DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.






Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN
2017 - 2018
Birger Jensen

Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
117507 2.H.V. 30-09-17 13:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Aabenraa I&G Hyldgårdhal B Rasmus Jess Birger Jensen
117843 2.D.V. 30-09-17 15:30 Ikast KFUM Wildcard.2 DHV Odense.2 Hyldgårdhal B Birger Jensen Rasmus Jess
117900 2.D.V. 01-10-17 15:00 Funder GF Holstebro KFUM Funder Hallen Birger Jensen Kaj Verner Hansen
117775 2.D.V. 03-10-17 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke Birger Jensen
117861 2.D.V. 07-10-17 10:00 Hjerm FIF Aarhus 1900 Hjermhallerne Alex Hothes Birger Jensen
117522 2.H.V. 08-10-17 11:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Torben Lykke Birger Jensen
117200 1.D.V. 08-10-17 13:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen Torben Lykke
117528 2.H.V. 21-10-17 10:00 Hjerm FIF Skovbakken Hjermhallerne Birger Jensen Henrik Bjorholm
117864 2.D.V. 21-10-17 12:00 Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne Henrik Bjorholm Birger Jensen
117483 2.H.V. 29-10-17 14:00 Aabenraa I&G IF Lyseng 2 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen Birger Jensen
117484 2.H.V. 01-11-17 20:00 Hornsyld IF Ikast KFUM Wildcard.2 Hornsyld Idrætscenter Per Vind Petersen Birger Jensen
117821 2.D.V. 02-11-17 19:30 VT Esbjerg BVC-Nordenskov Volley Ådalskolen Torben Lykke Birger Jensen
117489 2.H.V. 04-11-17 15:00 Ikast KFUM Wildcard.2 SGF Vejle Hyldgårdhal B Alex Hothes Birger Jensen
117573 2.H.V. 04-11-17 17:00 Ikast KFUM Wildcard Hjerm FIF Hyldgårdhal B Birger Jensen Alex Hothes
117488 2.H.V. 05-11-17 11:00 BVC Esbjerg Hornsyld IF Esbjerg Sem. Boldhal Alex Hothes Birger Jensen
117824 2.D.V. 05-11-17 13:00 BVC-Nordenskov Volley Middelfart VK Esbjerg Sem. Boldhal Birger Jensen Alex Hothes
117869 2.D.V. 11-11-17 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion Torben Lykke Birger Jensen
117786 2.D.V. 18-11-17 15:00 VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen Ove Egdal Birger Jensen
117464 2.H.V. 21-11-17 19:30 BVC Esbjerg Ikast KFUM Wildcard.2 Esbjerg Sem. Boldhal Birger Jensen Alex Hothes
117546 2.H.V. 22-11-17 18:00 Skovbakken LKB Gistrup Volleyball Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen Carsten B Nielsen
117870 2.D.V. 25-11-17 10:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne Allan Meier Jensen Birger Jensen
117534 2.H.V. 25-11-17 12:00 Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne Birger Jensen Allan Meier Jensen
117454 2.H.V. 02-12-17 17:00 ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal Allan Meier Jensen Birger Jensen
117878 2.D.V. 09-12-17 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hallen Birger Jensen Kaj Verner Hansen



Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender
Ved tryk på tiden fås fil i format til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Sprogversion:  Engelsk  Dansk
Medtag udelukkende adresse til Hallen:  Ja  Nej(Bruges f.eks. til google-kalender)

Få planen i PDF-format - du skal have en PDF-reader installeret!
Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig