DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Ivar Pilden

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117562 2.H.V. 30-09-17 16:00 Aalborg Volleyball.2 Hjerm FIF Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Jørgen Gramstrup
117232 1.D.V. 01-10-17 12:00 ASV Århus Ry VK 75 Marselisborg gymnasium Peter Thorsø Ivar Pilden
117481 2.H.V. 01-10-17 14:00 ASV Aarhus.3 BVC Esbjerg Marselisborg gymnasium Ivar Pilden Peter Thorsø
117567 2.H.V. 29-10-17 10:00 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Volleyball.2 Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117553 2.H.V. 29-10-17 12:15 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter Torben Lykke Ivar Pilden
117570 2.H.V. 04-11-17 12:00 Aalborg Volleyball.2 Skovbakken Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117236 1.D.V. 04-11-17 14:00 Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
118408 L.P.D. 05-11-17 17:00 Aalborg Volleyball Fortuna Odense Volley Aalborg Stadionhal Jan Søgaard Ivar Pilden
117447 2.H.V. 12-11-17 12:00 ASV Aarhus.3 SGF Vejle Atletion, lille hal Bruno Schmidt Bennedsen Ivar Pilden
117531 2.H.V. 12-11-17 14:00 ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Atletion, lille hal Ivar Pilden Bruno Schmidt Bennedsen
117549 2.H.V. 22-11-17 19:30 Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen Ivar Pilden Niclas Kjær Thomsen
117547 2.H.V. 23-11-17 20:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
117456 2.H.V. 02-12-17 11:00 Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld IF Hyldgårdsskolens Hal Peter Thorsø Ivar Pilden
117792 2.D.V. 02-12-17 13:00 Ikast KFUM Wildcard.2 Middelfart VK Hyldgårdsskolens Hal Ivar Pilden Peter Thorsø
117876 2.D.V. 03-12-17 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter Ivar Pilden Torben Lykke
117207 1.D.V. 07-12-17 19:00 Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup Ivar Pilden
117215 1.D.V. 09-12-17 13:00 Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen Ivar Pilden Per Vind Petersen
117542 2.H.V. 09-12-17 15:00 Skovbakken Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen Per Vind Petersen Ivar Pilden
117550 2.H.V. 13-01-18 11:30 Ikast KFUM Wildcard Skovbakken Hyldgårdhal B Ivar Pilden Vahid G. Mehdi
117221 1.D.V. 13-01-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard Skovbakken Hyldgårdhal B Vahid G. Mehdi Ivar Pilden
117886 2.D.V. 14-01-18 17:00 VK Shima Funder GF Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117554 2.H.V. 20-01-18 16:00 Aalborg Volleyball.2 Bedsted KFUM.2 Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117577 2.H.V. 24-01-18 19:30 Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen Henrik Bjorholm Ivar Pilden
117895 2.D.V. 03-02-18 10:00 Hjerm FIF Randers VK Hjermhallerne Bruno Schmidt Bennedsen Ivar Pilden
117559 2.H.V. 03-02-18 12:00 Hjerm FIF ASV Aarhus.2 Hjermhallerne Ivar Pilden Bruno Schmidt Bennedsen
117896 2.D.V. 04-02-18 10:00 VK Shima IF Lyseng Nørre Sundby Idrætscenter Torben Lykke Ivar Pilden
117581 2.H.V. 28-02-18 20:45 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden Alex Hothes
117582 2.H.V. 03-03-18 16:00 Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen Ivar Pilden Alex Hothes
117921 2.D.V. 04-03-18 10:00 VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter Jørgen Gramstrup Ivar Pilden
117249 1.D.V. 08-03-18 19:00 Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Torben Lykke Ivar Pilden
117588 2.H.V. 08-03-18 20:30 Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Ivar Pilden Torben Lykke
117602 2.H.V. 11-03-18 10:00 LKB Gistrup Volleyball Skovbakken Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden Peter Thorsø
117589 2.H.V. 11-03-18 12:15 LKB Gistrup Volleyball Bedsted KFUM.2 Gistrup Idrætscenter Peter Thorsø Ivar Pilden
117519 2.H.V. 14-03-18 18:00 ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal Ivar Pilden Alex Hothes
117603 2.H.V. 14-03-18 20:00 ASV Aarhus.2 Aalborg Volleyball.2 Århus Gl. Stadionhal Alex Hothes Ivar Pilden
117927 2.D.V. 18-03-18 10:00 VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter Ivar Pilden Jørgen Gramstrup
117932 2.D.V. 25-03-18 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter Ivar Pilden Niclas Kjær Thomsen
117259 1.D.V. 07-04-18 19:00 Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen Ivar Pilden Torben Lykke
117119 1.H.V. 08-04-18 15:00 Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen Rasmus Jess Ivar Pilden



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig