DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Bruno Schmidt Bennedsen

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117480 2.H.V. 30-09-17 11:00 Kolding VK.2 Hornsyld IF Bramdrupdam Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117091 1.H.V. 30-09-17 13:00 Kolding VK Bedsted KFUM Bramdrupdam Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117817 2.D.V. 01-10-17 16:00 Sønderborg VK BVC-Nordenskov Volley Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117201 1.D.V. 07-10-17 13:00 ASV Århus Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117061 1.H.V. 08-10-17 12:00 Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal Jan Søgaard Bruno Schmidt Bennedsen
117859 2.D.V. 08-10-17 14:00 Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal Bruno Schmidt Bennedsen Jan Søgaard
117444 2.H.V. 14-10-17 11:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117780 2.D.V. 21-10-17 15:00 VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen Carsten B Nielsen
117529 2.H.V. 22-10-17 15:00 Ikast KFUM Wildcard ASV Aarhus.2 Hyldgårdhal B Bruno Schmidt Bennedsen Jan Søgaard
118404 L.P.H. 22-10-17 17:00 Ikast KFUM Ishøj Volley Hyldgårdhal B Jørgen Gramstrup Bruno Schmidt Bennedsen
117820 2.D.V. 28-10-17 15:00 Middelfart VK Ikast KFUM Wildcard.2 Lillebælthallen Jim Holm Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117482 2.H.V. 29-10-17 11:00 Kolding VK.2 ASV Aarhus.3 Bramdrupdam Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen Jan Søgaard
117093 1.H.V. 29-10-17 13:00 Kolding VK Randers VK Bramdrupdam Hallerne Jan Søgaard Bruno Schmidt Bennedsen
117906 2.D.V. 04-11-17 10:00 IF Lyseng Funder GF Rundhøjhallen Kaj Verner K.K.Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117096 1.H.V. 04-11-17 12:00 IF Lyseng Kolding VK Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen Kaj Verner K.K.Hansen
117486 2.H.V. 04-11-17 14:00 IF Lyseng 2 Kolding VK.2 Rundhøjhallen Kaj Verner K.K.Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117238 1.D.V. 05-11-17 15:00 Ry VK 75 Bedsted KFUM Ryhallen Bruno Schmidt Bennedsen Kaj Verner K.K.Hansen
117784 2.D.V. 11-11-17 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF Ikast KFUM Wildcard.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen Bruno Schmidt Bennedsen Alex Hothes
117447 2.H.V. 12-11-17 12:00 ASV Aarhus.3 SGF Vejle Atletion, lille hal Bruno Schmidt Bennedsen Ivar Pilden
117531 2.H.V. 12-11-17 14:00 ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Atletion, lille hal Ivar Pilden Bruno Schmidt Bennedsen
117211 1.D.V. 19-11-17 15:00 Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen Bruno Schmidt Bennedsen Henrik Bjorholm
117882 2.D.V. 25-11-17 15:30 Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen Bruno Schmidt Bennedsen Alex Hothes
117072 1.H.V. 03-12-17 12:00 Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal Carsten Høll Kristensen Bruno Schmidt Bennedsen
117874 2.D.V. 03-12-17 14:00 Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal Bruno Schmidt Bennedsen Carsten Høll Kristensen
117217 1.D.V. 09-12-17 13:00 Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen Birger Jensen Bruno Schmidt Bennedsen
117077 1.H.V. 09-12-17 15:00 Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen Bruno Schmidt Bennedsen Birger Jensen
117535 2.H.V. 17-12-17 13:00 Ikast KFUM Wildcard LKB Gistrup Volleyball Hyldgårdhal B Bruno Schmidt Bennedsen Jan Søgaard
117805 2.D.V. 13-01-18 15:00 VT Esbjerg DHV Odense.2 Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117809 2.D.V. 21-01-18 16:00 Sønderborg VK Ikast KFUM Wildcard.2 Alssund Gymnasiet, Sønder Jan Søgaard Bruno Schmidt Bennedsen
117913 2.D.V. 24-01-18 20:00 Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal Kaj Verner K.K.Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117491 2.H.V. 27-01-18 16:00 IF Lyseng 2 ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen Per Vind Petersen
117911 2.D.V. 27-01-18 18:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117100 1.H.V. 27-01-18 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen Per Vind Petersen
117267 1.D.V. 28-01-18 10:00 Talenthold Vest Ikast KFUM Wildcard Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117895 2.D.V. 03-02-18 10:00 Hjerm FIF Randers VK Hjermhallerne Bruno Schmidt Bennedsen Jørgen Gramstrup
117559 2.H.V. 03-02-18 12:00 Hjerm FIF ASV Aarhus.2 Hjermhallerne Jørgen Gramstrup Bruno Schmidt Bennedsen
117842 2.D.V. 08-02-18 19:30 VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117113 1.H.V. 11-02-18 14:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117501 2.H.V. 18-02-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdhal B Bruno Schmidt Bennedsen Per Vind Petersen
117247 1.D.V. 18-02-18 19:30 Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B Per Vind Petersen Bruno Schmidt Bennedsen
117831 2.D.V. 20-02-18 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117836 2.D.V. 03-03-18 15:00 VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen Rasmus Jess
117500 2.H.V. 04-03-18 13:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle Birger Jensen Bruno Schmidt Bennedsen
117838 2.D.V. 11-03-18 12:00 Fortuna Odense Volley.2 BVC-Nordenskov Volley Klostermarkshallen Per Sørensen Bruno Schmidt Bennedsen
117855 2.D.V. 13-03-18 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117122 1.H.V. 14-03-18 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne Torben Lykke Bruno Schmidt Bennedsen
117509 2.H.V. 17-03-18 12:00 BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal Alex Hothes Bruno Schmidt Bennedsen
117845 2.D.V. 18-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen Torben Lykke
117847 2.D.V. 22-03-18 20:00 Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen Bruno Schmidt Bennedsen Vahid G. Mehdi
117254 1.D.V. 24-03-18 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Stadionhal Bruno Schmidt Bennedsen Michael Dalsgaard Tobiasen
117594 2.H.V. 24-03-18 14:00 ASV Aarhus.2 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal Michael Dalsgaard Tobiasen Bruno Schmidt Bennedsen
117510 2.H.V. 24-03-18 16:00 ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal Bruno Schmidt Bennedsen Michael Dalsgaard Tobiasen
117846 2.D.V. 25-03-18 16:00 Sønderborg VK Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen Kaj Verner K.K.Hansen
117258 1.D.V. 07-04-18 11:00 DHV Odense ASV Århus Hjallesehallen Jim Holm Hansen Bruno Schmidt Bennedsen
117118 1.H.V. 07-04-18 13:00 DHV Odense Randers VK Hjallesehallen Bruno Schmidt Bennedsen Jim Holm Hansen
117851 2.D.V. 07-04-18 15:00 DHV Odense.2 Sønderborg VK Hjallesehallen Bruno Schmidt Bennedsen Jim Holm Hansen



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig