DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Jan Labusz

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117606 2.D.Ø. 08-10-17 13:00 VLI Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen Arne Jensen Jan Labusz
117275 2.H.Ø. 22-10-17 10:00 KSV Hvidovre VK.3 Idrætshuset Jan Labusz Jim Holm Hansen
117695 2.D.Ø. 22-10-17 12:00 KSV.2 Vestegnens Volley.3 Idrætshuset Jim Holm Hansen Jan Labusz
117134 1.D.Ø. 22-10-17 14:00 KSV Vestegnens Volley.2 Idrætshuset Jan Labusz Jim Holm Hansen
117653 2.D.Ø. 29-10-17 12:00 Roskilde VK Frederiksberg Volley.2 Roskilde Amts Gym. Hal Jan Labusz Anders Dyrbye
117657 2.D.Ø. 04-11-17 11:00 Gentofte Volley Wildcard Roskilde VK Kildeskovshallen Jan Labusz Lars B. Nielsen
117027 1.H.Ø. 04-11-17 13:00 Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshallen Lars B. Nielsen Jan Labusz
118403 L.P.H. 04-11-17 16:00 Team Køge Middelfart VK Asgårdskolen Jan Labusz Lars B. Nielsen
117028 1.H.Ø. 05-11-17 11:00 Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen Jan Labusz Rasmus Jess
117700 2.D.Ø. 12-11-17 10:00 Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2 Jan Labusz Olaf Jørs
117137 1.D.Ø. 12-11-17 12:00 Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2 Olaf Jørs Jan Labusz
117616 2.D.Ø. 12-11-17 17:00 Enghave VK Gentofte Volley Wildcard Bavnehøjhallen Olaf Jørs Jan Labusz
117297 2.H.Ø. 21-11-17 18:30 Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal Vidar Andersen Jan Labusz
117010 1.H.Ø. 21-11-17 20:00 Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal Jan Labusz Vidar Andersen
117714 2.D.Ø. 22-11-17 19:00 Vestegnens Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Frihedens Idrætscenter Arne Jensen Jan Labusz
117378 2.H.Ø. 22-11-17 20:30 Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter Jan Labusz Arne Jensen
117195 1.D.Ø. 25-11-17 10:00 Talenthold Øst Vestegnens Volley.2 Anja Andersen Hallen Michael Staal Jan Labusz
117055 1.H.Ø. 25-11-17 12:00 Talenthold Øst KV 61 Anja Andersen Hallen Jan Labusz Michael Staal
117296 2.H.Ø. 26-11-17 14:00 KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset Jan Labusz Michael Lang Sørensen
117716 2.D.Ø. 26-11-17 16:00 KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset Michael Lang Sørensen Jan Labusz
117164 1.D.Ø. 27-11-17 18:30 Team Køge.2 Gentofte Volley Asgårdskolen Arne Jensen Jan Labusz
117024 1.H.Ø. 27-11-17 20:30 Team Køge Gentofte Volley.2 Asgårdskolen Jan Labusz Arne Jensen
117618 2.D.Ø. 29-11-17 20:15 Roskilde VK Enghave VK Roskilde Amts Gym. Hal Jan Labusz Yasir Saleh
117288 2.H.Ø. 03-12-17 10:00 Gentofte Volley.4 Grøndal EV Kildeskovshallen Ayhan Günes Soleil Jan Labusz
117293 2.H.Ø. 09-12-17 14:00 Gentofte Volley.4 Farum-Holte.2 Kildeskovshallen Vidar Andersen Jan Labusz
117005 1.H.Ø. 10-12-17 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen Jan Labusz Vidar Andersen
117145 1.D.Ø. 10-12-17 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen Vidar Andersen Jan Labusz
117656 2.D.Ø. 12-12-17 19:00 Frederiksberg Volley.2 Rosenlund Kedelhallen Vidar Andersen Jan Labusz
117322 2.H.Ø. 07-01-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hvidovre VK.3 Buddingehallen Michael Staal Jan Labusz
117386 2.H.Ø. 13-01-18 14:00 Døllefjelde Musse VK Næstved Nysted Hallen Jan Labusz Anders Dyrbye
117720 2.D.Ø. 14-01-18 12:00 KSV.2 Amager VK.3 Hillerødgades Sportssal Jan Labusz Ayhan Günes Soleil
117152 1.D.Ø. 14-01-18 14:00 KSV Amager VK.2 Hillerødgades Sportssal Ayhan Günes Soleil Jan Labusz
117300 2.H.Ø. 14-01-18 16:00 KSV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal Jan Labusz Ayhan Günes Soleil
117612 2.D.Ø. 21-01-18 12:00 Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal Jan Labusz Vidar Andersen
117742 2.D.Ø. 23-01-18 18:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Vestegnens Volley.3 Gladsaxe Sportshal Jan Labusz Michael Staal
117409 2.H.Ø. 24-01-18 19:00 VK Næstved VK Vestsjælland.2 Sydbyskolen Michael Andersen Jan Labusz
117171 1.D.Ø. 25-01-18 18:30 Team Køge.2 VK Vestsjælland Asgårdskolen Tim Poulsen Jan Labusz
117031 1.H.Ø. 25-01-18 20:30 Team Køge Farum-Holte Asgårdskolen Jan Labusz Tim Poulsen
117170 1.D.Ø. 26-01-18 20:00 Gentofte Volley KSV Kildeskovshallen Jan Labusz Ayhan Günes Soleil
117324 2.H.Ø. 27-01-18 13:00 Gentofte Volley.4 KSV Kildeskovshallen Jan Labusz Tina Brauner
117745 2.D.Ø. 28-01-18 14:00 Lynge Uggeløse IF USG Lyngehallen Michael Staal Jan Labusz
117158 1.D.Ø. 29-01-18 18:30 Team Køge.2 Vestegnens Volley.2 Asgårdskolen Jan Labusz Yasir Saleh
117393 2.H.Ø. 04-02-18 10:00 VK Næstved Hvidovre VK.2 Sydbyskolen Yasir Saleh Jan Labusz
117328 2.H.Ø. 06-02-18 20:30 Himmelev VK KSV Trekronerhallen Anders Dyrbye Jan Labusz
117175 1.D.Ø. 03-03-18 16:00 Team Køge.2 Amager VK.2 Asgårdskolen Tina Brauner Jan Labusz
117035 1.H.Ø. 03-03-18 18:00 Team Køge Amager VK Asgårdskolen Jan Labusz Tina Brauner
117667 2.D.Ø. 04-03-18 09:00 Frederiksberg Volley.2 KV 61 Bülowsvejhallen Olaf Jørs Jan Labusz
117036 1.H.Ø. 04-03-18 11:00 Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen Jan Labusz Olaf Jørs
117750 2.D.Ø. 04-03-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen Jan Labusz Olaf Jørs
117184 1.D.Ø. 07-03-18 20:00 Amager VK.2 Vestegnens Volley.2 Sundby hal 2 Allan Laursen Jan Labusz
117180 1.D.Ø. 10-03-18 16:00 Vestegnens Volley.2 Team Køge.2 Stadionhal 1 Anders Dyrbye Jan Labusz
117038 1.H.Ø. 11-03-18 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen Tina Brauner Jan Labusz
117178 1.D.Ø. 11-03-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Engelsborghallen Jan Labusz Tina Brauner
117336 2.H.Ø. 11-03-18 15:00 Himmelev VK Gentofte Volley.4 Himmelev Gymnasium Olaf Jørs Jan Labusz
117050 1.H.Ø. 13-03-18 20:00 KV 61 Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset Jan Labusz Arne Jensen
117190 1.D.Ø. 15-03-18 19:30 Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal Jan Labusz Yasir Saleh
117758 2.D.Ø. 17-03-18 15:00 USG Amager VK.3 OM-hallen Olaf Jørs Jan Labusz
117182 1.D.Ø. 18-03-18 10:00 Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen Jan Labusz Arne Jensen
117042 1.H.Ø. 18-03-18 12:00 Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen Arne Jensen Jan Labusz
117185 1.D.Ø. 23-03-18 19:30 Gentofte Volley Team Køge.2 Kildeskovshallen Anders Dyrbye Jan Labusz
117429 2.H.Ø. 24-03-18 12:00 VK Holbæk VK Vestsjælland.2 Bjergmarkshallen Jan Labusz Anders Dyrbye
117680 2.D.Ø. 25-03-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard Rosenlund Kildeskovshallen Vahid G. Mehdi Jan Labusz
117764 2.D.Ø. 25-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshallen Jan Labusz Vahid G. Mehdi
117049 1.H.Ø. 05-04-18 20:30 Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal Arne Jensen Jan Labusz
117047 1.H.Ø. 07-04-18 14:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen Jan Labusz Michael Staal
117187 1.D.Ø. 07-04-18 16:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen Michael Staal Jan Labusz
117432 2.H.Ø. 08-04-18 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskolen Jan Labusz Michael Staal
117768 2.D.Ø. 08-04-18 14:00 Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen Michael Staal Jan Labusz
119767 2.D.Ø. 16-04-18 18:15 Gentofte Volley Wildcard Amager VK.3 Kildeskovshallen Jan Labusz Olaf Jørs
119768 2.D.Ø. 19-04-18 18:30 Amager VK.3 Gentofte Volley Wildcard Sundby hal 2 Arne Jensen Jan Labusz



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig