DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Sten Storgaard

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117310 2.H.Ø. 01-10-17 13:00 Himmelev VK Farum-Holte.2 Himmelev Gymnasium Sten Storgaard Anders Dyrbye
116879 VLH 08-10-17 15:00 ASV Århus Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal Sten Storgaard Niclas Kjær Thomsen
116935 VLD 08-10-17 17:00 Elite Volley Aarhus Team Køge Århus Gl. Stadionhal Niclas Kjær Thomsen Sten Storgaard
116936 VLD 10-10-17 19:30 Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2 Jan Herneth Sten Storgaard
117359 2.H.Ø. 21-10-17 12:00 VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen Yasir Saleh Sten Storgaard
116939 VLD 22-10-17 13:00 Frederiksberg Volley Brøndby VK Bülowsvejhallen Sten Storgaard Olaf Jørs
117652 2.D.Ø. 28-10-17 13:00 Rosenlund Gentofte Volley Wildcard Gl. Rosenlundhallen Allan Laursen Sten Storgaard
117163 1.D.Ø. 28-10-17 16:00 Vestegnens Volley.2 Amager VK.2 Stadionhal 1 Sten Storgaard Allan Laursen
3006 OLD 31-10-17 19:30 Holte IF Hylte/Halmstad Ny Holtehal Michael Andersen Sten Storgaard
117696 2.D.Ø. 11-11-17 15:30 USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen Sten Storgaard Allan Laursen
117362 2.H.Ø. 12-11-17 13:00 VLI VK Holbæk Kedelhallen Sten Storgaard Tim Poulsen
117614 2.D.Ø. 12-11-17 15:00 VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen Tim Poulsen Sten Storgaard
116961 VLD 14-11-17 20:00 Holte IF Team Køge Ny Holtehal Sten Storgaard Jan Herneth
117610 2.D.Ø. 16-11-17 20:30 Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlundhallen Sten Storgaard Arne Jensen
116891 VLH 17-11-17 18:30 Gentofte Volley Hvidovre VK Kildeskovshallen Jan Herneth Sten Storgaard
117139 1.D.Ø. 17-11-17 20:30 Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen Sten Storgaard Jan Herneth
116890 VLH 19-11-17 16:00 Ishøj Volley Aalborg Volleyball Ishøj IC Sten Storgaard Michael Andersen
117632 2.D.Ø. 23-11-17 18:30 Frederiksberg Volley.2 Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen Ayhan Günes Soleil Sten Storgaard
117009 1.H.Ø. 23-11-17 20:30 Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen Sten Storgaard Ayhan Günes Soleil
116958 VLD 30-11-17 20:00 Brøndby VK Fortuna Odense Volley Stadionhal 1 Michael Andersen Sten Storgaard
117213 1.D.V. 02-12-17 12:00 Aalborg Volleyball DHV Odense Aalborg Stadionhal Morten Andersen Sten Storgaard
116895 VLH 02-12-17 14:00 Aalborg Volleyball Hvidovre VK Aalborg Stadionhal Sten Storgaard Morten Andersen
116953 VLD 03-12-17 13:00 Frederiksberg Volley Holte IF Bülowsvejhallen Sten Storgaard Olaf Jørs
117002 1.H.Ø. 03-12-17 16:30 Amager VK KV 61 Sundby hal 2 Sten Storgaard Michael Andersen
3027 OLD 05-12-17 19:00 Holte IF Svedala Ny Holtehal Sten Storgaard Michael Andersen
117712 2.D.Ø. 09-12-17 12:00 Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen Allan Laursen Sten Storgaard
116957 VLD 09-12-17 16:00 Holte IF Ikast KFUM Ny Holtehal Tina Brauner Sten Storgaard
117292 2.H.Ø. 10-12-17 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødgades Sportssal Michael Staal Sten Storgaard
119106 L.P.D. 15-12-17 13:00 Holte IF Amager VK Frederiksberghallen Sten Storgaard Morten Andersen
119107 L.P.D. 15-12-17 15:00 Elite Volley Aarhus Brøndby VK Frederiksberghallen Morten Andersen Sten Storgaard
117301 2.H.Ø. 14-01-18 10:00 Farum-Holte.2 Hvidovre VK.3 Ny Holtehal Sten Storgaard Dommer ikke påsat    ¤
116964 VLD 14-01-18 13:00 Frederiksberg Volley Amager VK Bülowsvejhallen Sten Storgaard Tina Brauner
116966 VLD 23-01-18 19:30 Amager VK Team Køge Sundby hal 2 Sten Storgaard Tim Poulsen
117325 2.H.Ø. 25-01-18 19:30 Grøndal EV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal Vidar Andersen Sten Storgaard
116932 VLH 27-01-18 15:00 Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen Sten Storgaard Jan Herneth
117660 2.D.Ø. 27-01-18 17:00 Gentofte Volley Wildcard Frederiksberg Volley.2 Kildeskovshallen Tina Brauner Sten Storgaard
117302 2.H.Ø. 30-01-18 20:30 Himmelev VK Grøndal EV Trekronerhallen Tim Poulsen Sten Storgaard
117196 1.D.Ø. 31-01-18 17:45 Talenthold Øst Gentofte Volley Anja Andersen Hallen Tim Poulsen Sten Storgaard
117056 1.H.Ø. 31-01-18 19:15 Talenthold Øst Gentofte Volley.2 Anja Andersen Hallen Sten Storgaard Tim Poulsen
116980 VLD 09-02-18 19:00 Team Køge Ikast KFUM Asgårdskolen Sten Storgaard Jan Herneth
116919 VLH 10-02-18 14:00 Hvidovre VK Gentofte Volley Frihedens Idrætscenter Michael Andersen Sten Storgaard
3015 OLD 11-02-18 16:00 Amager VK Holte IF Sundby hal 2 Jan Herneth Sten Storgaard
116974 VLD 11-02-18 16:00 Amager VK Holte IF Sundby hal 2 Jan Herneth Sten Storgaard
116925 VLH 18-02-18 16:00 Ishøj Volley VK Vestsjælland Ishøj IC Sten Storgaard Jan Herneth
116929 VLH 22-02-18 19:00 Gentofte Volley Ishøj Volley Kildeskovshallen Jan Herneth Sten Storgaard
116982 VLD 25-02-18 13:30 Amager VK Fortuna Odense Volley Sundby hal 2 Rebecca Rafn Hagen Sten Storgaard
117033 1.H.Ø. 25-02-18 15:30 Amager VK Frederiksberg Volley Sundby hal 2 Sten Storgaard Rebecca Rafn Hagen
119675 VLH 04-03-18 15:00 Aalborg Volleyball Gentofte Volley Aalborg Stadionhal Sten Storgaard Flemming Munk
119692 VLD 06-03-18 20:30 Holte IF Frederiksberg Volley Ny Holtehal Sten Storgaard Michael Andersen
119682 VLH 08-03-18 19:00 Ishøj Volley Boldklubben Marienlyst Ishøj IC Tim Poulsen Sten Storgaard
117756 2.D.Ø. 11-03-18 09:00 Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2 Sten Storgaard Jan Herneth
117179 1.D.Ø. 11-03-18 11:00 Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2 Jan Herneth Sten Storgaard
117773 2.D.Ø. 13-03-18 19:30 USG Lynge Uggeløse IF Lyngehallen Allan Laursen Sten Storgaard
117191 1.D.Ø. 14-03-18 18:45 KSV Gentofte Volley Idrætshuset Sten Storgaard Emil Lahti
117352 2.H.Ø. 14-03-18 20:15 KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset Emil Lahti Sten Storgaard
117686 2.D.Ø. 15-03-18 20:00 KV 61 VLI Idrætshuset Tim Poulsen Sten Storgaard
119710 VLD 16-03-18 20:00 Frederiksberg Volley Fortuna Odense Volley Bülowsvejhallen Sten Storgaard Olaf Jørs
117760 2.D.Ø. 18-03-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lyngehallen Sten Storgaard Olaf Jørs
117157 1.D.Ø. 20-03-18 20:00 Gentofte Volley Amager VK.2 Gentoftehallen Sten Storgaard Ayhan Günes Soleil
119703 VLD 23-03-18 20:30 Brøndby VK Amager VK Stadionhal 1 Flemming Munk Sten Storgaard
119714 VLD 24-03-18 14:00 Fortuna Odense Volley Frederiksberg Volley Klostermarkshallen Jørgen Gramstrup Sten Storgaard
119722 VLH 26-03-18 19:45 Middelfart VK Hvidovre VK Lillebælthallen Michael Andersen Sten Storgaard
119746 VLH 04-04-18 20:00 Ishøj Volley ASV Århus Ishøj IC Sten Storgaard Michael Andersen
119739 VLD 05-04-18 19:00 Amager VK Elite Volley Aarhus Sundby hal 2 Sten Storgaard Jan Herneth
119753 VLD 07-04-18 14:30 Frederiksberg Volley Ikast KFUM Bülowsvejhallen Michael Andersen Sten Storgaard
117349 2.H.Ø. 07-04-18 16:30 Farum-Holte.2 Gentofte Volley.4 Ny Holtehal Allan Laursen Sten Storgaard



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig