DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Flemming Munk

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117092 1.H.V. 30-09-17 12:00 Randers VK Nordenskov Ungdoms-og IF Randers Real Idrætshal Jan Søgaard Flemming Munk
117231 1.D.V. 01-10-17 11:00 Skovbakken Bedsted KFUM Vejlby Risskov Hallen Flemming Munk Jørgen Gramstrup
117564 2.H.V. 01-10-17 13:00 Skovbakken Bedsted KFUM.2 Vejlby Risskov Hallen Jørgen Gramstrup Flemming Munk
116882 VLH 22-10-17 16:15 Middelfart VK Aalborg Volleyball Lillebælthallen Flemming Munk Rasmus Jess
117778 2.D.V. 24-10-17 20:45 Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen Lars B. Nielsen Flemming Munk
118407 L.P.D. 28-10-17 13:30 BVC-Nordenskov Volley Elite Volley Aarhus Helle Hallerne Per Vind Petersen Flemming Munk
118402 L.P.H. 28-10-17 15:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Aalborg Volleyball Helle Hallerne Flemming Munk Per Vind Petersen
117233 1.D.V. 29-10-17 11:00 Skovbakken ASV Århus Vejlby Risskov Hallen Flemming Munk Jørgen Gramstrup
117566 2.H.V. 29-10-17 13:00 Skovbakken ASV Aarhus.2 Vejlby Risskov Hallen Jørgen Gramstrup Flemming Munk
116943 VLD 09-11-17 18:30 Elite Volley Aarhus Holte IF Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk Rasmus Jess
116887 VLH 09-11-17 20:30 ASV Århus Ishøj Volley Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess Flemming Munk
116888 VLH 11-11-17 16:00 Aalborg Volleyball Gentofte Volley Aalborg Stadionhal Rasmus Jess Flemming Munk
117462 2.H.V. 22-11-17 19:30 Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc Flemming Munk Ove Egdal
119003 L.P.H. 23-11-17 19:30 Boldklubben Marienlyst ASV Århus Marienlyst Centret Hal 1 Flemming Munk Rasmus Jess
119006 L.P.D. 25-11-17 14:00 Gentofte Volley Amager VK Kildeskovshallen Mads Hastrup Flemming Munk
119001 L.P.H. 25-11-17 16:00 Gentofte Volley Aalborg Volleyball Kildeskovshallen Flemming Munk Mads Hastrup
116898 VLH 08-12-17 18:30 Boldklubben Marienlyst Aalborg Volleyball Klostermarkshallen Jan Herneth Flemming Munk
116954 VLD 08-12-17 20:00 Fortuna Odense Volley Amager VK Klostermarkshallen Flemming Munk Jan Herneth
116955 VLD 09-12-17 14:00 Brøndby VK Elite Volley Aarhus Stadionhal 1 Flemming Munk Jan Herneth
119431 L.P.H. 16-12-17 16:00 Boldklubben Marienlyst Gentofte Volley Frederiksberghallen Flemming Munk Jan Herneth
117013 1.H.Ø. 14-01-18 12:00 Farum-Holte KV 61 Ny Holtehal Flemming Munk Michael Andersen
116965 VLD 14-01-18 14:00 Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal Michael Andersen Flemming Munk
3014 OLD 14-01-18 14:00 Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal Michael Andersen Flemming Munk
116912 VLH 17-01-18 18:30 Boldklubben Marienlyst Ishøj Volley Klostermarkshallen Flemming Munk Morten Andersen
116968 VLD 17-01-18 20:00 Fortuna Odense Volley Holte IF Klostermarkshallen Morten Andersen Flemming Munk
116911 VLH 21-01-18 14:00 Hvidovre VK VK Vestsjælland Frihedens Idrætscenter Flemming Munk Emil Lahti
117387 2.H.Ø. 21-01-18 16:00 Hvidovre VK.2 VK Holbæk Frihedens Idrætscenter Emil Lahti Flemming Munk
116930 VLH 22-01-18 19:30 Boldklubben Marienlyst Hvidovre VK Klostermarkshallen Flemming Munk Morten Andersen
116931 VLH 27-01-18 14:00 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal Rasmus Jess Flemming Munk
116986 VLD 28-01-18 14:00 Fortuna Odense Volley Brøndby VK Klostermarkshallen Morten Klein Flemming Munk
117229 1.D.V. 04-02-18 17:00 Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen Niclas Kjær Thomsen Flemming Munk
117089 1.H.V. 04-02-18 19:00 Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen Flemming Munk Niclas Kjær Thomsen
116983 VLD 08-02-18 20:00 Elite Volley Aarhus Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk Rasmus Jess
116977 VLD 10-02-18 13:00 Elite Volley Aarhus Frederiksberg Volley Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk Niclas Kjær Thomsen
116921 VLH 10-02-18 15:00 ASV Århus VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal Niclas Kjær Thomsen Flemming Munk
116924 VLH 18-02-18 14:30 Middelfart VK Gentofte Volley Lillebælthallen Flemming Munk Morten Klein
116926 VLH 24-02-18 16:00 Aalborg Volleyball Boldklubben Marienlyst Aalborg Stadionhal Niclas Kjær Thomsen Flemming Munk
117915 2.D.V. 25-02-18 13:00 Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal Flemming Munk Per Vind Petersen
117103 1.H.V. 25-02-18 15:00 Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal Per Vind Petersen Flemming Munk
117105 1.H.V. 01-03-18 20:30 Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen Niclas Kjær Thomsen Flemming Munk
117108 1.H.V. 11-03-18 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium Flemming Munk Rasmus Jess
117502 2.H.V. 11-03-18 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium Rasmus Jess Flemming Munk
117112 1.H.V. 18-03-18 12:00 Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen Flemming Munk Jan Søgaard
117252 1.D.V. 18-03-18 14:00 Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen Jan Søgaard Flemming Munk
117592 2.H.V. 18-03-18 16:00 Bedsted KFUM.2 Skovbakken Bedstedhallen Flemming Munk Jan Søgaard



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig