DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Torben Lykke

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117480 2.H.V. 30-09-17 11:00 Kolding VK.2 Hornsyld IF Bramdrupdam Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117091 1.H.V. 30-09-17 13:00 Kolding VK Bedsted KFUM Bramdrupdam Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117817 2.D.V. 01-10-17 16:00 Sønderborg VK BVC-Nordenskov Volley Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117775 2.D.V. 03-10-17 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Birger Jensen
117062 1.H.V. 07-10-17 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen Torben Lykke Jørgen Gramstrup
117440 2.H.V. 07-10-17 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117522 2.H.V. 08-10-17 11:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Torben Lykke Birger Jensen
117200 1.D.V. 08-10-17 13:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen Torben Lykke
117441 2.H.V. 09-10-17 19:30 Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætsc Torben Lykke Alex Hothes
117444 2.H.V. 14-10-17 11:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117865 2.D.V. 18-10-17 20:00 VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117442 2.H.V. 21-10-17 14:00 Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter Torben Lykke Per Sørensen
117064 1.H.V. 22-10-17 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne Torben Lykke Henrik Bjorholm
117779 2.D.V. 22-10-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Helle Hallerne Henrik Bjorholm Torben Lykke
117443 2.H.V. 24-10-17 19:30 BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal Torben Lykke Alex Hothes
117567 2.H.V. 29-10-17 10:00 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Volleyball.2 Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117553 2.H.V. 29-10-17 12:15 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter Torben Lykke Ivar Pilden
117909 2.D.V. 01-11-17 20:00 VK Shima Hjerm FIF Nørre Sundby Idrætscenter Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117821 2.D.V. 02-11-17 19:30 VT Esbjerg BVC-Nordenskov Volley Ådalskolen Torben Lykke Lars B. Nielsen
117570 2.H.V. 04-11-17 12:00 Aalborg Volleyball.2 Skovbakken Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117236 1.D.V. 04-11-17 14:00 Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
117823 2.D.V. 05-11-17 16:00 Sønderborg VK DHV Odense.2 Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Dommer ikke påsat    ¤
117869 2.D.V. 11-11-17 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion Torben Lykke Birger Jensen
117066 1.H.V. 12-11-17 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium Torben Lykke Jan Søgaard
117446 2.H.V. 12-11-17 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium Jan Søgaard Torben Lykke
117095 1.H.V. 15-11-17 19:30 Bedsted KFUM Ikast KFUM Bedstedhallen Torben Lykke Jørgen Gramstrup
117788 2.D.V. 18-11-17 16:30 Middelfart VK Fortuna Odense Volley.2 Lillebælthallen Carsten B Nielsen Torben Lykke
117871 2.D.V. 19-11-17 10:00 VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter Peter Thorsø Torben Lykke
117799 2.D.V. 21-11-17 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Henrik Bjorholm
117547 2.H.V. 23-11-17 20:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
117801 2.D.V. 25-11-17 15:00 VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen Torben Lykke Kaj Verner K.K.Hansen
117539 2.H.V. 02-12-17 16:00 Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal Torben Lykke Alex Hothes
117876 2.D.V. 03-12-17 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117067 1.H.V. 06-12-17 18:30 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen Torben Lykke Per Vind Petersen
117883 2.D.V. 06-12-17 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Per Vind Petersen Torben Lykke
117460 2.H.V. 09-12-17 14:00 Hornsyld IF BVC Esbjerg Hornsyld Idrætscenter Torben Lykke Dommer ikke påsat    ¤
117459 2.H.V. 10-12-17 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Torben Lykke
117069 1.H.V. 13-12-17 20:15 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdhal B Torben Lykke Henrik Bjorholm
117532 2.H.V. 14-12-17 19:00 Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117469 2.H.V. 09-01-18 19:30 SGF Vejle Aabenraa I&G Søndermarkshallen Vejle Ove Egdal Torben Lykke
117805 2.D.V. 13-01-18 15:00 VT Esbjerg DHV Odense.2 Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117886 2.D.V. 14-01-18 17:00 VK Shima Funder GF Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117557 2.H.V. 18-01-18 20:00 ASV Aarhus.2 Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal Torben Lykke Lars B. Nielsen
117554 2.H.V. 20-01-18 16:00 Aalborg Volleyball.2 Bedsted KFUM.2 Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117471 2.H.V. 21-01-18 14:00 Aabenraa I&G BVC Esbjerg Aabenraa Svømme & Idrætsc Michael Dalsgaard Tobiasen Torben Lykke
117910 2.D.V. 22-01-18 20:30 Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen Alex Hothes Torben Lykke
117490 2.H.V. 23-01-18 20:00 Kolding VK.2 Aabenraa I&G Kolding Pædagogseminarium Henrik Bjorholm Torben Lykke
117493 2.H.V. 24-01-18 20:00 Hornsyld IF SGF Vejle Hornsyld Idrætscenter Torben Lykke Carsten B Nielsen
117575 2.H.V. 25-01-18 19:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117240 1.D.V. 25-01-18 20:30 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal Torben Lykke Jørgen Gramstrup
117561 2.H.V. 27-01-18 16:00 Bedsted KFUM.2 LKB Gistrup Volleyball Bedstedhallen Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117226 1.D.V. 31-01-18 18:00 ASV Århus Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal Jim Holm Hansen Torben Lykke
117473 2.H.V. 31-01-18 20:00 ASV Aarhus.3 Ikast KFUM Wildcard.2 Århus Gl. Stadionhal Torben Lykke Jim Holm Hansen
117087 1.H.V. 03-02-18 16:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding VK Helle Hallerne Jim Holm Hansen Torben Lykke
117896 2.D.V. 04-02-18 10:00 VK Shima IF Lyseng Nørre Sundby Idrætscenter Torben Lykke Ivar Pilden
117467 2.H.V. 07-02-18 20:00 Hornsyld IF ASV Aarhus.3 Hornsyld Idrætscenter Birger Jensen Torben Lykke
117842 2.D.V. 08-02-18 19:30 VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117917 2.D.V. 10-02-18 11:00 Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion Alex Hothes Torben Lykke
117113 1.H.V. 11-02-18 14:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117914 2.D.V. 19-02-18 20:30 Funder GF VK Shima Funder Hallen Torben Lykke Alex Hothes
117831 2.D.V. 20-02-18 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117581 2.H.V. 21-02-18 20:45 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117104 1.H.V. 24-02-18 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen Per Vind Petersen Torben Lykke
117496 2.H.V. 24-02-18 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen Torben Lykke Per Vind Petersen
117832 2.D.V. 25-02-18 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF BVC-Nordenskov Volley Ø. Starup-V.Nebel Hallen Ove Egdal Torben Lykke
117245 1.D.V. 28-02-18 19:30 Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen Torben Lykke Jørgen Gramstrup
117244 1.D.V. 01-03-18 20:00 Aalborg Volleyball Ry VK 75 Aalborg Stadionhal Jan Søgaard Torben Lykke
117498 2.H.V. 03-03-18 14:00 Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter Allan Meier Jensen Torben Lykke
117249 1.D.V. 08-03-18 19:00 Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117588 2.H.V. 08-03-18 20:30 Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Torben Lykke Jørgen Gramstrup
117839 2.D.V. 11-03-18 16:00 Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Henrik Bjorholm
117855 2.D.V. 13-03-18 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117122 1.H.V. 14-03-18 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117938 2.D.V. 15-03-18 19:00 Aarhus 1900 Funder GF Århus Svømmestadion Jan Søgaard Torben Lykke
117845 2.D.V. 18-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117508 2.H.V. 19-03-18 20:30 Hornsyld IF Kolding VK.2 Hornsyld Idrætscenter Alex Hothes Torben Lykke
117117 1.H.V. 05-04-18 20:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pædagogseminarium Jan Søgaard Torben Lykke
117514 2.H.V. 07-04-18 11:00 Kolding VK.2 IF Lyseng 2 Esbjerg Sem. Boldhal Allan Meier Jensen Torben Lykke
117259 1.D.V. 07-04-18 19:00 Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen Ivar Pilden Torben Lykke
117515 2.H.V. 08-04-18 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Torben Lykke



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig