DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Vidar Andersen

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117022 1.H.Ø. 01-10-17 10:00 KV 61 Gentofte Volley.2 Idrætshuset Arne Jensen Vidar Andersen
117647 2.D.Ø. 01-10-17 12:00 KV 61 Gentofte Volley Wildcard Idrætshuset Vidar Andersen Arne Jensen
117692 2.D.Ø. 08-10-17 10:00 Amager VK.3 KSV.2 Sundby hal 2 Vidar Andersen Michael Staal
117131 1.D.Ø. 08-10-17 12:00 Amager VK.2 KSV Sundby hal 2 Michael Staal Vidar Andersen
116991 1.H.Ø. 08-10-17 14:00 Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2 Vidar Andersen Michael Staal
117640 2.D.Ø. 22-10-17 13:00 VLI Roskilde VK Kedelhallen Vidar Andersen Christopher Jamie Cheng
117737 2.D.Ø. 28-10-17 16:00 USG KSV.2 Idrætshallen Vidar Andersen Arne Jensen
117316 2.H.Ø. 29-10-17 12:00 Grøndal EV Gentofte Volley.4 Hillerødgades Sportssal Vidar Andersen Tina Brauner
117136 1.D.Ø. 12-11-17 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Buddingehallen Arne Jensen Vidar Andersen
116996 1.H.Ø. 12-11-17 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Buddingehallen Vidar Andersen Arne Jensen
117703 2.D.Ø. 18-11-17 15:00 Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen Yasir Saleh Vidar Andersen
117140 1.D.Ø. 19-11-17 11:00 Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen Vidar Andersen Arne Jensen
117000 1.H.Ø. 19-11-17 13:00 Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen Arne Jensen Vidar Andersen
117284 2.H.Ø. 20-11-17 20:30 Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal Arne Jensen Vidar Andersen
117297 2.H.Ø. 21-11-17 18:30 Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal Vidar Andersen Jan Labusz
117010 1.H.Ø. 21-11-17 20:00 Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal Jan Labusz Vidar Andersen
117148 1.D.Ø. 23-11-17 19:30 Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal Vidar Andersen Olaf Jørs
117194 1.D.Ø. 25-11-17 14:00 Talenthold Øst Amager VK.2 Anja Andersen Hallen Vidar Andersen Olaf Jørs
117054 1.H.Ø. 25-11-17 16:00 Talenthold Øst Amager VK Anja Andersen Hallen Olaf Jørs Vidar Andersen
117623 2.D.Ø. 03-12-17 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjhallen Vidar Andersen Arne Jensen
117293 2.H.Ø. 09-12-17 14:00 Gentofte Volley.4 Farum-Holte.2 Kildeskovshallen Vidar Andersen Jan Labusz
117005 1.H.Ø. 10-12-17 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen Jan Labusz Vidar Andersen
117145 1.D.Ø. 10-12-17 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen Vidar Andersen Jan Labusz
117656 2.D.Ø. 12-12-17 19:00 Frederiksberg Volley.2 Rosenlund Kedelhallen Vidar Andersen Jan Labusz
117298 2.H.Ø. 14-01-18 10:00 Gentofte Volley.4 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kildeskovshallen Vidar Andersen Allan Laursen
117718 2.D.Ø. 14-01-18 12:00 Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Kildeskovshallen Allan Laursen Vidar Andersen
117016 1.H.Ø. 16-01-18 20:00 KV 61 Frederiksberg Volley Idrætshuset Vidar Andersen Olaf Jørs
117639 2.D.Ø. 18-01-18 20:00 KV 61 Frederiksberg Volley.2 Idrætshuset Vidar Andersen Yasir Saleh
117666 2.D.Ø. 20-01-18 13:00 Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlundhallen Michael Staal Vidar Andersen
117612 2.D.Ø. 21-01-18 12:00 Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal Jan Labusz Vidar Andersen
117388 2.H.Ø. 21-01-18 17:00 VLI VK Vestsjælland.2 Kedelhallen Vidar Andersen Allan Laursen
117030 1.H.Ø. 23-01-18 20:00 Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Gentoftehallen Vidar Andersen Anders Dyrbye
117325 2.H.Ø. 25-01-18 19:30 Grøndal EV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal Dommer ikke påsat Vidar Andersen
117644 2.D.Ø. 03-02-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard Enghave VK Kildeskovshallen Vidar Andersen Michael Lang Sørensen
117017 1.H.Ø. 03-02-18 13:00 Gentofte Volley.2 Amager VK Kildeskovshallen Michael Lang Sørensen Vidar Andersen
117728 2.D.Ø. 04-02-18 11:00 Gentofte Volley.2 Amager VK.3 Kildeskovshallen Allan Laursen Vidar Andersen
117665 2.D.Ø. 05-02-18 19:30 KV 61 Roskilde VK Idrætshuset Vidar Andersen Arne Jensen
117722 2.D.Ø. 08-02-18 18:00 Amager VK.3 Lynge Uggeløse IF Sundby hal 2 Vidar Andersen Ayhan Günes Soleil
117174 1.D.Ø. 17-02-18 16:00 Vestegnens Volley.2 VK Vestsjælland Stadionhal 1 Tina Brauner Vidar Andersen
117726 2.D.Ø. 20-02-18 20:45 KSV.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Hillerødgades Sportssal Michael Staal Vidar Andersen
117173 1.D.Ø. 24-02-18 14:00 Amager VK.2 KSV Sundby hal 2 Emil Lahti Vidar Andersen
117748 2.D.Ø. 24-02-18 16:00 Amager VK.3 KSV.2 Sundby hal 2 Vidar Andersen Emil Lahti
117034 1.H.Ø. 25-02-18 10:00 KV 61 Farum-Holte Idrætshuset Vidar Andersen Michael Lang Sørensen
117309 2.H.Ø. 26-02-18 19:30 Grøndal EV Hvidovre VK.3 Hillerødgades Sportssal Arne Jensen Vidar Andersen
117752 2.D.Ø. 04-03-18 13:00 USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen Vidar Andersen Dommer ikke påsat    ¤
117330 2.H.Ø. 05-03-18 19:30 Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal Arne Jensen Vidar Andersen
117772 2.D.Ø. 07-03-18 20:15 KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset Michael Staal Vidar Andersen
117670 2.D.Ø. 11-03-18 15:00 VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen Allan Laursen Vidar Andersen
117353 2.H.Ø. 13-03-18 18:30 Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal Vidar Andersen Ayhan Günes Soleil
117052 1.H.Ø. 13-03-18 20:00 Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal Ayhan Günes Soleil Vidar Andersen
117661 2.D.Ø. 15-03-18 20:00 Rosenlund Roskilde VK Ny Rosenlundhallen Vidar Andersen Dommer ikke påsat    ¤
117181 1.D.Ø. 17-03-18 15:00 Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen Vidar Andersen Arne Jensen
117759 2.D.Ø. 17-03-18 17:00 Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen Arne Jensen Vidar Andersen
117340 2.H.Ø. 18-03-18 12:00 Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal Vidar Andersen Tina Brauner
117758 2.D.Ø. 20-03-18 21:30 USG Amager VK.3 Idrætshallen Vidar Andersen Michael Staal
117345 2.H.Ø. 25-03-18 12:00 KSV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal Arne Jensen Vidar Andersen
117186 1.D.Ø. 25-03-18 14:00 KSV VK Vestsjælland Hillerødgades Sportssal Vidar Andersen Arne Jensen
117765 2.D.Ø. 25-03-18 16:00 KSV.2 USG Hillerødgades Sportssal Arne Jensen Vidar Andersen
117049 1.H.Ø. 05-04-18 20:30 Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal Vidar Andersen Allan Laursen
117349 2.H.Ø. 07-04-18 16:30 Farum-Holte.2 Gentofte Volley.4 Ny Holtehal Vidar Andersen Allan Laursen
117346 2.H.Ø. 08-04-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev VK Engelsborghallen Vidar Andersen Michael Lang Sørensen
117766 2.D.Ø. 08-04-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Amager VK.3 Engelsborghallen Michael Lang Sørensen Vidar Andersen



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig