DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Torben Lykke

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117480 2.H.V. 30-09-17 11:00 Kolding VK.2 Hornsyld IF Bramdrupdam Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117091 1.H.V. 30-09-17 13:00 Kolding VK Bedsted KFUM Bramdrupdam Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117817 2.D.V. 01-10-17 16:00 Sønderborg VK BVC-Nordenskov Volley Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117775 2.D.V. 03-10-17 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Birger Jensen
117062 1.H.V. 07-10-17 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen Torben Lykke Jørgen Gramstrup
117440 2.H.V. 07-10-17 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117522 2.H.V. 08-10-17 11:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Torben Lykke Birger Jensen
117200 1.D.V. 08-10-17 13:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen Torben Lykke
117441 2.H.V. 09-10-17 19:30 Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætsc Torben Lykke Alex Hothes
117444 2.H.V. 14-10-17 11:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117865 2.D.V. 18-10-17 20:00 VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117442 2.H.V. 21-10-17 14:00 Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter Torben Lykke Per Sørensen
117064 1.H.V. 22-10-17 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne Torben Lykke Henrik Bjorholm
117779 2.D.V. 22-10-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Helle Hallerne Henrik Bjorholm Torben Lykke
117443 2.H.V. 24-10-17 19:30 BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal Torben Lykke Alex Hothes
117567 2.H.V. 29-10-17 10:00 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Volleyball.2 Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117553 2.H.V. 29-10-17 12:15 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter Torben Lykke Ivar Pilden
117909 2.D.V. 01-11-17 20:00 VK Shima Hjerm FIF Nørre Sundby Idrætscenter Jørgen Gramstrup Torben Lykke
117821 2.D.V. 02-11-17 19:30 VT Esbjerg BVC-Nordenskov Volley Ådalskolen Torben Lykke Birger Jensen
117570 2.H.V. 04-11-17 12:00 Aalborg Volleyball.2 Skovbakken Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117236 1.D.V. 04-11-17 14:00 Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
117098 1.H.V. 05-11-17 16:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Bedsted KFUM Helle Hallerne Torben Lykke Henrik Bjorholm
117067 1.H.V. 08-11-17 19:30 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen Torben Lykke Per Vind Petersen
117869 2.D.V. 11-11-17 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion Torben Lykke Birger Jensen
117066 1.H.V. 12-11-17 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium Torben Lykke Jan Søgaard
117446 2.H.V. 12-11-17 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium Jan Søgaard Torben Lykke
117453 2.H.V. 18-11-17 12:00 BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal Alex Hothes Torben Lykke
117871 2.D.V. 19-11-17 10:00 VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter Peter Thorsø Torben Lykke
117799 2.D.V. 21-11-17 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117462 2.H.V. 22-11-17 19:30 Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc Torben Lykke Ove Egdal
117547 2.H.V. 23-11-17 20:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
117801 2.D.V. 25-11-17 15:00 VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen Torben Lykke Kaj Verner Hansen
117539 2.H.V. 02-12-17 16:00 Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal Torben Lykke Alex Hothes
117876 2.D.V. 03-12-17 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117883 2.D.V. 06-12-17 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Torben Lykke Alex Hothes
117879 2.D.V. 09-12-17 11:00 Aarhus 1900 Randers VK Århus Svømmestadion Alex Hothes Torben Lykke
117460 2.H.V. 09-12-17 14:00 Hornsyld IF BVC Esbjerg Hornsyld Idrætscenter Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117459 2.H.V. 10-12-17 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Torben Lykke
117862 2.D.V. 16-12-17 16:00 Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal Torben Lykke Alex Hothes



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig