DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Lars B. Nielsen

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117264 1.D.V. 24-09-17 14:00 Talenthold Vest ASV Århus Dalumhallen 2 Per Vind Petersen Lars B. Nielsen
117124 1.H.V. 24-09-17 16:00 Talenthold Vest Randers VK Dalumhallen 2 Lars B. Nielsen Per Vind Petersen
117311 2.H.Ø. 01-10-17 12:00 Hvidovre VK.3 Gentofte Volley.4 Frihedens Idrætscenter Per Sørensen Lars B. Nielsen
117731 2.D.Ø. 01-10-17 16:00 Vestegnens Volley.3 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter Per Sørensen Lars B. Nielsen
117693 2.D.Ø. 08-10-17 09:30 Vestegnens Volley.3 USG Frihedens Idrætscenter Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117357 2.H.Ø. 08-10-17 11:30 Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.2 Frihedens Idrætscenter Vahid G. Mehdi Lars B. Nielsen
117274 2.H.Ø. 22-10-17 12:00 Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal Michael Staal Lars B. Nielsen
117360 2.H.Ø. 22-10-17 16:00 VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen Lars B. Nielsen Yasir Saleh
117778 2.D.V. 24-10-17 20:45 Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen Lars B. Nielsen Flemming Munk
117819 2.D.V. 28-10-17 11:00 DHV Odense.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Dalumhallen Vahid G. Mehdi Lars B. Nielsen
117094 1.H.V. 28-10-17 13:00 DHV Odense IF Lyseng Dalumhallen Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117234 1.D.V. 28-10-17 15:00 DHV Odense Aalborg Volleyball Dalumhallen Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117401 2.H.Ø. 29-10-17 10:00 VK Vestsjælland.2 VK Holbæk Korsørhallen Lars B. Nielsen Carsten B Nielsen
117165 1.D.Ø. 29-10-17 12:00 VK Vestsjælland KSV Korsørhallen Carsten B Nielsen Lars B. Nielsen
117821 2.D.V. 02-11-17 19:30 VT Esbjerg BVC-Nordenskov Volley Ådalskolen Torben Lykke Lars B. Nielsen
117657 2.D.Ø. 04-11-17 11:00 Gentofte Volley Wildcard Roskilde VK Kildeskovshallen Jan Labusz Lars B. Nielsen
117027 1.H.Ø. 04-11-17 13:00 Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshallen Lars B. Nielsen Jan Labusz
118403 L.P.H. 04-11-17 16:00 Team Køge Middelfart VK Asgårdskolen Jan Labusz Lars B. Nielsen
117487 2.H.V. 05-11-17 12:00 ASV Aarhus.3 Aabenraa I&G Marselisborg gymnasium Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117237 1.D.V. 05-11-17 14:00 ASV Århus DHV Odense Marselisborg gymnasium Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117068 1.H.V. 11-11-17 14:00 DHV Odense Bedsted KFUM Hjallesehallen Ove Egdal Lars B. Nielsen
117208 1.D.V. 11-11-17 16:00 DHV Odense Bedsted KFUM Hjallesehallen Lars B. Nielsen Ove Egdal
117783 2.D.V. 12-11-17 16:00 Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder Ove Egdal Lars B. Nielsen
117453 2.H.V. 18-11-17 12:00 BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal Lars B. Nielsen Kaj Verner K.K.Hansen
117220 1.D.V. 22-11-17 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen Jørgen Gramstrup Lars B. Nielsen
117078 1.H.V. 23-11-17 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhallen Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117218 1.D.V. 23-11-17 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhallen Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117214 1.D.V. 02-12-17 13:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM Hyldgårdhal B Lars B. Nielsen Jan Søgaard
117074 1.H.V. 02-12-17 15:00 Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdhal B Jan Søgaard Lars B. Nielsen
117540 2.H.V. 02-12-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM.2 Hyldgårdhal B Lars B. Nielsen Jørgen Gramstrup
117791 2.D.V. 03-12-17 16:00 Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen Carsten B Nielsen Lars B. Nielsen
117881 2.D.V. 09-12-17 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117545 2.H.V. 09-12-17 12:00 Hjerm FIF Ikast KFUM Wildcard Hjermhallerne Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117800 2.D.V. 10-12-17 11:00 BVC-Nordenskov Volley Ikast KFUM Wildcard.2 Helle Hallerne Carsten Høll Kristensen Lars B. Nielsen
117889 2.D.V. 13-01-18 11:00 Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion Birger Jensen Lars B. Nielsen
117083 1.H.V. 14-01-18 11:00 Nordenskov Ungdoms-og IF IF Lyseng Helle Hallerne Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117804 2.D.V. 14-01-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Øster Starup - Vester Nebel IF Helle Hallerne Vahid G. Mehdi Lars B. Nielsen
117209 1.D.V. 17-01-18 20:30 Ikast KFUM Wildcard DHV Odense Hyldgårdhal B Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117557 2.H.V. 18-01-18 20:00 ASV Aarhus.2 Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal Torben Lykke Lars B. Nielsen
117890 2.D.V. 20-01-18 12:00 IF Lyseng Holstebro KFUM Rundhøjhallen Birger Jensen Lars B. Nielsen
117084 1.H.V. 20-01-18 14:00 IF Lyseng Bedsted KFUM Rundhøjhallen Lars B. Nielsen Birger Jensen
117470 2.H.V. 20-01-18 16:00 IF Lyseng 2 Hornsyld IF Rundhøjhallen Birger Jensen Lars B. Nielsen
117099 1.H.V. 24-01-18 19:00 Kolding VK DHV Odense Kolding Pædagogseminarium Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117829 2.D.V. 25-01-18 20:45 Middelfart VK VT Esbjerg Lillebælthallen Lars B. Nielsen Ove Egdal
117269 1.D.V. 28-01-18 16:00 Talenthold Vest Ry VK 75 Hyldgårdhal B Birger Jensen Lars B. Nielsen
117129 1.H.V. 28-01-18 18:00 Talenthold Vest Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B Lars B. Nielsen Birger Jensen
117811 2.D.V. 03-02-18 15:00 VT Esbjerg Sønderborg VK Ådalskolen Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117495 2.H.V. 20-02-18 20:00 ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Lars B. Nielsen
117177 1.D.Ø. 04-03-18 12:00 VK Vestsjælland Lyngby-Gladsaxe Volley Korsørhallen Lars B. Nielsen Per Sørensen
117416 2.H.Ø. 04-03-18 16:00 VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen Per Sørensen Lars B. Nielsen
117841 2.D.V. 10-03-18 11:00 DHV Odense.2 Middelfart VK Dalumhallen Lars B. Nielsen Ove Egdal
117250 1.D.V. 10-03-18 13:00 DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen Ove Egdal Lars B. Nielsen
117110 1.H.V. 10-03-18 15:00 DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen Lars B. Nielsen Ove Egdal
117754 2.D.Ø. 11-03-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar KSV.2 Engelsborghallen Vahid G. Mehdi Lars B. Nielsen
117334 2.H.Ø. 11-03-18 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117605 2.H.V. 14-03-18 20:30 Hjerm FIF Bedsted KFUM.2 Hjermhallerne Birger Jensen Lars B. Nielsen
117120 1.H.V. 15-03-18 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhallen Lars B. Nielsen Ove Egdal
117260 1.D.V. 15-03-18 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhallen Lars B. Nielsen Ove Egdal
117590 2.H.V. 17-03-18 10:00 Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne Jim Holm Hansen Lars B. Nielsen
117926 2.D.V. 17-03-18 12:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne Lars B. Nielsen Jim Holm Hansen
117339 2.H.Ø. 18-03-18 10:00 Gentofte Volley.4 Hvidovre VK.3 Kildeskovshallen Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117675 2.D.Ø. 18-03-18 12:00 Gentofte Volley Wildcard KV 61 Kildeskovshallen Vahid G. Mehdi Lars B. Nielsen
117849 2.D.V. 25-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley VT Esbjerg Esbjerg Sem. Boldhal Lars B. Nielsen Vahid G. Mehdi
117853 2.D.V. 07-04-18 15:00 VT Esbjerg Ikast KFUM Wildcard.2 Ådalskolen Ove Egdal Lars B. Nielsen
117850 2.D.V. 08-04-18 12:00 Fortuna Odense Volley.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Klostermarkshallen Per Sørensen Lars B. Nielsen



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig