DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Rasmus Jess

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117507 2.H.V. 30-09-17 13:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Aabenraa I&G Hyldgårdhal B Rasmus Jess Birger Jensen
117843 2.D.V. 30-09-17 15:30 Ikast KFUM Wildcard.2 DHV Odense.2 Hyldgårdhal B Birger Jensen Rasmus Jess
116959 VLD 14-10-17 13:00 Elite Volley Aarhus Amager VK Århus Gl. Stadionhal Jørgen Gramstrup Rasmus Jess
116903 VLH 14-10-17 15:00 ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
116882 VLH 22-10-17 16:15 Middelfart VK Aalborg Volleyball Lillebælthallen Flemming Munk Rasmus Jess
117028 1.H.Ø. 05-11-17 11:00 Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen Jan Labusz Rasmus Jess
116949 VLD 05-11-17 13:00 Frederiksberg Volley Elite Volley Aarhus Bülowsvejhallen Tina Brauner Rasmus Jess
116943 VLD 09-11-17 18:30 Elite Volley Aarhus Holte IF Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk Rasmus Jess
116887 VLH 09-11-17 20:30 ASV Århus Ishøj Volley Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Flemming Munk
117065 1.H.V. 10-11-17 20:00 Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdhal B Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
116888 VLH 11-11-17 16:00 Aalborg Volleyball Gentofte Volley Aalborg Stadionhal Rasmus Jess Flemming Munk
116947 VLD 17-11-17 18:30 Ikast KFUM Brøndby VK Hyldgårdhal B Jørgen Gramstrup Rasmus Jess
117071 1.H.V. 19-11-17 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne Rasmus Jess Jan Søgaard
117789 2.D.V. 19-11-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne Jan Søgaard Rasmus Jess
117219 1.D.V. 21-11-17 20:00 ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
117080 1.H.V. 22-11-17 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne Rasmus Jess Per Vind Petersen
119003 L.P.H. 23-11-17 19:30 Boldklubben Marienlyst ASV Århus Marienlyst Centret Hal 1 Flemming Munk Rasmus Jess
116897 VLH 03-12-17 14:00 VK Vestsjælland Ishøj Volley Korsørhallen Tim Poulsen Rasmus Jess
116899 VLH 09-12-17 14:00 Hvidovre VK ASV Århus Frihedens Idrætscenter Rasmus Jess Tim Poulsen
117803 2.D.V. 14-01-18 12:00 Middelfart VK Sønderborg VK Lillebælthallen Rasmus Jess Morten Andersen
116907 VLH 14-01-18 14:30 Middelfart VK ASV Århus Lillebælthallen Morten Andersen Rasmus Jess
116913 VLH 17-01-18 18:30 ASV Århus Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
116969 VLD 17-01-18 20:30 Elite Volley Aarhus Ikast KFUM Århus Gl. Stadionhal Jørgen Gramstrup Rasmus Jess
117241 1.D.V. 24-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard Ry VK 75 Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Rasmus Jess
117101 1.H.V. 24-01-18 20:00 Ikast KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B Rasmus Jess Per Vind Petersen
116931 VLH 27-01-18 14:00 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal Rasmus Jess Flemming Munk
117560 2.H.V. 03-02-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball.2 Hyldgårdhal B Rasmus Jess Niclas Kjær Thomsen
116972 VLD 03-02-18 15:30 Ikast KFUM Amager VK Hyldgårdhal B Niclas Kjær Thomsen Rasmus Jess
116983 VLD 08-02-18 20:00 Elite Volley Aarhus Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk Rasmus Jess
116985 VLD 18-02-18 15:30 Ikast KFUM Holte IF Hyldgårdhal B Jørgen Gramstrup Rasmus Jess
117495 2.H.V. 20-02-18 20:00 ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Lars B. Nielsen
116927 VLH 24-02-18 16:00 ASV Århus Hvidovre VK Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Morten Andersen
117109 1.H.V. 28-02-18 20:00 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen Rasmus Jess Per Vind Petersen
117836 2.D.V. 03-03-18 15:00 VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen Rasmus Jess
117108 1.H.V. 11-03-18 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium Flemming Munk Rasmus Jess
117502 2.H.V. 11-03-18 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium Rasmus Jess Flemming Munk
117262 1.D.V. 14-03-18 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen Rasmus Jess Jørgen Gramstrup
117111 1.H.V. 18-03-18 11:00 DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen Rasmus Jess Per Sørensen
117251 1.D.V. 18-03-18 13:00 DHV Odense Ikast KFUM Wildcard Dalumhallen Per Sørensen Rasmus Jess
117815 2.D.V. 18-03-18 15:00 DHV Odense.2 Ikast KFUM Wildcard.2 Dalumhallen Rasmus Jess Per Sørensen
117114 1.H.V. 24-03-18 13:00 Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal Rasmus Jess Peter Thorsø
117930 2.D.V. 24-03-18 15:00 Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal Peter Thorsø Rasmus Jess
117119 1.H.V. 08-04-18 15:00 Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen Rasmus Jess Niclas Kjær Thomsen



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig