DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Per Vind Petersen

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117264 1.D.V. 24-09-17 14:00 Talenthold Vest ASV Århus Dalumhallen 2 Per Vind Petersen Lars B. Nielsen
117124 1.H.V. 24-09-17 16:00 Talenthold Vest Randers VK Dalumhallen 2 Lars B. Nielsen Per Vind Petersen
117230 1.D.V. 30-09-17 17:30 Ikast KFUM Wildcard DHV Odense Hyldgårdhal B Allan Meier Jensen Per Vind Petersen
117090 1.H.V. 30-09-17 19:30 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Allan Meier Jensen
117201 1.D.V. 07-10-17 13:00 ASV Århus Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117063 1.H.V. 22-10-17 12:00 Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen Per Vind Petersen Peter Thorsø
117203 1.D.V. 22-10-17 14:00 Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen Peter Thorsø Per Vind Petersen
117526 2.H.V. 22-10-17 16:00 Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen Per Vind Petersen Peter Thorsø
118407 L.P.D. 28-10-17 13:30 BVC-Nordenskov Volley Elite Volley Aarhus Helle Hallerne Per Vind Petersen Flemming Munk
118402 L.P.H. 28-10-17 15:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Aalborg Volleyball Helle Hallerne Flemming Munk Per Vind Petersen
117483 2.H.V. 29-10-17 14:00 Aabenraa I&G IF Lyseng 2 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Birger Jensen
117484 2.H.V. 01-11-17 20:00 Hornsyld IF Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld Idrætscenter Per Vind Petersen Birger Jensen
117907 2.D.V. 05-11-17 12:00 Randers VK Aarhus 1900 Randers Real Idrætshal Per Vind Petersen Peter Thorsø
117097 1.H.V. 05-11-17 14:00 Randers VK DHV Odense Randers Real Idrætshal Peter Thorsø Per Vind Petersen
117868 2.D.V. 11-11-17 10:00 IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen Henrik Bjorholm Per Vind Petersen
117448 2.H.V. 11-11-17 12:00 IF Lyseng 2 Ikast KFUM Wildcard.2 Rundhøjhallen Per Vind Petersen Henrik Bjorholm
117450 2.H.V. 19-11-17 13:00 SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle Per Vind Petersen Ove Egdal
117080 1.H.V. 22-11-17 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne Rasmus Jess Per Vind Petersen
117463 2.H.V. 23-11-17 20:00 ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal Per Vind Petersen Alex Hothes
117126 1.H.V. 26-11-17 14:00 Talenthold Vest DHV Odense Hyldgårdsskolens Hal Per Vind Petersen Jan Søgaard
117266 1.D.V. 26-11-17 16:00 Talenthold Vest DHV Odense Hyldgårdsskolens Hal Jan Søgaard Per Vind Petersen
117875 2.D.V. 02-12-17 12:00 IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen Per Vind Petersen Ove Egdal
117073 1.H.V. 02-12-17 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen Ove Egdal Per Vind Petersen
117455 2.H.V. 02-12-17 16:00 IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen Per Vind Petersen Ove Egdal
117067 1.H.V. 06-12-17 18:30 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen Torben Lykke Per Vind Petersen
117883 2.D.V. 06-12-17 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Per Vind Petersen Torben Lykke
117215 1.D.V. 09-12-17 13:00 Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen Ivar Pilden Per Vind Petersen
117542 2.H.V. 09-12-17 15:00 Skovbakken Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen Per Vind Petersen Ivar Pilden
117459 2.H.V. 10-12-17 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Torben Lykke
117591 2.H.V. 17-12-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard LKB Gistrup Volleyball Hyldgårdhal B Birger Jensen Per Vind Petersen
117082 1.H.V. 14-01-18 12:00 Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen Jan Søgaard Per Vind Petersen
117222 1.D.V. 14-01-18 14:00 Bedsted KFUM ASV Århus Bedstedhallen Per Vind Petersen Jan Søgaard
117551 2.H.V. 14-01-18 16:00 Bedsted KFUM.2 ASV Aarhus.2 Bedstedhallen Jan Søgaard Per Vind Petersen
117556 2.H.V. 21-01-18 13:00 Skovbakken Hjerm FIF Vejlby Risskov Hallen Per Vind Petersen Henrik Bjorholm
117241 1.D.V. 24-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard Ry VK 75 Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Rasmus Jess
117101 1.H.V. 24-01-18 20:00 Ikast KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B Rasmus Jess Per Vind Petersen
117828 2.D.V. 26-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 BVC-Nordenskov Volley Hyldgårdsskolens Hal Alex Hothes Per Vind Petersen
117491 2.H.V. 27-01-18 16:00 IF Lyseng 2 ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen Per Vind Petersen
117911 2.D.V. 27-01-18 18:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117100 1.H.V. 27-01-18 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen Per Vind Petersen
117267 1.D.V. 28-01-18 10:00 Talenthold Vest Ikast KFUM Wildcard Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117475 2.H.V. 04-02-18 13:01 SGF Vejle ASV Aarhus.3 Søndermarkshallen Vejle Per Vind Petersen Per Sørensen
117121 1.H.V. 07-02-18 19:00 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal Per Vind Petersen Henrik Bjorholm
117939 2.D.V. 07-02-18 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal Henrik Bjorholm Per Vind Petersen
117501 2.H.V. 18-02-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdhal B Bruno Schmidt Bennedsen Per Vind Petersen
117247 1.D.V. 18-02-18 19:30 Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117242 1.D.V. 21-02-18 18:30 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Per Vind Petersen Birger Jensen
117578 2.H.V. 21-02-18 20:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen Per Vind Petersen
117104 1.H.V. 24-02-18 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen Per Vind Petersen Torben Lykke
117496 2.H.V. 24-02-18 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen Torben Lykke Per Vind Petersen
117915 2.D.V. 25-02-18 13:00 Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal Flemming Munk Per Vind Petersen
117103 1.H.V. 25-02-18 15:00 Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal Per Vind Petersen Flemming Munk
117109 1.H.V. 28-02-18 20:00 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen Rasmus Jess Per Vind Petersen
117925 2.D.V. 10-03-18 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion Per Vind Petersen Alex Hothes
117941 2.D.V. 12-03-18 20:00 Hjerm FIF Holstebro KFUM Hjermhallerne Per Vind Petersen Alex Hothes
117521 2.H.V. 14-03-18 21:00 SGF Vejle Hornsyld IF Mølholmhallen Per Vind Petersen Vahid G. Mehdi
117506 2.H.V. 18-03-18 13:01 SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle Dommer ikke påsat Per Vind Petersen
117931 2.D.V. 24-03-18 12:00 IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen Jørgen Gramstrup Per Vind Petersen
117115 1.H.V. 24-03-18 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen Per Vind Petersen Jørgen Gramstrup
117511 2.H.V. 24-03-18 16:00 IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen Jørgen Gramstrup Per Vind Petersen
117515 2.H.V. 08-04-18 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Torben Lykke



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig