DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk
PÅSÆTNINGSPLAN

Kampe med ændringer i påsætning siden udsendelse af påsætning
(det er de reviderede fastlæggelser, som er vist øverst)
(datoen under kampnummeret er datoen for ændringen)


Kampnr Række Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
   (sorter efter ændringsdato)

116930
00-00
VLH
22-01-18 19:30 Boldklubben Marienlyst Hvidovre VK Klostermarkshallen Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117910
00-00
2.D.V.
22-01-18 20:30 Funder GF Aarhus 1900 Funder Hallen Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117029
00-00
1.H.Ø.
23-01-18 18:30 Lyngby-Gladsaxe Volley KV 61 Gladsaxe Sportshal Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117742
00-00
2.D.Ø.
23-01-18 18:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Vestegnens Volley.3 Gladsaxe Sportshal Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117826
00-00
2.D.V.
23-01-18 18:30 Fortuna Odense Volley.2 DHV Odense.2 Klostermarkshallen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
116966
00-00
VLD
23-01-18 19:30 Amager VK Team Køge Sundby hal 2 Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117030
00-00
1.H.Ø.
23-01-18 20:00 Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Gentoftehallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117490
00-00
2.H.V.
23-01-18 20:00 Kolding VK.2 Aabenraa I&G Kolding Pædagogseminarium Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117169
00-00
1.D.Ø.
23-01-18 20:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Vestegnens Volley.2 Gladsaxe Sportshal Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat

117239
00-00
1.D.V.
24-01-18 18:30 Skovbakken DHV Odense Vejlby Risskov Hallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117241
00-00
1.D.V.
24-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard Ry VK 75 Hyldgårdhal B Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117492
00-00
2.H.V.
24-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 BVC Esbjerg Hyldgårdsskolens Hal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117409
00-00
2.H.Ø.
24-01-18 19:00 VK Næstved VK Vestsjælland.2 Sydbyskolen Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117099
00-00
1.H.V.
24-01-18 19:00 Kolding VK DHV Odense Kolding Pædagogseminarium Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117577
00-00
2.H.V.
24-01-18 19:30 Bedsted KFUM.2 Hjerm FIF Bedstedhallen Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117493
00-00
2.H.V.
24-01-18 20:00 Hornsyld IF SGF Vejle Hornsyld Idrætscenter Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117574
00-00
2.H.V.
24-01-18 20:00 Skovbakken LKB Gistrup Volleyball Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117913
00-00
2.D.V.
24-01-18 20:00 Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117101
00-00
1.H.V.
24-01-18 20:00 Ikast KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117406
00-00
2.H.Ø.
24-01-18 20:15 VLI Hvidovre VK.2 Kedelhallen Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117689
00-00
2.D.Ø.
24-01-18 20:15 Roskilde VK Rosenlund Roskilde Amts Gym. Hal Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117171
00-00
1.D.Ø.
25-01-18 18:30 Team Køge.2 VK Vestsjælland Asgårdskolen Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117575
00-00
2.H.V.
25-01-18 19:00 Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117325
00-00
2.H.Ø.
25-01-18 19:30 Grøndal EV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
116967
00-00
VLD
25-01-18 20:00 Brøndby VK Frederiksberg Volley Stadionhal 1 Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117827
00-00
2.D.V.
25-01-18 20:00 Øster Starup - Vester Nebel IF Sønderborg VK Ø. Starup-V.Nebel Hallen Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117031
00-00
1.H.Ø.
25-01-18 20:30 Team Køge Farum-Holte Asgårdskolen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117240
00-00
1.D.V.
25-01-18 20:30 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117829
00-00
2.D.V.
25-01-18 20:45 Middelfart VK VT Esbjerg Lillebælthallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat

117828
00-00
2.D.V.
26-01-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 BVC-Nordenskov Volley Hyldgårdsskolens Hal Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117170
00-00
1.D.Ø.
26-01-18 20:00 Gentofte Volley KSV Kildeskovshallen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat

117197
00-00
1.D.Ø.
27-01-18 10:00 Talenthold Øst Team Køge.2 Anja Andersen Hallen Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117057
00-00
1.H.Ø.
27-01-18 12:00 Talenthold Øst Team Køge Anja Andersen Hallen Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117525
00-00
2.H.V.
27-01-18 12:00 Hjerm FIF LKB Gistrup Volleyball Hjermhallerne Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117324
00-00
2.H.Ø.
27-01-18 13:00 Gentofte Volley.4 KSV Kildeskovshallen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117198
00-00
1.D.Ø.
27-01-18 14:00 Talenthold Øst KSV Anja Andersen Hallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116931
00-00
VLH
27-01-18 14:00 Aalborg Volleyball ASV Århus Aalborg Stadionhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117268
00-00
1.D.V.
27-01-18 14:00 Talenthold Vest Bedsted KFUM Hyldgårdhal B Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
116932
00-00
VLH
27-01-18 15:00 Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshallen Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117058
00-00
1.H.Ø.
27-01-18 16:00 Talenthold Øst Frederiksberg Volley Anja Andersen Hallen Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117491
00-00
2.H.V.
27-01-18 16:00 IF Lyseng 2 ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117561
00-00
2.H.V.
27-01-18 16:00 Bedsted KFUM.2 LKB Gistrup Volleyball Bedstedhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117128
00-00
1.H.V.
27-01-18 16:00 Talenthold Vest Bedsted KFUM Hyldgårdhal B Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117660
00-00
2.D.Ø.
27-01-18 17:00 Gentofte Volley Wildcard Frederiksberg Volley.2 Kildeskovshallen Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117911
00-00
2.D.V.
27-01-18 18:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
116933
00-00
VLH
27-01-18 19:00 Middelfart VK Ishøj Volley Lillebælthallen Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117100
00-00
1.H.V.
27-01-18 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117267
00-00
1.D.V.
28-01-18 10:00 Talenthold Vest Ikast KFUM Wildcard Hyldgårdhal B Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117744
00-00
2.D.Ø.
28-01-18 11:00 Gentofte Volley.2 KSV.2 Kildeskovshallen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117127
00-00
1.H.V.
28-01-18 12:00 Talenthold Vest Ikast KFUM Hyldgårdhal B Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
116989
00-00
VLD
28-01-18 13:00 Team Køge Holte IF Asgårdskolen Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117658
00-00
2.D.Ø.
28-01-18 13:00 VLI KV 61 Kedelhallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117745
00-00
2.D.Ø.
28-01-18 14:00 Lynge Uggeløse IF USG Lyngehallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
116986
00-00
VLD
28-01-18 14:00 Fortuna Odense Volley Brøndby VK Klostermarkshallen Morten Klein
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
116988
00-00
VLD
28-01-18 14:00 Ikast KFUM Frederiksberg Volley Hyldgårdhal B Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
116987
00-00
VLD
28-01-18 15:00 Amager VK Elite Volley Aarhus Sundby hal 2 Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117269
00-00
1.D.V.
28-01-18 16:00 Talenthold Vest Ry VK 75 Hyldgårdhal B Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117129
00-00
1.H.V.
28-01-18 18:00 Talenthold Vest Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdhal B Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat

117158
00-00
1.D.Ø.
29-01-18 18:30 Team Køge.2 Vestegnens Volley.2 Asgårdskolen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117304
00-00
2.H.Ø.
30-01-18 19:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Farum-Holte.2 Gladsaxe Sportshal Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117302
00-00
2.H.Ø.
30-01-18 20:30 Himmelev VK Grøndal EV Trekronerhallen Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat

117196
00-00
1.D.Ø.
31-01-18 17:45 Talenthold Øst Gentofte Volley Anja Andersen Hallen Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117226
00-00
1.D.V.
31-01-18 18:00 ASV Århus Ikast KFUM Wildcard Århus Gl. Stadionhal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117376
00-00
2.H.Ø.
31-01-18 19:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskolen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117056
00-00
1.H.Ø.
31-01-18 19:15 Talenthold Øst Gentofte Volley.2 Anja Andersen Hallen Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117473
00-00
2.H.V.
31-01-18 20:00 ASV Aarhus.3 Ikast KFUM Wildcard.2 Århus Gl. Stadionhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat

116914
00-00
VLH
01-02-18 18:30 VK Vestsjælland Boldklubben Marienlyst Korsørhallen Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat

117812
00-00
2.D.V.
02-02-18 18:30 Ikast KFUM Wildcard.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Hyldgårdhal B Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117476
00-00
2.H.V.
02-02-18 20:00 Ikast KFUM Wildcard.2 IF Lyseng 2 Hyldgårdhal B Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117895
00-00
2.D.V.
03-02-18 10:00 Hjerm FIF Randers VK Hjermhallerne Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117644
00-00
2.D.Ø.
03-02-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard Enghave VK Kildeskovshallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117390
00-00
2.H.Ø.
03-02-18 12:00 VK Holbæk VLI Bjergmarkshallen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117559
00-00
2.H.V.
03-02-18 12:00 Hjerm FIF ASV Aarhus.2 Hjermhallerne Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117017
00-00
1.H.Ø.
03-02-18 13:00 Gentofte Volley.2 Amager VK Kildeskovshallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117645
00-00
2.D.Ø.
03-02-18 13:00 Rosenlund KV 61 Ny Rosenlundhallen Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117560
00-00
2.H.V.
03-02-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball.2 Hyldgårdhal B Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117477
00-00
2.H.V.
03-02-18 14:00 Hornsyld IF Aabenraa I&G Hornsyld Idrætscenter Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
116916
00-00
VLH
03-02-18 15:00 Gentofte Volley Aalborg Volleyball Kildeskovshallen Morten Klein
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117811
00-00
2.D.V.
03-02-18 15:00 VT Esbjerg Sønderborg VK Ådalskolen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
116972
00-00
VLD
03-02-18 15:30 Ikast KFUM Amager VK Hyldgårdhal B Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
116971
00-00
VLD
03-02-18 16:00 Holte IF Elite Volley Aarhus Ny Holtehal Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117087
00-00
1.H.V.
03-02-18 16:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding VK Helle Hallerne Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116973
00-00
VLD
03-02-18 16:30 Team Køge Brøndby VK Asgårdskolen Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117813
00-00
2.D.V.
03-02-18 16:30 Middelfart VK DHV Odense.2 Lillebælthallen Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117308
00-00
2.H.Ø.
03-02-18 17:00 Gentofte Volley.4 Himmelev VK Kildeskovshallen Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117228
00-00
1.D.V.
03-02-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Volleyball Hyldgårdhal B Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117018
00-00
1.H.Ø.
03-02-18 18:30 Team Køge KV 61 Asgårdskolen Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
116917
00-00
VLH
03-02-18 19:00 Middelfart VK Hvidovre VK Lillebælthallen Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117088
00-00
1.H.V.
03-02-18 19:30 Ikast KFUM IF Lyseng Hyldgårdhal B Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

117642
00-00
2.D.Ø.
04-02-18 09:00 Frederiksberg Volley.2 VLI Bülowsvejhallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117393
00-00
2.H.Ø.
04-02-18 10:00 VK Næstved Hvidovre VK.2 Sydbyskolen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117896
00-00
2.D.V.
04-02-18 10:00 VK Shima IF Lyseng Nørre Sundby Idrætscenter Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117019
00-00
1.H.Ø.
04-02-18 11:00 Frederiksberg Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Bülowsvejhallen Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117728
00-00
2.D.Ø.
04-02-18 11:00 Gentofte Volley.2 Amager VK.3 Kildeskovshallen Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117474
00-00
2.H.V.
04-02-18 11:00 BVC Esbjerg Kolding VK.2 Esbjerg Sem. Boldhal Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116970
00-00
VLD
04-02-18 13:00 Frederiksberg Volley Fortuna Odense Volley Bülowsvejhallen Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117810
00-00
2.D.V.
04-02-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Fortuna Odense Volley.2 Esbjerg Sem. Boldhal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117475
00-00
2.H.V.
04-02-18 13:01 SGF Vejle ASV Aarhus.3 Søndermarkshallen Vejle Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117159
00-00
1.D.Ø.
04-02-18 14:00 KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Hillerødgades Sportssal Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117729
00-00
2.D.Ø.
04-02-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Vestegnens Volley.3 Lyngehallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117897
00-00
2.D.V.
04-02-18 15:00 Holstebro KFUM Aarhus 1900 Holstebro Stadionhal Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117306
00-00
2.H.Ø.
04-02-18 16:00 KSV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal Michael Staal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
116915
00-00
VLH
04-02-18 16:00 Ishøj Volley ASV Århus Ishøj IC Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117227
00-00
1.D.V.
04-02-18 16:00 Ry VK 75 Skovbakken Ryhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117229
00-00
1.D.V.
04-02-18 17:00 Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117089
00-00
1.H.V.
04-02-18 19:00 Bedsted KFUM DHV Odense Bedstedhallen Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat

117665
00-00
2.D.Ø.
05-02-18 19:30 KV 61 Roskilde VK Idrætshuset Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat

117328
00-00
2.H.Ø.
06-02-18 20:30 Himmelev VK KSV Trekronerhallen Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117121
00-00
1.H.V.
07-02-18 19:00 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117467
00-00
2.H.V.
07-02-18 20:00 Hornsyld IF ASV Aarhus.3 Hornsyld Idrætscenter Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117939
00-00
2.D.V.
07-02-18 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Real Idrætshal Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117722
00-00
2.D.Ø.
08-02-18 18:00 Amager VK.3 Lynge Uggeløse IF Sundby hal 2 Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117842
00-00
2.D.V.
08-02-18 19:30 VT Esbjerg Øster Starup - Vester Nebel IF Ådalskolen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
116983
00-00
VLD
08-02-18 20:00 Elite Volley Aarhus Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat

116980
00-00
VLD
09-02-18 19:00 Team Køge Ikast KFUM Asgårdskolen Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117917
00-00
2.D.V.
10-02-18 11:00 Aarhus 1900 Hjerm FIF Århus Svømmestadion Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116977
00-00
VLD
10-02-18 13:00 Elite Volley Aarhus Frederiksberg Volley Århus Gl. Stadionhal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
116919
00-00
VLH
10-02-18 14:00 Hvidovre VK Gentofte Volley Frihedens Idrætscenter Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
116975
00-00
VLD
10-02-18 14:00 Brøndby VK Ikast KFUM Stadionhal 1 Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117833
00-00
2.D.V.
10-02-18 15:00 DHV Odense.2 VT Esbjerg Dalumhallen Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
116921
00-00
VLH
10-02-18 15:00 ASV Århus VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
116918
00-00
VLH
10-02-18 16:00 Aalborg Volleyball Ishøj Volley Aalborg Stadionhal Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117579
00-00
2.H.V.
10-02-18 17:00 ASV Aarhus.2 Bedsted KFUM.2 Århus Gl. Stadionhal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat

117032
00-00
1.H.Ø.
11-02-18 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117172
00-00
1.D.Ø.
11-02-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley Engelsborghallen Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117746
00-00
2.D.Ø.
11-02-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Gentofte Volley.2 Engelsborghallen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
116920
00-00
VLH
11-02-18 14:00 Boldklubben Marienlyst Middelfart VK Marienlyst Centret Hal 4 Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117113
00-00
1.H.V.
11-02-18 14:00 Nordenskov Ungdoms-og IF Randers VK Helle Hallerne Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117326
00-00
2.H.Ø.
11-02-18 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.4 Engelsborghallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
116974
00-00
VLD
11-02-18 16:00 Amager VK Holte IF Sundby hal 2 Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
116976
00-00
VLD
11-02-18 16:00 Fortuna Odense Volley Team Køge Marienlyst Centret Hal 4 Morten Klein
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat

116981
00-00
VLD
13-02-18 20:00 Holte IF Frederiksberg Volley Ny Holtehal Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat

116979
00-00
VLD
17-02-18 14:00 Brøndby VK Amager VK Stadionhal 1 Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117174
00-00
1.D.Ø.
17-02-18 16:00 Vestegnens Volley.2 VK Vestsjælland Stadionhal 1 Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117107
00-00
1.H.V.
18-02-18 11:30 Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdhal B Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117585
00-00
2.H.V.
18-02-18 13:30 Ikast KFUM Wildcard ASV Aarhus.2 Hyldgårdhal B Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
116923
00-00
VLH
18-02-18 14:00 Hvidovre VK Aalborg Volleyball Frihedens Idrætscenter Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
116978
00-00
VLD
18-02-18 14:00 Fortuna Odense Volley Elite Volley Aarhus Klostermarkshallen Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
116924
00-00
VLH
18-02-18 14:30 Middelfart VK Gentofte Volley Lillebælthallen Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
116985
00-00
VLD
18-02-18 15:30 Ikast KFUM Holte IF Hyldgårdhal B Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
116925
00-00
VLH
18-02-18 16:00 Ishøj Volley VK Vestsjælland Ishøj IC Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
116922
00-00
VLH
18-02-18 16:00 Boldklubben Marienlyst ASV Århus Klostermarkshallen Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117501
00-00
2.H.V.
18-02-18 17:30 Ikast KFUM Wildcard.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdhal B Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117247
00-00
1.D.V.
18-02-18 19:30 Ikast KFUM Wildcard ASV Århus Hyldgårdhal B Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat

117914
00-00
2.D.V.
19-02-18 20:30 Funder GF VK Shima Funder Hallen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117831
00-00
2.D.V.
20-02-18 19:00 Sønderborg VK Middelfart VK Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117497
00-00
2.H.V.
20-02-18 19:30 Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætsc Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117495
00-00
2.H.V.
20-02-18 20:00 ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117102
00-00
1.H.V.
20-02-18 20:00 Kolding VK Ikast KFUM Kolding Pædagogseminarium Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117412
00-00
2.H.Ø.
20-02-18 20:00 Døllefjelde Musse VK Holbæk Nysted Hallen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117726
00-00
2.D.Ø.
20-02-18 20:45 KSV.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Hillerødgades Sportssal Michael Staal
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117242
00-00
1.D.V.
21-02-18 18:30 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117578
00-00
2.H.V.
21-02-18 20:00 Skovbakken Ikast KFUM Wildcard Vejlby Risskov Hallen Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117581
00-00
2.H.V.
21-02-18 20:45 LKB Gistrup Volleyball Hjerm FIF Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117243
00-00
1.D.V.
24-02-18 12:00 ASV Århus Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117173
00-00
1.D.Ø.
24-02-18 14:00 Amager VK.2 KSV Sundby hal 2 Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117104
00-00
1.H.V.
24-02-18 14:00 IF Lyseng Nordenskov Ungdoms-og IF Rundhøjhallen Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116929
00-00
VLH
24-02-18 15:00 Gentofte Volley Ishøj Volley Kildeskovshallen Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117246
00-00
1.D.V.
24-02-18 15:00 Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
117748
00-00
2.D.Ø.
24-02-18 16:00 Amager VK.3 KSV.2 Sundby hal 2 Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
116926
00-00
VLH
24-02-18 16:00 Aalborg Volleyball Boldklubben Marienlyst Aalborg Stadionhal Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117496
00-00
2.H.V.
24-02-18 16:00 IF Lyseng 2 BVC Esbjerg Rundhøjhallen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
116927
00-00
VLH
24-02-18 16:00 ASV Århus Hvidovre VK Århus Gl. Stadionhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat

117034
00-00
1.H.Ø.
25-02-18 10:00 KV 61 Farum-Holte Idrætshuset Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117329
00-00
2.H.Ø.
25-02-18 12:00 Hvidovre VK.3 Farum-Holte.2 Frihedens Idrætscenter Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117662
00-00
2.D.Ø.
25-02-18 13:00 VLI Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117915
00-00
2.D.V.
25-02-18 13:00 Randers VK Holstebro KFUM Randers Real Idrætshal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
116982
00-00
VLD
25-02-18 13:30 Amager VK Fortuna Odense Volley Sundby hal 2 Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117413
00-00
2.H.Ø.
25-02-18 14:00 Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.2 Frihedens Idrætscenter Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116928
00-00
VLH
25-02-18 14:00 VK Vestsjælland Middelfart VK Korsørhallen Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117832
00-00
2.D.V.
25-02-18 14:00 Øster Starup - Vester Nebel IF BVC-Nordenskov Volley Ø. Starup-V.Nebel Hallen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116984
00-00
VLD
25-02-18 14:30 Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117103
00-00
1.H.V.
25-02-18 15:00 Randers VK Bedsted KFUM Randers Real Idrætshal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117664
00-00
2.D.Ø.
25-02-18 16:00 Enghave VK Frederiksberg Volley.2 Bavnehøjhallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117749
00-00
2.D.Ø.
25-02-18 16:00 Vestegnens Volley.3 USG Frihedens Idrætscenter Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117309
00-00
2.H.Ø.
26-02-18 19:30 Grøndal EV Hvidovre VK.3 Hillerødgades Sportssal Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117245
00-00
1.D.V.
28-02-18 19:30 Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117109
00-00
1.H.V.
28-02-18 20:00 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhallen Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117244
00-00
1.D.V.
01-03-18 20:00 Aalborg Volleyball Ry VK 75 Aalborg Stadionhal Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117105
00-00
1.H.V.
01-03-18 20:30 Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat

117415
00-00
2.H.Ø.
03-03-18 12:00 VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117498
00-00
2.H.V.
03-03-18 14:00 Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117836
00-00
2.D.V.
03-03-18 15:00 VT Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117175
00-00
1.D.Ø.
03-03-18 16:00 Team Køge.2 Amager VK.2 Asgårdskolen Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117582
00-00
2.H.V.
03-03-18 16:00 Bedsted KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 Bedstedhallen Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117106
00-00
1.H.V.
03-03-18 17:00 Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallerne Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117035
00-00
1.H.Ø.
03-03-18 18:00 Team Køge Amager VK Asgårdskolen Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat

117667
00-00
2.D.Ø.
04-03-18 09:00 Frederiksberg Volley.2 KV 61 Bülowsvejhallen Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117834
00-00
2.D.V.
04-03-18 09:30 Middelfart VK Øster Starup - Vester Nebel IF Lillebælthallen Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117332
00-00
2.H.Ø.
04-03-18 10:00 Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Holtehal Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117414
00-00
2.H.Ø.
04-03-18 10:00 VK Næstved Døllefjelde Musse Sydbyskolen Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117921
00-00
2.D.V.
04-03-18 10:00 VK Shima Randers VK Nørre Sundby Idrætscenter Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117920
00-00
2.D.V.
04-03-18 10:00 Hjerm FIF Funder GF Hjermhallerne Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117036
00-00
1.H.Ø.
04-03-18 11:00 Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117499
00-00
2.H.V.
04-03-18 11:00 BVC Esbjerg Aabenraa I&G Esbjerg Sem. Boldhal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117037
00-00
1.H.Ø.
04-03-18 12:00 Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117177
00-00
1.D.Ø.
04-03-18 12:00 VK Vestsjælland Lyngby-Gladsaxe Volley Korsørhallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117668
00-00
2.D.Ø.
04-03-18 12:00 Roskilde VK VLI Roskilde Amts Gym. Hal Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117584
00-00
2.H.V.
04-03-18 12:00 Hjerm FIF Skovbakken Hjermhallerne Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117638
00-00
2.D.Ø.
04-03-18 13:00 Enghave VK Rosenlund Bavnehøjhallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117752
00-00
2.D.Ø.
04-03-18 13:00 USG Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Idrætshallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117835
00-00
2.D.V.
04-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley DHV Odense.2 Esbjerg Sem. Boldhal Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117500
00-00
2.H.V.
04-03-18 13:01 SGF Vejle Kolding VK.2 Søndermarkshallen Vejle Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117751
00-00
2.D.Ø.
04-03-18 14:00 KSV.2 Vestegnens Volley.3 Idrætshuset Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117750
00-00
2.D.Ø.
04-03-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Amager VK.3 Lyngehallen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117918
00-00
2.D.V.
04-03-18 15:00 Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117176
00-00
1.D.Ø.
04-03-18 16:00 KSV Vestegnens Volley.2 Idrætshuset Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117416
00-00
2.H.Ø.
04-03-18 16:00 VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat

117330
00-00
2.H.Ø.
05-03-18 19:30 Grøndal EV Himmelev VK Hillerødgades Sportssal Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117854
00-00
2.D.V.
06-03-18 18:30 DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat

117331
00-00
2.H.Ø.
07-03-18 18:45 KSV Hvidovre VK.3 Idrætshuset Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117772
00-00
2.D.Ø.
07-03-18 20:15 KSV.2 Gentofte Volley.2 Idrætshuset Michael Staal
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117249
00-00
1.D.V.
08-03-18 19:00 Aalborg Volleyball Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117588
00-00
2.H.V.
08-03-18 20:30 Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM Wildcard Aalborg Stadionhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat

117841
00-00
2.D.V.
10-03-18 11:00 DHV Odense.2 Middelfart VK Dalumhallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117925
00-00
2.D.V.
10-03-18 11:00 Aarhus 1900 Holstebro KFUM Århus Svømmestadion Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117924
00-00
2.D.V.
10-03-18 12:00 IF Lyseng VK Shima Rundhøjhallen Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117261
00-00
1.D.V.
10-03-18 12:00 ASV Århus Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117250
00-00
1.D.V.
10-03-18 13:00 DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117587
00-00
2.H.V.
10-03-18 14:00 ASV Aarhus.2 Hjerm FIF Århus Gl. Stadionhal Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117110
00-00
1.H.V.
10-03-18 15:00 DHV Odense Bedsted KFUM Dalumhallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117180
00-00
1.D.Ø.
10-03-18 16:00 Vestegnens Volley.2 Team Køge.2 Stadionhal 1 Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117503
00-00
2.H.V.
10-03-18 16:00 ASV Aarhus.3 SGF Vejle Århus Gl. Stadionhal Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117756
00-00
2.D.Ø.
11-03-18 09:00 Amager VK.3 Gentofte Volley.2 Sundby hal 2 Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117038
00-00
1.H.Ø.
11-03-18 10:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117673
00-00
2.D.Ø.
11-03-18 10:00 KV 61 Rosenlund Idrætshuset Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117602
00-00
2.H.V.
11-03-18 10:00 LKB Gistrup Volleyball Skovbakken Gistrup Idrætscenter Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117179
00-00
1.D.Ø.
11-03-18 11:00 Amager VK.2 Gentofte Volley Sundby hal 2 Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117108
00-00
1.H.V.
11-03-18 11:00 Kolding VK Nordenskov Ungdoms-og IF Kolding Pædagogseminarium Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117178
00-00
1.D.Ø.
11-03-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Engelsborghallen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117337
00-00
2.H.Ø.
11-03-18 12:00 Hvidovre VK.3 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117040
00-00
1.H.Ø.
11-03-18 12:00 KV 61 Team Køge Idrætshuset Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117838
00-00
2.D.V.
11-03-18 12:00 Fortuna Odense Volley.2 BVC-Nordenskov Volley Klostermarkshallen Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117589
00-00
2.H.V.
11-03-18 12:15 LKB Gistrup Volleyball Bedsted KFUM.2 Gistrup Idrætscenter Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117418
00-00
2.H.Ø.
11-03-18 13:00 VLI VK Holbæk Kedelhallen Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117039
00-00
1.H.Ø.
11-03-18 13:00 Amager VK Gentofte Volley.2 Sundby hal 2 Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117923
00-00
2.D.V.
11-03-18 13:00 Randers VK Hjerm FIF Randers Real Idrætshal Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117248
00-00
1.D.V.
11-03-18 13:00 Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Risskov Hallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117502
00-00
2.H.V.
11-03-18 13:00 Kolding VK.2 BVC Esbjerg Kolding Pædagogseminarium Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117754
00-00
2.D.Ø.
11-03-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar KSV.2 Engelsborghallen Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117421
00-00
2.H.Ø.
11-03-18 14:00 Hvidovre VK.2 VK Næstved Frihedens Idrætscenter Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117505
00-00
2.H.V.
11-03-18 14:00 Aabenraa I&G Hornsyld IF Aabenraa Svømme & Idrætsc Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117670
00-00
2.D.Ø.
11-03-18 15:00 VLI Frederiksberg Volley.2 Kedelhallen Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117336
00-00
2.H.Ø.
11-03-18 15:00 Himmelev VK Gentofte Volley.4 Himmelev Gymnasium Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117334
00-00
2.H.Ø.
11-03-18 16:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117757
00-00
2.D.Ø.
11-03-18 16:00 Vestegnens Volley.3 Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117839
00-00
2.D.V.
11-03-18 16:00 Sønderborg VK VT Esbjerg Alssund Gymnasiet, Sønder Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117672
00-00
2.D.Ø.
11-03-18 17:00 Enghave VK Gentofte Volley Wildcard Bavnehøjhallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117941
00-00
2.D.V.
12-03-18 20:00 Hjerm FIF Holstebro KFUM Hjermhallerne Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117353
00-00
2.H.Ø.
13-03-18 18:30 Farum-Holte.2 Grøndal EV Ny Holtehal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117855
00-00
2.D.V.
13-03-18 19:00 Sønderborg VK Øster Starup - Vester Nebel IF Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117350
00-00
2.H.Ø.
13-03-18 19:30 Hvidovre VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frihedens Idrætscenter Michael Staal
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117050
00-00
1.H.Ø.
13-03-18 20:00 KV 61 Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117052
00-00
1.H.Ø.
13-03-18 20:00 Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117844
00-00
2.D.V.
13-03-18 20:45 Middelfart VK Fortuna Odense Volley.2 Lillebælthallen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat

117519
00-00
2.H.V.
14-03-18 18:00 ASV Aarhus.3 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117262
00-00
1.D.V.
14-03-18 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Wildcard Ryhallen Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117191
00-00
1.D.Ø.
14-03-18 18:45 KSV Gentofte Volley Idrætshuset Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117770
00-00
2.D.Ø.
14-03-18 19:00 Vestegnens Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Frihedens Idrætscenter Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117518
00-00
2.H.V.
14-03-18 19:30 Aabenraa I&G Kolding VK.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117603
00-00
2.H.V.
14-03-18 20:00 ASV Aarhus.2 Aalborg Volleyball.2 Århus Gl. Stadionhal Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117352
00-00
2.H.Ø.
14-03-18 20:15 KSV Gentofte Volley.4 Idrætshuset Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117434
00-00
2.H.Ø.
14-03-18 20:30 Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter Michael Staal
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117605
00-00
2.H.V.
14-03-18 20:30 Hjerm FIF Bedsted KFUM.2 Hjermhallerne Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117122
00-00
1.H.V.
14-03-18 20:30 Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallerne Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117521
00-00
2.H.V.
14-03-18 21:00 SGF Vejle Hornsyld IF Mølholmhallen Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117120
00-00
1.H.V.
15-03-18 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117688
00-00
2.D.Ø.
15-03-18 18:30 Frederiksberg Volley.2 Gentofte Volley Wildcard Kedelhallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117192
00-00
1.D.Ø.
15-03-18 18:30 VK Vestsjælland Team Køge.2 Korsørhallen Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117938
00-00
2.D.V.
15-03-18 19:00 Aarhus 1900 Funder GF Århus Svømmestadion Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117190
00-00
1.D.Ø.
15-03-18 19:30 Vestegnens Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Tjørnehøjskolens Hal Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117686
00-00
2.D.Ø.
15-03-18 20:00 KV 61 VLI Idrætshuset Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117661
00-00
2.D.Ø.
15-03-18 20:00 Rosenlund Roskilde VK Ny Rosenlundhallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117437
00-00
2.H.Ø.
15-03-18 20:00 VK Vestsjælland.2 VK Næstved Korsørhallen Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117260
00-00
1.D.V.
15-03-18 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117051
00-00
1.H.Ø.
15-03-18 20:30 Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat

117590
00-00
2.H.V.
17-03-18 10:00 Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117926
00-00
2.D.V.
17-03-18 12:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117509
00-00
2.H.V.
17-03-18 12:00 BVC Esbjerg ASV Aarhus.3 Esbjerg Sem. Boldhal Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117041
00-00
1.H.Ø.
17-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshallen Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117676
00-00
2.D.Ø.
17-03-18 13:00 Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117479
00-00
2.H.V.
17-03-18 14:00 Aabenraa I&G Ikast KFUM Wildcard.2 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117181
00-00
1.D.Ø.
17-03-18 15:00 Gentofte Volley Vestegnens Volley.2 Kildeskovshallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117857
00-00
2.D.V.
17-03-18 15:00 VT Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117759
00-00
2.D.Ø.
17-03-18 17:00 Gentofte Volley.2 Vestegnens Volley.3 Kildeskovshallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117182
00-00
1.D.Ø.
18-03-18 10:00 Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117339
00-00
2.H.Ø.
18-03-18 10:00 Gentofte Volley.4 Hvidovre VK.3 Kildeskovshallen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117338
00-00
2.H.Ø.
18-03-18 10:00 Farum-Holte.2 Himmelev VK Ny Holtehal Michael Staal
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117424
00-00
2.H.Ø.
18-03-18 10:00 VK Næstved VLI Sydbyskolen Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117927
00-00
2.D.V.
18-03-18 10:00 VK Shima Aarhus 1900 Nørre Sundby Idrætscenter Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117111
00-00
1.H.V.
18-03-18 11:00 DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117042
00-00
1.H.Ø.
18-03-18 12:00 Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117646
00-00
2.D.Ø.
18-03-18 12:00 Enghave VK Roskilde VK Bavnehøjhallen Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117340
00-00
2.H.Ø.
18-03-18 12:00 Grøndal EV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hillerødgades Sportssal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117675
00-00
2.D.Ø.
18-03-18 12:00 Gentofte Volley Wildcard KV 61 Kildeskovshallen Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117043
00-00
1.H.Ø.
18-03-18 12:00 Farum-Holte Amager VK Ny Holtehal Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117112
00-00
1.H.V.
18-03-18 12:00 Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117251
00-00
1.D.V.
18-03-18 13:00 DHV Odense Ikast KFUM Wildcard Dalumhallen Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117845
00-00
2.D.V.
18-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley Sønderborg VK Helle Hallerne Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117506
00-00
2.H.V.
18-03-18 13:01 SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen Vejle Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117760
00-00
2.D.Ø.
18-03-18 14:00 Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Lyngehallen Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117422
00-00
2.H.Ø.
18-03-18 14:00 VK Vestsjælland.2 Døllefjelde Musse Korsørhallen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117252
00-00
1.D.V.
18-03-18 14:00 Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117815
00-00
2.D.V.
18-03-18 15:00 DHV Odense.2 Ikast KFUM Wildcard.2 Dalumhallen Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117253
00-00
1.D.V.
18-03-18 15:00 Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117928
00-00
2.D.V.
18-03-18 15:00 Holstebro KFUM Funder GF Holstebro Stadionhal Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117592
00-00
2.H.V.
18-03-18 16:00 Bedsted KFUM.2 Skovbakken Bedstedhallen Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat

117508
00-00
2.H.V.
19-03-18 20:30 Hornsyld IF Kolding VK.2 Hornsyld Idrætscenter Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117758
00-00
2.D.Ø.
20-03-18 21:30 USG Amager VK.3 Idrætshallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117847
00-00
2.D.V.
22-03-18 20:00 Øster Starup - Vester Nebel IF DHV Odense.2 Ø. Starup-V.Nebel Hallen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117185
00-00
1.D.Ø.
23-03-18 19:30 Gentofte Volley Team Køge.2 Kildeskovshallen Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117837
00-00
2.D.V.
24-03-18 11:00 Ikast KFUM Wildcard.2 Sønderborg VK Hyldgårdhal B Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117513
00-00
2.H.V.
24-03-18 11:00 BVC Esbjerg SGF Vejle Esbjerg Sem. Boldhal Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117429
00-00
2.H.Ø.
24-03-18 12:00 VK Holbæk VK Vestsjælland.2 Bjergmarkshallen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117931
00-00
2.D.V.
24-03-18 12:00 IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117254
00-00
1.D.V.
24-03-18 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Stadionhal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
117045
00-00
1.H.Ø.
24-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshallen Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117114
00-00
1.H.V.
24-03-18 13:00 Randers VK Kolding VK Randers Real Idrætshal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117256
00-00
1.D.V.
24-03-18 13:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM Hyldgårdhal B Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117115
00-00
1.H.V.
24-03-18 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhallen Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117594
00-00
2.H.V.
24-03-18 14:00 ASV Aarhus.2 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117344
00-00
2.H.Ø.
24-03-18 15:00 Gentofte Volley.4 Grøndal EV Kildeskovshallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117930
00-00
2.D.V.
24-03-18 15:00 Randers VK Funder GF Randers Real Idrætshal Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117116
00-00
1.H.V.
24-03-18 15:00 Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdhal B Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117511
00-00
2.H.V.
24-03-18 16:00 IF Lyseng 2 Aabenraa I&G Rundhøjhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117510
00-00
2.H.V.
24-03-18 16:00 ASV Aarhus.3 Kolding VK.2 Århus Gl. Stadionhal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
117596
00-00
2.H.V.
24-03-18 17:00 Ikast KFUM Wildcard Bedsted KFUM.2 Hyldgårdhal B Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat

117046
00-00
1.H.Ø.
25-03-18 09:00 Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117763
00-00
2.D.Ø.
25-03-18 09:00 Amager VK.3 Vestegnens Volley.3 Sundby hal 2 Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117681
00-00
2.D.Ø.
25-03-18 11:00 Frederiksberg Volley.2 Roskilde VK Bülowsvejhallen Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117680
00-00
2.D.Ø.
25-03-18 11:00 Gentofte Volley Wildcard Rosenlund Kildeskovshallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117184
00-00
1.D.Ø.
25-03-18 11:00 Amager VK.2 Vestegnens Volley.2 Sundby hal 2 Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117343
00-00
2.H.Ø.
25-03-18 11:00 Himmelev VK Hvidovre VK.3 Himmelev Gymnasium Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117932
00-00
2.D.V.
25-03-18 11:00 VK Shima Holstebro KFUM Nørre Sundby Idrætscenter Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117679
00-00
2.D.Ø.
25-03-18 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjhallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117345
00-00
2.H.Ø.
25-03-18 12:00 KSV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117255
00-00
1.D.V.
25-03-18 12:00 Aalborg Volleyball DHV Odense Aalborg Stadionhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117427
00-00
2.H.Ø.
25-03-18 12:00 Døllefjelde Musse Hvidovre VK.2 Nysted Hallen Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117764
00-00
2.D.Ø.
25-03-18 13:00 Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshallen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117044
00-00
1.H.Ø.
25-03-18 13:00 Amager VK KV 61 Sundby hal 2 Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117849
00-00
2.D.V.
25-03-18 13:00 BVC-Nordenskov Volley VT Esbjerg Esbjerg Sem. Boldhal Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117186
00-00
1.D.Ø.
25-03-18 14:00 KSV VK Vestsjælland Hillerødgades Sportssal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117765
00-00
2.D.Ø.
25-03-18 16:00 KSV.2 USG Hillerødgades Sportssal Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117595
00-00
2.H.V.
25-03-18 16:00 Aalborg Volleyball.2 LKB Gistrup Volleyball Aalborg Stadionhal Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117846
00-00
2.D.V.
25-03-18 16:00 Sønderborg VK Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønder Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat

117601
00-00
2.H.V.
04-04-18 20:30 Hjerm FIF Ikast KFUM Wildcard Hjermhallerne Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117189
00-00
1.D.Ø.
05-04-18 18:30 VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117117
00-00
1.H.V.
05-04-18 20:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pædagogseminarium Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117049
00-00
1.H.Ø.
05-04-18 20:30 Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat

117599
00-00
2.H.V.
07-04-18 10:00 LKB Gistrup Volleyball ASV Aarhus.2 Gistrup Idrætscenter Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117937
00-00
2.D.V.
07-04-18 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhallerne Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117258
00-00
1.D.V.
07-04-18 11:00 DHV Odense ASV Århus Hjallesehallen Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117935
00-00
2.D.V.
07-04-18 11:00 Aarhus 1900 Randers VK Århus Svømmestadion Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117514
00-00
2.H.V.
07-04-18 11:00 Kolding VK.2 IF Lyseng 2 Esbjerg Sem. Boldhal Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117533
00-00
2.H.V.
07-04-18 12:15 LKB Gistrup Volleyball Bedsted KFUM.2 Gistrup Idrætscenter Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117684
00-00
2.D.Ø.
07-04-18 13:00 Rosenlund Frederiksberg Volley.2 Ny Rosenlundhallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117118
00-00
1.H.V.
07-04-18 13:00 DHV Odense Randers VK Hjallesehallen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117257
00-00
1.D.V.
07-04-18 13:00 Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117047
00-00
1.H.Ø.
07-04-18 14:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117851
00-00
2.D.V.
07-04-18 15:00 DHV Odense.2 Sønderborg VK Hjallesehallen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117934
00-00
2.D.V.
07-04-18 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hallen Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117598
00-00
2.H.V.
07-04-18 15:00 Skovbakken Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117853
00-00
2.D.V.
07-04-18 15:00 VT Esbjerg Ikast KFUM Wildcard.2 Ådalskolen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117187
00-00
1.D.Ø.
07-04-18 16:30 Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117349
00-00
2.H.Ø.
07-04-18 16:30 Farum-Holte.2 Gentofte Volley.4 Ny Holtehal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117259
00-00
1.D.V.
07-04-18 19:00 Bedsted KFUM Ry VK 75 Bedstedhallen Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117432
00-00
2.H.Ø.
08-04-18 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskolen Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117346
00-00
2.H.Ø.
08-04-18 12:00 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Himmelev VK Engelsborghallen Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117348
00-00
2.H.Ø.
08-04-18 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødgades Sportssal Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117685
00-00
2.D.Ø.
08-04-18 12:00 Roskilde VK Gentofte Volley Wildcard Roskilde Amts Gym. Hal Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117850
00-00
2.D.V.
08-04-18 12:00 Fortuna Odense Volley.2 Øster Starup - Vester Nebel IF Klostermarkshallen Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117852
00-00
2.D.V.
08-04-18 12:00 Middelfart VK BVC-Nordenskov Volley Lillebælthallen Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117769
00-00
2.D.Ø.
08-04-18 13:00 USG Gentofte Volley.2 Idrætshallen Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117430
00-00
2.H.Ø.
08-04-18 13:00 VLI Døllefjelde Musse Kedelhallen Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117517
00-00
2.H.V.
08-04-18 13:00 SGF Vejle Ikast KFUM Wildcard.2 Mølholmhallen Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117048
00-00
1.H.Ø.
08-04-18 14:00 Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen Morten Klein
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117766
00-00
2.D.Ø.
08-04-18 14:00 Lyngby-Gladsaxe Volley Wildcar Amager VK.3 Engelsborghallen Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117768
00-00
2.D.Ø.
08-04-18 14:00 Lynge Uggeløse IF KSV.2 Lyngehallen Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117516
00-00
2.H.V.
08-04-18 14:00 Hornsyld IF BVC Esbjerg Hornsyld Idrætscenter Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117515
00-00
2.H.V.
08-04-18 14:00 Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætsc Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117682
00-00
2.D.Ø.
08-04-18 15:00 VLI Enghave VK Kedelhallen Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117119
00-00
1.H.V.
08-04-18 15:00 Bedsted KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Bedstedhallen Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117188
00-00
1.D.Ø.
08-04-18 16:00 Team Køge.2 KSV Asgårdskolen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat

Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender

Ved tryk på tiden fås fil i format(ics) til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)