 VLH 14-01-18 14:00 VK Vestsjælland Aalborg Volleyball Korsørhallen
117222 1.D.V. 14-01-18 14:00 Bedsted KFUM ASV Århus Bedstedhallen
116907 VLH 14-01-18 14:30 Middelfart VK ASV Århus Lillebælthallen
117223 1.D.V. 14-01-18 15:00 Ry VK 75 Aalborg Volleyball Ryhallen
117887 2.D.V. 14-01-18 15:00 Holstebro KFUM Randers VK Holstebro Stadionhal
117300 2.H.Ø. 14-01-18 16:00 KSV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
116909 VLH 14-01-18 16:00 Ishøj Volley Hvidovre VK Ishøj IC
117385 2.H.Ø. 14-01-18 16:00 VK Vestsjælland.2 Hvidovre VK.2 Korsørhallen
117551 2.H.V. 14-01-18 16:00 Bedsted KFUM.2 ASV Aarhus.2 Bedstedhallen
117886 2.D.V. 14-01-18 17:00 VK Shima Funder GF Aalborg Stadionhal
117016 1.H.Ø. 16-01-18 20:00 KV 61 Frederiksberg Volley Idrætshuset
116912 VLH 17-01-18 18:30 Boldklubben Marienlyst Ishøj Volley Klostermarkshallen
116913 VLH 17-01-18 18:30 ASV Århus Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal
3030 OLD 17-01-18 19:30 Brøndby VK Svedala Stadionhal 1
116968 VLD 17-01-18 20:00 Fortuna Odense Volley Holte IF Klostermarkshallen
116969 VLD 17-01-18 20:30 Elite Volley Aarhus Ikast KFUM Århus Gl. Stadionhal
117209 1.D.V. 17-01-18 20:30 Ikast KFUM Wildcard DHV Odense Hyldgårdhal B
3002 OLD 18-01-18 19:30 Engelholm Amager VK Kungsgårdshallen
117639 2.D.Ø. 18-01-18 20:00 KV 61 Frederiksberg Volley.2 Idrætshuset
117384 2.H.Ø. 18-01-18 20:00 VK Holbæk Døllefjelde Musse Bjergmarkshallen
117557 2.H.V. 18-01-18 20:00 ASV Aarhus.2 Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal
117807 2.D.V. 20-01-18 10:00 DHV Odense.2 BVC-Nordenskov Volley Dalumhallen
117472 2.H.V. 20-01-18 11:00 Kolding VK.2 SGF Vejle Kolding Pædagogseminarium
117085 1.H.V. 20-01-18 12:00 DHV Odense Nordenskov Ungdoms-og IF Dalumhallen
116910 VLH 20-01-18 12:00 Aalborg Volleyball Middelfart VK Aalborg Stadionhal
117890 2.D.V. 20-01-18 12:00 IF Lyseng Holstebro KFUM Rundhøjhallen
117666 2.D.Ø. 20-01-18 13:00 Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlundhallen
117225 1.D.V. 20-01-18 14:00 DHV Odense Ry VK 75 Dalumhallen
117224 1.D.V. 20-01-18 14:00 Aalborg Volleyball Bedsted KFUM Aalborg Stadionhal
117084 1.H.V. 20-01-18 14:00 IF Lyseng Bedsted KFUM Rundhøjhallen
117892 2.D.V. 20-01-18 15:00 Funder GF Hjerm FIF Funder Hallen
117156 1.D.Ø. 20-01-18 16:00 Vestegnens Volley.2 KSV Stadionhal 1
117808 2.D.V. 20-01-18 16:00 Fortuna Odense Volley.2 VT Esbjerg Dalumhallen
117554 2.H.V. 20-01-18 16:00 Aalborg Volleyball.2 Bedsted KFUM.2 Aalborg Stadionhal
117470 2.H.V. 20-01-18 16:00 IF Lyseng 2 Hornsyld IF Rundhøjhallen
117722 2.D.Ø. 21-01-18 09:00 Amager VK.3 Lynge Uggeløse IF Sundby hal 2
117723 2.D.Ø. 21-01-18 09:30 Vestegnens Volley.3 KSV.2 Frihedens Idrætscenter
117304 2.H.Ø. 21-01-18 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Farum-Holte.2 Engelsborghallen
117155 1.D.Ø. 21-01-18 11:00 Amager VK.2 Team Køge.2 Sundby hal 2
117303 2.H.Ø. 21-01-18 11:30 Hvidovre VK.3 KSV Frihedens Idrætscenter
117014 1.H.Ø. 21-01-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Farum-Holte Engelsborghallen
117612 2.D.Ø. 21-01-18 12:00 Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal
117015 1.H.Ø. 21-01-18 13:00 Amager VK Team Køge Sundby hal 2
117302 2.H.Ø. 21-01-18 13:00 Himmelev VK Grøndal EV Himmelev Gymnasium
117556 2.H.V. 21-01-18 13:00 Skovbakken Hjerm FIF Vejlby Risskov Hallen
117724 2.D.Ø. 21-01-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar USG Engelsborghallen
116911 VLH 21-01-18 14:00 Hvidovre VK VK Vestsjælland Frihedens Idrætscenter
117086 1.H.V. 21-01-18 14:00 Randers VK Ikast KFUM Havndal Hallen
117471 2.H.V. 21-01-18 14:00 Aabenraa I&G BVC Esbjerg Aabenraa Svømme & Idrætsc
117806 2.D.V. 21-01-18 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF Middelfart VK Ø. Starup-V.Nebel Hallen
117154 1.D.Ø. 21-01-18 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley VK Vestsjælland Engelsborghallen
117387 2.H.Ø. 21-01-18 16:00 Hvidovre VK.2 VK Holbæk Frihedens Idrætscenter
117893 2.D.V. 21-01-18 16:00 Randers VK VK Shima Havndal Hallen
117809 2.D.V. 21-01-18 16:00 Sønderborg VK Ikast KFUM Wildcard.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
117388 2.H.Ø. 21-01-18 17:00 VLI VK Vestsjælland.2 Kedelhallen
116930 VLH 22-01-18 19:30 Boldklubben Marienlyst Hvidovre VK Klostermarkshallen
117910 2.D.V. 22-01-18 20:30 Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen
117742 2.D.Ø. 23-01-18 18:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Vestegnens Volley.3 Gladsaxe Sportshal
117029 1.H.Ø. 23-01-18 18:30 Lyngby-Gladsaxe Volley KV 61 Gladsaxe Sportshal
117826 2.D.V. 23-01-18 18:30 Fortuna Odense Volley.2 DHV Odense.2 Klostermarkshallen
116966 VLD 23-01-18 19:30 Amager VK Team Køge Sundby hal 2
117030 1.H.Ø. 23-01-18 20:00 Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshallen
117490 2.H.V. 23-01-18 20:00 Kolding VK.2 Aabenraa I&G Kolding Pædagogseminarium
117322 2.H.Ø. 23-01-18 20:30 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hvidovre VK.3 Gladsaxe Sportshal
117169 1.D.Ø. 23-01-18 20:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Vestegnens Volley.2 Gladsaxe Sportshal
117239 1.D.V. 24-01-18 18:30 Skovbakken DHV Odense Vejlby Risskov Hallen
117241 1.D.V. 24-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard Ry VK 75 Hyldgårdhal B
117492 2.H.V. 24-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 BVC Esbjerg Hyldgårdsskolens Hal
117409 2.H.Ø. 24-01-18 19:00 VK Næstved VK Vestsjælland.2 Sydbyskolen
117099 1.H.V. 24-01-18 19:00 Kolding VK DHV Odense Kolding Pædagogseminarium
117325 2.H.Ø. 24-01-18 19:30 Grøndal EV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
117577 2.H.V. 24-01-18 19:30 Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen
117493 2.H.V. 24-01-18 20:00 Hornsyld IF SGF Vejle Hornsyld Idrætscenter
117574 2.H.V. 24-01-18 20:00 Skovbakken LKB Gistrup Volleyball Vejlby Risskov Hallen
117913 2.D.V. 24-01-18 20:00 Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
117101 1.H.V. 24-01-18 20:00 Ikast KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B
117406 2.H.Ø. 24-01-18 20:15 VLI Hvidovre VK.2 Kedelhallen
117689 2.D.Ø. 24-01-18 20:15 Roskilde VK Rosenlund Roskilde Amts Gym. Hal
117171 1.D.Ø. 25-01-18 18:30 Team Køge.2 VK Vestsjælland Asgårdskolen
117575 2.H.V. 25-01-18 19:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal
116967 VLD 25-01-18 20:00 Brøndby VK Frederiksberg Volley Stadionhal 1
117827 2.D.V. 25-01-18 20:00 Øster Starup - Vester Nebel IF Sønderborg VK Ø. Starup-V.Nebel Hallen
117031 1.H.Ø. 25-01-18 20:30 Team Køge Farum-Holte Asgårdskolen
117240 1.D.V. 25-01-18 20:30 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal
117829 2.D.V. 25-01-18 20:45 Middelfart VK VT Esbjerg Lillebælthallen
117828 2.D.V. 26-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 BVC-Nordenskov Volley Hyldgårdsskolens Hal
117170 1.D.Ø. 26-01-18 20:00 Gentofte Volley KSV Kildeskovshallen
117197 1.D.Ø. 27-01-18 10:00 Talenthold Øst Team Køge.2 Anja Andersen Hallen
117057 1.H.Ø. 27-01-18 12:00 Talenthold Øst Team Køge Anja Andersen Hallen
117525 2.H.V. 27-01-18 12:00 Hjerm FIF LKB Gistrup Volleyball Hjermhallerne
117324 2.H.Ø. 27-01-18 13:00 Gentofte Volley.4 KSV Kildeskovshallen
117198 1.D.Ø. 27-01-18 14:00 Talenthold Øst KSV Anja Andersen Hallen
116931 VLH 27-01-18 14:00 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal
117268 1.D.V. 27-01-18 14:00 Talenthold Vest Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
116932 VLH 27-01-18 15:00 Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen
117058 1.H.Ø. 27-01-18 16:00 Talenthold Øst Frederiksberg Volley Anja Andersen Hallen
117491 2.H.V. 27-01-18 16:00 IF Lyseng 2 ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen
117561 2.H.V. 27-01-18 16:00 Bedsted KFUM.2 LKB Gistrup Volleyball Bedstedhallen
117128 1.H.V. 27-01-18 16:00 Talenthold Vest Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
117660 2.D.Ø. 27-01-18 17:00 Gentofte Volley Wildcard Frederiksberg Volley.2 Kildeskovshallen
117911 2.D.V. 27-01-18 18:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
116933 VLH 27-01-18 19:00 Middelfart VK Ishøj Volley Lillebælthallen
117100 1.H.V. 27-01-18 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
117267 1.D.V. 28-01-18 10:00 Talenthold Vest Ikast KFUM Wildcard Hyldgårdhal B
117056 1.H.Ø. 28-01-18 11:00 Talenthold Øst Gentofte Volley.2 Anja Andersen Hallen
117744 2.D.Ø. 28-01-18 11:00 Gentofte Volley.2 KSV.2 Kildeskovshallen
117127 1.H.V. 28-01-18 12:00 Talenthold Vest Ikast KFUM Hyldgårdhal B
117196 1.D.Ø. 28-01-18 13:00 Talenthold Øst Gentofte Volley Anja Andersen Hallen
116989 VLD 28-01-18 13:00 Team Køge Holte IF Asgårdskolen
117658 2.D.Ø. 28-01-18 13:00 VLI KV 61 Kedelhallen
117745 2.D.Ø. 28-01-18 14:00 Lynge Uggeløse IF USG Lyngehallen
116987 VLD 28-01-18 14:00 Amager VK Elite Volley Aarhus Sundby hal 2
116986 VLD 28-01-18 14:00 Fortuna Odense Volley Brøndby VK Klostermarkshallen
116988 VLD 28-01-18 14:00 Ikast KFUM Frederiksberg Volley Hyldgårdhal B
117269 1.D.V. 28-01-18 16:00 Talenthold Vest Ry VK 75 Hyldgårdhal B
117129 1.H.V. 28-01-18 18:00 Talenthold Vest Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B
117158 1.D.Ø. 29-01-18 18:30 Team Køge.2 Vestegnens Volley.2 Asgårdskolen
117226 1.D.V. 31-01-18 18:00 ASV Århus Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal
3024 OLD 31-01-18 19:00 Svedala Engelholm Svedala Sporthall
3007 OLD 31-01-18 19:30 Hylte/Halmstad Brøndby VK Halmstad Arena
117473 2.H.V. 31-01-18 20:00 ASV Aarhus.3 Ikast KFUM Wildcard.2 Århus Gl. Stadionhal
116914 VLH 01-02-18 18:30 VK Vestsjælland Boldklubben Marienlyst Korsørhallen
117812 2.D.V. 02-02-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Hyldgårdhal B
117157 1.D.Ø. 02-02-18 19:30 Gentofte Volley Amager VK.2 Kildeskovshallen
117476 2.H.V. 02-02-18 20:00 Ikast KFUM Wildcard.2 IF Lyseng 2 Hyldgårdhal B
117895 2.D.V. 03-02-18 10:00 Hjerm FIF Randers VK Hjermhallerne
117644 2.D.Ø. 03-02-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard Enghave VK Kildeskovshallen
117390 2.H.Ø. 03-02-18 12:00 VK Holbæk VLI Bjergmarkshallen
117559 2.H.V. 03-02-18 12:00 Hjerm FIF ASV Aarhus.2 Hjermhallerne
117017 1.H.Ø. 03-02-18 13:00 Gentofte Volley.2 Amager VK Kildeskovshallen
117645 2.D.Ø. 03-02-18 13:00 Rosenlund KV 61 Ny Rosenlundhallen
117560 2.H.V. 03-02-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball.2 Hyldgårdhal B
117477 2.H.V. 03-02-18 14:00 Hornsyld IF Aabenraa I&G Hornsyld Idrætscenter
116916 VLH 03-02-18 15:00 Gentofte Volley Aalborg Volleyball Kildeskovshallen
117811 2.D.V. 03-02-18 15:00 VT Esbjerg Sønderborg VK Ådalskolen
116972 VLD 03-02-18 15:30 Ikast KFUM Amager VK Hyldgårdhal B
116971 VLD 03-02-18 16:00 Holte IF Elite Volley Aarhus Ny Holtehal
117087 1.H.V. 03-02-18 16:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding VK Helle Hallerne
116973 VLD 03-02-18 16:30 Team Køge Brøndby VK Asgårdskolen
117813 2.D.V. 03-02-18 16:30 Middelfart VK DHV Odense.2 Lillebælthallen
117308 2.H.Ø. 03-02-18 17:00 Gentofte Volley.4 Himmelev VK Kildeskovshallen
117228 1.D.V. 03-02-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball Hyldgårdhal B
117018 1.H.Ø. 03-02-18 18:30 Team Køge KV 61 Asgårdskolen
116917 VLH 03-02-18 19:00 Middelfart VK Hvidovre VK Lillebælthallen
117088 1.H.V. 03-02-18 19:30 Ikast KFUM IF Lyseng Hyldgårdhal B
117642 2.D.Ø. 04-02-18 09:00 Frederiksberg Volley.2 VLI Bülowsvejhallen
117393 2.H.Ø. 04-02-18 10:00 VK Næstved Hvidovre VK.2 Sydbyskolen
117896 2.D.V. 04-02-18 10:00 VK Shima IF Lyseng Nørre Sundby Idrætscenter
117019 1.H.Ø. 04-02-18 11:00 Frederiksberg Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Bülowsvejhallen
117728 2.D.Ø. 04-02-18 11:00 Gentofte Volley.2 Amager VK.3 Kildeskovshallen
117474 2.H.V. 04-02-18 11:00 BVC Esbjerg Kolding VK.2 Esbjerg Sem. Boldhal
117726 2.D.Ø. 04-02-18 12:00 KSV.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshuset
116970 VLD 04-02-18 13:00 Frederiksberg Volley Fortuna Odense Volley Bülowsvejhallen
117810 2.D.V. 04-02-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Fortuna Odense Volley.2 Esbjerg Sem. Boldhal
117475 2.H.V. 04-02-18 13:01 SGF Vejle ASV Aarhus.3 Søndermarkshallen Vejle
117159 1.D.Ø. 04-02-18 14:00 KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Hillerødgades Sportssal
117729 2.D.Ø. 04-02-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Vestegnens Volley.3 Lyngehallen
117897 2.D.V. 04-02-18 15:00 Holstebro KFUM Aarhus 1900 Holstebro Stadionhal
117306 2.H.Ø. 04-02-18 16:00 KSV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Idrætshuset
116915 VLH 04-02-18 16:00 Ishøj Volley ASV Århus Ishøj IC
117227 1.D.V. 04-02-18 16:00 Ry VK 75 Skovbakken Ryhallen
117229 1.D.V. 04-02-18 17:00 Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen
117089 1.H.V. 04-02-18 19:00 Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen
117665 2.D.Ø. 05-02-18 19:30 KV 61 Roskilde VK Idrætshuset
3018 OLD 06-02-18 19:00 Svedala Amager VK Svedala Sporthall
3008 OLD 06-02-18 19:00 Holte IF Engelholm Ny Holtehal
117328 2.H.Ø. 06-02-18 20:30 Himmelev VK KSV Trekronerhallen
117121 1.H.V. 07-02-18 19:00 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal
117467 2.H.V. 07-02-18 20:00 Hornsyld IF ASV Aarhus.3 Hornsyld Idrætscenter
117939 2.D.V. 07-02-18 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal
117842 2.D.V. 08-02-18 19:30 VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen
116980 VLD 09-02-18 19:00 Team Køge Ikast KFUM Asgårdskolen
117917 2.D.V. 10-02-18 11:00 Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion
116977 VLD 10-02-18 13:00 Elite Volley Aarhus Frederiksberg Volley Århus Gl. Stadionhal
116919 VLH 10-02-18 14:00 Hvidovre VK Gentofte Volley Frihedens Idrætscenter
116975 VLD 10-02-18 14:00 Brøndby VK Ikast KFUM Stadionhal 1
117833 2.D.V. 10-02-18 15:00 DHV Odense.2 VT Esbjerg Dalumhallen
116921 VLH 10-02-18 15:00 ASV Århus VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal
116918 VLH 10-02-18 16:00 Aalborg Volleyball Ishøj Volley Aalborg Stadionhal
117579 2.H.V. 10-02-18 17:00 ASV Aarhus.2 Bedsted KFUM.2 Århus Gl. Stadionhal
117032 1.H.Ø. 11-02-18 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
117172 1.D.Ø. 11-02-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley Engelsborghallen
117746 2.D.Ø. 11-02-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
116920 VLH 11-02-18 14:00 Boldklubben Marienlyst Middelfart VK Marienlyst Centret Hal 4
117326 2.H.Ø. 11-02-18 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.4 Engelsborghallen
116974 VLD 11-02-18 16:00 Amager VK Holte IF Sundby hal 2
3015 OLD 11-02-18 16:00 Amager VK Holte IF Sundby hal 2
116976 VLD 11-02-18 16:00 Fortuna Odense Volley Team Køge Marienlyst Centret Hal 4
116981 VLD 13-02-18 20:00 Holte IF Frederiksberg Volley Ny Holtehal
3016 OLD 17-02-18 14:00 Brøndby VK Amager VK Stadionhal 1
116979 VLD 17-02-18 14:00 Brøndby VK Amager VK Stadionhal 1
117174 1.D.Ø. 17-02-18 16:00 Vestegnens Volley.2 VK Vestsjælland Stadionhal 1
117107 1.H.V. 18-02-18 11:30 Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdhal B
117585 2.H.V. 18-02-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard ASV Aarhus.2 Hyldgårdhal B
116923 VLH 18-02-18 14:00 Hvidovre VK Aalborg Volleyball Frihedens Idrætscenter
116978 VLD 18-02-18 14:00 Fortuna Odense Volley Elite Volley Aarhus Klostermarkshallen
116924 VLH 18-02-18 14:30 Middelfart VK Gentofte Volley Lillebælthallen
116985 VLD 18-02-18 15:30 Ikast KFUM Holte IF Hyldgårdhal B
116925 VLH 18-02-18 16:00 Ishøj Volley VK Vestsjælland Ishøj IC
116922 VLH 18-02-18 16:00 Boldklubben Marienlyst ASV Århus Klostermarkshallen
117501 2.H.V. 18-02-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdhal B
117247 1.D.V. 18-02-18 19:30 Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B
117914 2.D.V. 19-02-18 20:30 Funder GF VK Shima Funder Hallen
117831 2.D.V. 20-02-18 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder
117497 2.H.V. 20-02-18 19:30 Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætsc
117495 2.H.V. 20-02-18 20:00 ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal
117102 1.H.V. 20-02-18 20:00 Kolding VK Ikast KFUM Kolding Pædagogseminarium
117412 2.H.Ø. 20-02-18 20:00 Døllefjelde Musse VK Holbæk Nysted Hallen
117242 1.D.V. 21-02-18 18:30 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen
117578 2.H.V. 21-02-18 20:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen
117581 2.H.V. 21-02-18 20:45 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter
117243 1.D.V. 24-02-18 12:00 ASV Århus Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal
117173 1.D.Ø. 24-02-18 14:00 Amager VK.2 KSV Sundby hal 2
117104 1.H.V. 24-02-18 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen
116983 VLD 24-02-18 14:00 Elite Volley Aarhus Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal
116929 VLH 24-02-18 15:00 Gentofte Volley Ishøj Volley Kildeskovshallen
117246 1.D.V. 24-02-18 15:00 Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen
117748 2.D.Ø. 24-02-18 16:00 Amager VK.3 KSV.2 Sundby hal 2
116926 VLH 24-02-18 16:00 Aalborg Volleyball Boldklubben Marienlyst Aalborg Stadionhal
117496 2.H.V. 24-02-18 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen
116927 VLH 24-02-18 16:00 ASV Århus Hvidovre VK Århus Gl. Stadionhal
117034 1.H.Ø. 25-02-18 10:00 KV 61 Farum-Holte Idrætshuset
117329 2.H.Ø. 25-02-18 12:00 Hvidovre VK.3 Farum-Holte.2 Frihedens Idrætscenter
117662 2.D.Ø. 25-02-18 13:00 VLI Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
117915 2.D.V. 25-02-18 13:00 Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal
116982 VLD 25-02-18 13:30 Amager VK Fortuna Odense Volley Sundby hal 2
117413 2.H.Ø. 25-02-18 14:00 Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.2 Frihedens Idrætscenter
116928 VLH 25-02-18 14:00 VK Vestsjælland Middelfart VK Korsørhallen
117832 2.D.V. 25-02-18 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF BVC-Nordenskov Volley Ø. Starup-V.Nebel Hallen
116984 VLD 25-02-18 14:30 Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
117103 1.H.V. 25-02-18 15:00 Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal
117033 1.H.Ø. 25-02-18 15:30 Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2
117664 2.D.Ø. 25-02-18 16:00 Enghave VK Frederiksberg Volley.2 Bavnehøjhallen
117749 2.D.Ø. 25-02-18 16:00 Vestegnens Volley.3 USG Frihedens Idrætscenter
117309 2.H.Ø. 26-02-18 20:30 Grøndal EV Hvidovre VK.3 Hillerødgades Sportssal
117245 1.D.V. 28-02-18 19:30 Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen
117109 1.H.V. 28-02-18 20:00 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen
117244 1.D.V. 01-03-18 20:00 Aalborg Volleyball Ry VK 75 Aalborg Stadionhal
117105 1.H.V. 01-03-18 20:30 Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen
117415 2.H.Ø. 03-03-18 12:00 VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen
117498 2.H.V. 03-03-18 14:00 Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter
117836 2.D.V. 03-03-18 15:00 VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen
117175 1.D.Ø. 03-03-18 16:00 Team Køge.2 Amager VK.2 Asgårdskolen
117582 2.H.V. 03-03-18 16:00 Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen
117106 1.H.V. 03-03-18 17:00 Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne
117035 1.H.Ø. 03-03-18 18:00 Team Køge Amager VK Asgårdskolen
117667 2.D.Ø. 04-03-18 09:00 Frederiksberg Volley.2 KV 61 Bülowsvejhallen
117834 2.D.V. 04-03-18 09:30 Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen
117332 2.H.Ø. 04-03-18 10:00 Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Holtehal
117414 2.H.Ø. 04-03-18 10:00 VK Næstved Døllefjelde Musse Sydbyskolen
117921 2.D.V. 04-03-18 10:00 VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter
117920 2.D.V. 04-03-18 10:00 Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne
117036 1.H.Ø. 04-03-18 11:00 Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
117499 2.H.V. 04-03-18 11:00 BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal
117037 1.H.Ø. 04-03-18 12:00 Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
117177 1.D.Ø. 04-03-18 12:00 VK Vestsjælland Lyngby-Gladsaxe Volley Korsørhallen
117668 2.D.Ø. 04-03-18 12:00 Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal
117584 2.H.V. 04-03-18 12:00 Hjerm FIF Skovbakken Hjermhallerne
117638 2.D.Ø. 04-03-18 13:00 Enghave VK Rosenlund Bavnehøjhallen
117752 2.D.Ø. 04-03-18 13:00 USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen
117835 2.D.V. 04-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Esbjerg Sem. Boldhal
117500 2.H.V. 04-03-18 13:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle
117751 2.D.Ø. 04-03-18 14:00 KSV.2 Vestegnens Volley.3 Idrætshuset
117750 2.D.Ø. 04-03-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen
117918 2.D.V. 04-03-18 15:00 Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
117176 1.D.Ø. 04-03-18 16:00 KSV Vestegnens Volley.2 Idrætshuset
117416 2.H.Ø. 04-03-18 16:00 VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen
117330 2.H.Ø. 05-03-18 20:30 Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
117854 2.D.V. 06-03-18 18:30 DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen
117331 2.H.Ø. 07-03-18 18:45 KSV Hvidovre VK.3 Idrætshuset
117772 2.D.Ø. 07-03-18 20:15 KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
117249 1.D.V. 08-03-18 19:00 Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
117588 2.H.V. 08-03-18 20:30 Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal
117841 2.D.V. 10-03-18 11:00 DHV Odense.2 Middelfart VK Dalumhallen
117925 2.D.V. 10-03-18 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion
117924 2.D.V. 10-03-18 12:00 IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen
117261 1.D.V. 10-03-18 12:00 ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
117250 1.D.V. 10-03-18 13:00 DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen
117587 2.H.V. 10-03-18 14:00 ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Århus Gl. Stadionhal
117110 1.H.V. 10-03-18 15:00 DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen
117180 1.D.Ø. 10-03-18 16:00 Vestegnens Volley.2 Team Køge.2 Stadionhal 1
117503 2.H.V. 10-03-18 16:00 ASV Aarhus.3 SGF Vejle Århus Gl. Stadionhal
117756 2.D.Ø. 11-03-18 09:00 Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
117038 1.H.Ø. 11-03-18 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
117673 2.D.Ø. 11-03-18 10:00 KV 61 Rosenlund Idrætshuset
117602 2.H.V. 11-03-18 10:00 LKB Gistrup Volleyball Skovbakken Gistrup Idrætscenter
117179 1.D.Ø. 11-03-18 11:00 Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2
117108 1.H.V. 11-03-18 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium
117178 1.D.Ø. 11-03-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Engelsborghallen
117337 2.H.Ø. 11-03-18 12:00 Hvidovre VK.3 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
117040 1.H.Ø. 11-03-18 12:00 KV 61 Team Køge Idrætshuset
117838 2.D.V. 11-03-18 12:00 Fortuna Odense Volley.2 BVC-Nordenskov Volley Klostermarkshallen
117589 2.H.V. 11-03-18 12:15 LKB Gistrup Volleyball Bedsted KFUM.2 Gistrup Idrætscenter
117418 2.H.Ø. 11-03-18 13:00 VLI VK Holbæk Kedelhallen
117039 1.H.Ø. 11-03-18 13:00 Amager VK Gentofte Volley.2 Sundby hal 2
117923 2.D.V. 11-03-18 13:00 Randers VK Hjerm FIF Randers Real Idrætshal
117248 1.D.V. 11-03-18 13:00 Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Risskov Hallen
117502 2.H.V. 11-03-18 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium
117754 2.D.Ø. 11-03-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar KSV.2 Engelsborghallen
117421 2.H.Ø. 11-03-18 14:00 Hvidovre VK.2 VK Næstved Frihedens Idrætscenter
117505 2.H.V. 11-03-18 14:00 Aabenraa I&G Hornsyld IF Aabenraa Svømme & Idrætsc
117670 2.D.Ø. 11-03-18 15:00 VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen
117336 2.H.Ø. 11-03-18 15:00 Himmelev VK Gentofte Volley.4 Himmelev Gymnasium
117334 2.H.Ø. 11-03-18 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen
117757 2.D.Ø. 11-03-18 16:00 Vestegnens Volley.3 Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
117839 2.D.V. 11-03-18 16:00 Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder
117672 2.D.Ø. 11-03-18 17:00 Enghave VK Gentofte Volley Wildcard Bavnehøjhallen
117941 2.D.V. 12-03-18 20:00 Hjerm FIF Holstebro KFUM Hjermhallerne
117353 2.H.Ø. 13-03-18 18:30 Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal
117855 2.D.V. 13-03-18 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder
117350 2.H.Ø. 13-03-18 19:30 Hvidovre VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frihedens Idrætscenter
117050 1.H.Ø. 13-03-18 20:00 KV 61 Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
117052 1.H.Ø. 13-03-18 20:00 Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
117844 2.D.V. 13-03-18 20:45 Middelfart VK Fortuna Odense Volley.2 Lillebælthallen
117519 2.H.V. 14-03-18 18:00 ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal
117262 1.D.V. 14-03-18 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen
117191 1.D.Ø. 14-03-18 18:45 KSV Gentofte Volley Idrætshuset
117770 2.D.Ø. 14-03-18 19:00 Vestegnens Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Frihedens Idrætscenter
117518 2.H.V. 14-03-18 19:30 Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
117603 2.H.V. 14-03-18 20:00 ASV Aarhus.2 Aalborg Volleyball.2 Århus Gl. Stadionhal
117352 2.H.Ø. 14-03-18 20:15 KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset
117434 2.H.Ø. 14-03-18 20:30 Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter
117605 2.H.V. 14-03-18 20:30 Hjerm FIF Bedsted KFUM.2 Hjermhallerne
117122 1.H.V. 14-03-18 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne
117521 2.H.V. 14-03-18 21:00 SGF Vejle Hornsyld IF Mølholmhallen
117120 1.H.V. 15-03-18 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhallen
117688 2.D.Ø. 15-03-18 18:30 Frederiksberg Volley.2 Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen
117192 1.D.Ø. 15-03-18 18:30 VK Vestsjælland Team Køge.2 Korsørhallen
117938 2.D.V. 15-03-18 19:00 Aarhus 1900 Funder GF Århus Svømmestadion
117773 2.D.Ø. 15-03-18 19:30 USG Lynge Uggeløse IF Idrætshallen
117190 1.D.Ø. 15-03-18 19:30 Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal
117686 2.D.Ø. 15-03-18 20:00 KV 61 VLI Idrætshuset
117661 2.D.Ø. 15-03-18 20:00 Rosenlund Roskilde VK Ny Rosenlundhallen
117437 2.H.Ø. 15-03-18 20:00 VK Vestsjælland.2 VK Næstved Korsørhallen
117260 1.D.V. 15-03-18 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhallen
117051 1.H.Ø. 15-03-18 20:30 Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen
117590 2.H.V. 17-03-18 10:00 Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne
117926 2.D.V. 17-03-18 12:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
117509 2.H.V. 17-03-18 12:00 BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal
117041 1.H.Ø. 17-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshallen
117676 2.D.Ø. 17-03-18 13:00 Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
117479 2.H.V. 17-03-18 14:00 Aabenraa I&G Ikast KFUM Wildcard.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc
117181 1.D.Ø. 17-03-18 15:00 Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen
117857 2.D.V. 17-03-18 15:00 VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen
117759 2.D.Ø. 17-03-18 17:00 Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen
117182 1.D.Ø. 18-03-18 10:00 Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
117339 2.H.Ø. 18-03-18 10:00 Gentofte Volley.4 Hvidovre VK.3 Kildeskovshallen
117338 2.H.Ø. 18-03-18 10:00 Farum-Holte.2 Himmelev VK Ny Holtehal
117424 2.H.Ø. 18-03-18 10:00 VK Næstved VLI Sydbyskolen
117927 2.D.V. 18-03-18 10:00 VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter
117111 1.H.V. 18-03-18 11:00 DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen
117042 1.H.Ø. 18-03-18 12:00 Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
117646 2.D.Ø. 18-03-18 12:00 Enghave VK Roskilde VK Bavnehøjhallen
117340 2.H.Ø. 18-03-18 12:00 Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal
117675 2.D.Ø. 18-03-18 12:00 Gentofte Volley Wildcard KV 61 Kildeskovshallen
117043 1.H.Ø. 18-03-18 12:00 Farum-Holte Amager VK Ny Holtehal
117183 1.D.Ø. 18-03-18 12:00 VK Vestsjælland Amager VK.2 Korsørhallen
117112 1.H.V. 18-03-18 12:00 Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen
117251 1.D.V. 18-03-18 13:00 DHV Odense Ikast KFUM Wildcard Dalumhallen
117845 2.D.V. 18-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne
117506 2.H.V. 18-03-18 13:01 SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle
117760 2.D.Ø. 18-03-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lyngehallen
117422 2.H.Ø. 18-03-18 14:00 VK Vestsjælland.2 Døllefjelde Musse Korsørhallen
117252 1.D.V. 18-03-18 14:00 Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen
117815 2.D.V. 18-03-18 15:00 DHV Odense.2 Ikast KFUM Wildcard.2 Dalumhallen
117253 1.D.V. 18-03-18 15:00 Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen
117928 2.D.V. 18-03-18 15:00 Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal
117592 2.H.V. 18-03-18 16:00 Bedsted KFUM.2 Skovbakken Bedstedhallen
117113 1.H.V. 18-03-18 17:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne
117508 2.H.V. 19-03-18 20:30 Hornsyld IF Kolding VK.2 Hornsyld Idrætscenter
117758 2.D.Ø. 20-03-18 21:30 USG Amager VK.3 Idrætshallen
117847 2.D.V. 22-03-18 20:00 Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen
117185 1.D.Ø. 23-03-18 19:30 Gentofte Volley Team Køge.2 Kildeskovshallen
117837 2.D.V. 24-03-18 11:00 Ikast KFUM Wildcard.2 Sønderborg VK Hyldgårdhal B
117513 2.H.V. 24-03-18 11:00 BVC Esbjerg SGF Vejle Esbjerg Sem. Boldhal
117429 2.H.Ø. 24-03-18 12:00 VK Holbæk VK Vestsjælland.2 Bjergmarkshallen
117931 2.D.V. 24-03-18 12:00 IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
117254 1.D.V. 24-03-18 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
117045 1.H.Ø. 24-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshallen
117114 1.H.V. 24-03-18 13:00 Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal
117256 1.D.V. 24-03-18 13:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
117115 1.H.V. 24-03-18 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen
117594 2.H.V. 24-03-18 14:00 ASV Aarhus.2 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
117344 2.H.Ø. 24-03-18 15:00 Gentofte Volley.4 Grøndal EV Kildeskovshallen
117930 2.D.V. 24-03-18 15:00 Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal
117116 1.H.V. 24-03-18 15:00 Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdhal B
117511 2.H.V. 24-03-18 16:00 IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen
117510 2.H.V. 24-03-18 16:00 ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal
117596 2.H.V. 24-03-18 17:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM.2 Hyldgårdhal B
117046 1.H.Ø. 25-03-18 09:00 Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
117763 2.D.Ø. 25-03-18 09:00 Amager VK.3 Vestegnens Volley.3 Sundby hal 2
117681 2.D.Ø. 25-03-18 11:00 Frederiksberg Volley.2 Roskilde VK Bülowsvejhallen
117680 2.D.Ø. 25-03-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard Rosenlund Kildeskovshallen
117184 1.D.Ø. 25-03-18 11:00 Amager VK.2 Vestegnens Volley.2 Sundby hal 2
117343 2.H.Ø. 25-03-18 11:00 Himmelev VK Hvidovre VK.3 Himmelev Gymnasium
117932 2.D.V. 25-03-18 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter
117679 2.D.Ø. 25-03-18 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjhallen
117345 2.H.Ø. 25-03-18 12:00 KSV Farum-Holte.2 Idrætshuset
117255 1.D.V. 25-03-18 12:00 Aalborg Volleyball DHV Odense Aalborg Stadionhal
117427 2.H.Ø. 25-03-18 12:00 Døllefjelde Musse Hvidovre VK.2 Nysted Hallen
117764 2.D.Ø. 25-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshallen
117044 1.H.Ø. 25-03-18 13:00 Amager VK KV 61 Sundby hal 2
117849 2.D.V. 25-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley VT Esbjerg Esbjerg Sem. Boldhal
117186 1.D.Ø. 25-03-18 14:00 KSV VK Vestsjælland Idrætshuset
117765 2.D.Ø. 25-03-18 16:00 KSV.2 USG Idrætshuset
117595 2.H.V. 25-03-18 16:00 Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal
117846 2.D.V. 25-03-18 16:00 Sønderborg VK Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønder
117601 2.H.V. 04-04-18 20:30 Hjerm FIF Ikast KFUM Wildcard Hjermhallerne
117189 1.D.Ø. 05-04-18 18:30 VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen
117117 1.H.V. 05-04-18 20:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pædagogseminarium
117049 1.H.Ø. 05-04-18 20:30 Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
117599 2.H.V. 07-04-18 10:00 LKB Gistrup Volleyball ASV Aarhus.2 Gistrup Idrætscenter
117937 2.D.V. 07-04-18 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne
117258 1.D.V. 07-04-18 11:00 DHV Odense ASV Århus Hjallesehallen
117935 2.D.V. 07-04-18 11:00 Aarhus 1900 Randers VK Århus Svømmestadion
117514 2.H.V. 07-04-18 11:00 Kolding VK.2 IF Lyseng 2 Kolding Pædagogseminarium
117533 2.H.V. 07-04-18 12:15 LKB Gistrup Volleyball Bedsted KFUM.2 Gistrup Idrætscenter
117684 2.D.Ø. 07-04-18 13:00 Rosenlund Frederiksberg Volley.2 Ny Rosenlundhallen
117118 1.H.V. 07-04-18 13:00 DHV Odense Randers VK Hjallesehallen
117257 1.D.V. 07-04-18 13:00 Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen
117047 1.H.Ø. 07-04-18 14:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen
117851 2.D.V. 07-04-18 15:00 DHV Odense.2 Sønderborg VK Hjallesehallen
117934 2.D.V. 07-04-18 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hallen
117598 2.H.V. 07-04-18 15:00 Skovbakken Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen
117853 2.D.V. 07-04-18 15:00 VT Esbjerg Ikast KFUM Wildcard.2 Ådalskolen
117187 1.D.Ø. 07-04-18 16:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
117349 2.H.Ø. 07-04-18 17:00 Farum-Holte.2 Gentofte Volley.4 Ny Holtehal
117259 1.D.V. 07-04-18 19:00 Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen
117432 2.H.Ø. 08-04-18 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskolen
117346 2.H.Ø. 08-04-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev VK Engelsborghallen
117348 2.H.Ø. 08-04-18 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødgades Sportssal
117685 2.D.Ø. 08-04-18 12:00 Roskilde VK Gentofte Volley Wildcard Roskilde Amts Gym. Hal
117850 2.D.V. 08-04-18 12:00 Fortuna Odense Volley.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Klostermarkshallen
117852 2.D.V. 08-04-18 12:00 Middelfart VK BVC-Nordenskov Volley Lillebælthallen
117769 2.D.Ø. 08-04-18 13:00 USG Gentofte Volley.2 Idrætshallen
117430 2.H.Ø. 08-04-18 13:00 VLI Døllefjelde Musse Kedelhallen
117517 2.H.V. 08-04-18 13:00 SGF Vejle Ikast KFUM Wildcard.2 Mølholmhallen
117048 1.H.Ø. 08-04-18 14:00 Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
117766 2.D.Ø. 08-04-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Amager VK.3 Engelsborghallen
117768 2.D.Ø. 08-04-18 14:00 Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen
117516 2.H.V. 08-04-18 14:00 Hornsyld IF BVC Esbjerg Hornsyld Idrætscenter
117515 2.H.V. 08-04-18 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc
117682 2.D.Ø. 08-04-18 15:00 VLI Enghave VK Kedelhallen
117119 1.H.V. 08-04-18 15:00 Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen
117188 1.D.Ø. 08-04-18 16:00 Team Køge.2 KSV Asgårdskolen

Ny søgning


Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig