DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.

Ændringer
for udvalgt
dommer








Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN

Kampe med ændringer i påsætning siden udsendelse af påsætning
(det er de reviderede fastlæggelser, som er vist øverst)
(datoen under kampnummeret er datoen for ændringen)


Kamp Rk Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
   (sorter efter seneste spilledato)

117284
00-00
2.H.Ø.
20-11 20:30 Grøndal EV Lyngby-Gla Hillerødga Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117297
00-00
2.H.Ø.
21-11 18:30 Farum-Holt Grøndal EV Ny Holteha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117798
00-00
2.D.V.
21-11 18:30 DHV Odense Fortuna Od Dalumhalle Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117799
00-00
2.D.V.
21-11 19:00 Sønderborg Øster Star Alssund Gy Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117294
00-00
2.H.Ø.
21-11 19:30 Hvidovre V Lyngby-Gla Frihedens Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117464
00-00
2.H.V.
21-11 19:30 BVC Esbjer Ikast KFUM Esbjerg Se Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117010
00-00
1.H.Ø.
21-11 20:00 Farum-Holt Team Køge Ny Holteha Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117219
00-00
1.D.V.
21-11 20:00 ASV Århus Aalborg Vo Århus Gl. Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat

117546
00-00
2.H.V.
22-11 18:00 Skovbakken LKB Gistru Vejlby Ris Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117220
00-00
1.D.V.
22-11 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Ryhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117714
00-00
2.D.Ø.
22-11 19:00 Vestegnens Lyngby-Gla Frihedens Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117549
00-00
2.H.V.
22-11 19:30 Bedsted KF Hjerm FIF Bedstedhal Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117462
00-00
2.H.V.
22-11 19:30 Aabenraa I Kolding VK Aabenraa S Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117885
00-00
2.D.V.
22-11 20:00 Holstebro Hjerm FIF Holstebro Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117633
00-00
2.D.Ø.
22-11 20:15 Roskilde V Rosenlund Roskilde A Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117378
00-00
2.H.Ø.
22-11 20:30 Hvidovre V VLI Frihedens Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117079
00-00
1.H.V.
22-11 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Re Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117571
00-00
2.H.V.
22-11 20:30 ASV Aarhus LKB Gistru Århus Gl. Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117080
00-00
1.H.V.
22-11 20:30 Nordenskov Ikast KFUM Helle Hall Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117465
00-00
2.H.V.
22-11 21:00 SGF Vejle Hornsyld I Mølholmhal Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117078
00-00
1.H.V.
23-11 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117632
00-00
2.D.Ø.
23-11 18:30 Frederiksb Gentofte V Kedelhalle Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117150
00-00
1.D.Ø.
23-11 18:30 VK Vestsjæ Team Køge. Korsørhall Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117148
00-00
1.D.Ø.
23-11 19:30 Vestegnens Lyngby-Gla Tjørnehøjs Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117218
00-00
1.D.V.
23-11 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhalle Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117547
00-00
2.H.V.
23-11 20:00 Aalborg Vo ASV Aarhus Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117463
00-00
2.H.V.
23-11 20:00 ASV Aarhus IF Lyseng Århus Gl. Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117381
00-00
2.H.Ø.
23-11 20:15 VK Vestsjæ VK Næstved Korsørhall Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117009
00-00
1.H.Ø.
23-11 20:30 Frederiksb Gentofte V Kedelhalle Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat

117195
00-00
1.D.Ø.
25-11 10:00 Talenthold Vestegnens Anja Ander Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117870
00-00
2.D.V.
25-11 10:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhalle Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117055
00-00
1.H.Ø.
25-11 12:00 Talenthold KV 61 Anja Ander Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117534
00-00
2.H.V.
25-11 12:00 Hjerm FIF Aalborg Vo Hjermhalle Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117194
00-00
1.D.Ø.
25-11 14:00 Talenthold Amager VK. Anja Ander Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117125
00-00
1.H.V.
25-11 14:00 Talenthold IF Lyseng Hyldgårdss Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117717
00-00
2.D.Ø.
25-11 15:00 USG Lynge Ugge OM-hallen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117801
00-00
2.D.V.
25-11 15:00 VT Esbjerg Middelfart Ådalskolen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117882
00-00
2.D.V.
25-11 15:30 Funder GF Aarhus 190 Funder Hal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117054
00-00
1.H.Ø.
25-11 16:00 Talenthold Amager VK Anja Ander Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117265
00-00
1.D.V.
25-11 16:00 Talenthold Aalborg Vo Hyldgårdss Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

117193
00-00
1.D.Ø.
26-11 10:00 Talenthold Lyngby-Gla Anja Ander Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117053
00-00
1.H.Ø.
26-11 12:00 Talenthold Lyngby-Gla Anja Ander Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117630
00-00
2.D.Ø.
26-11 12:00 KV 61 VLI Idrætshuse Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117374
00-00
2.H.Ø.
26-11 13:00 VLI Døllefjeld Kedelhalle Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117199
00-00
1.D.Ø.
26-11 14:00 Talenthold VK Vestsjæ Anja Ander Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117296
00-00
2.H.Ø.
26-11 14:00 KSV Gentofte V Idrætshuse Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117126
00-00
1.H.V.
26-11 14:00 Talenthold DHV Odense Hyldgårdss Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117059
00-00
1.H.Ø.
26-11 16:00 Talenthold Farum-Holt Anja Ander Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117716
00-00
2.D.Ø.
26-11 16:00 KSV.2 Gentofte V Idrætshuse Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117266
00-00
1.D.V.
26-11 16:00 Talenthold DHV Odense Hyldgårdss Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117164
00-00
1.D.Ø.
27-11 18:30 Team Køge. Gentofte V Asgårdskol Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117024
00-00
1.H.Ø.
27-11 20:30 Team Køge Gentofte V Asgårdskol Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat

117618
00-00
2.D.Ø.
29-11 20:15 Roskilde V Enghave VK Roskilde A Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117008
00-00
1.H.Ø.
30-11 20:00 KV 61 Lyngby-Gla Idrætshuse Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116958
00-00
VLD
30-11 20:00 Brøndby VK Fortuna Od Stadionhal Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat

117624
00-00
2.D.Ø.
02-12 11:00 Gentofte V Rosenlund Kildeskovs Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117456
00-00
2.H.V.
02-12 11:00 Ikast KFUM Hornsyld I Hyldgårdss Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117373
00-00
2.H.Ø.
02-12 12:00 VK Holbæk VK Vestsjæ Bjergmarks Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117213
00-00
1.D.V.
02-12 12:00 Aalborg Vo DHV Odense Aalborg St Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117875
00-00
2.D.V.
02-12 12:00 IF Lyseng Aarhus 190 Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117003
00-00
1.H.Ø.
02-12 13:00 Gentofte V Team Køge Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116950
00-00
VLD
02-12 13:00 Elite Voll Fortuna Od Århus Gl. Morten Klein
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117214
00-00
1.D.V.
02-12 13:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117792
00-00
2.D.V.
02-12 13:00 Ikast KFUM Middelfart Hyldgårdss Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
116895
00-00
VLH
02-12 14:00 Aalborg Vo Hvidovre V Aalborg St Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117073
00-00
1.H.V.
02-12 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhal Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
116896
00-00
VLH
02-12 15:00 Gentofte V Middelfart Kildeskovs Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
116894
00-00
VLH
02-12 15:00 ASV Århus Boldklubbe Århus Gl. Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117074
00-00
1.H.V.
02-12 15:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117539
00-00
2.H.V.
02-12 16:00 Aalborg Vo LKB Gistru Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117455
00-00
2.H.V.
02-12 16:00 IF Lyseng Aabenraa I Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117143
00-00
1.D.Ø.
02-12 17:00 Gentofte V Team Køge. Kildeskovs Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117454
00-00
2.H.V.
02-12 17:00 ASV Aarhus Kolding VK Århus Gl. Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117540
00-00
2.H.V.
02-12 17:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
116952
00-00
VLD
02-12 19:00 Ikast KFUM Team Køge Hyldgårdha Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat

117625
00-00
2.D.Ø.
03-12 09:00 Frederiksb Roskilde V Bülowsvejh Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117144
00-00
1.D.Ø.
03-12 10:00 KSV VK Vestsjæ Hillerødga Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117288
00-00
2.H.Ø.
03-12 10:00 Gentofte V Grøndal EV Kildeskovs Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117707
00-00
2.D.Ø.
03-12 10:00 Amager VK. Vestegnens Sundby hal Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117004
00-00
1.H.Ø.
03-12 11:00 Frederiksb Farum-Holt Bülowsvejh Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117287
00-00
2.H.Ø.
03-12 11:00 Himmelev V Hvidovre V Himmelev G Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117876
00-00
2.D.V.
03-12 11:00 VK Shima Holstebro Nørre Sund Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117457
00-00
2.H.V.
03-12 11:00 BVC Esbjer SGF Vejle Esbjerg Se Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117623
00-00
2.D.Ø.
03-12 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117709
00-00
2.D.Ø.
03-12 12:00 KSV.2 USG Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117708
00-00
2.D.Ø.
03-12 12:00 Gentofte V Lynge Ugge Kildeskovs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117142
00-00
1.D.Ø.
03-12 12:00 Amager VK. Vestegnens Sundby hal Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117072
00-00
1.H.V.
03-12 12:00 Randers VK Kolding VK Randers Re Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117212
00-00
1.D.V.
03-12 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116953
00-00
VLD
03-12 13:00 Frederiksb Holte IF Bülowsvejh Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117793
00-00
2.D.V.
03-12 13:00 BVC-Norden VT Esbjerg Esbjerg Se Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117289
00-00
2.H.Ø.
03-12 14:00 KSV Farum-Holt Hillerødga Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
116897
00-00
VLH
03-12 14:00 VK Vestsjæ Ishøj Voll Korsørhall Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117874
00-00
2.D.V.
03-12 14:00 Randers VK Funder GF Randers Re Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117538
00-00
2.H.V.
03-12 14:00 ASV Aarhus Skovbakken Århus Gl. Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
116951
00-00
VLD
03-12 14:30 Amager VK Brøndby VK Sundby hal Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117790
00-00
2.D.V.
03-12 16:00 Sønderborg Fortuna Od Alssund Gy Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117791
00-00
2.D.V.
03-12 16:00 Øster Star DHV Odense Ø. Starup- Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117002
00-00
1.H.Ø.
03-12 16:30 Amager VK KV 61 Sundby hal Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117371
00-00
2.H.Ø.
03-12 17:00 Døllefjeld Hvidovre V Nysted Hal Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117067
00-00
1.H.V.
06-12 18:30 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117358
00-00
2.H.Ø.
06-12 19:00 VK Næstved Døllefjeld Sydbyskole Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117883
00-00
2.D.V.
06-12 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117207
00-00
1.D.V.
07-12 19:00 Aalborg Vo Ikast KFUM Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat

116898
00-00
VLH
08-12 18:30 Boldklubbe Aalborg Vo Klostermar Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117147
00-00
1.D.Ø.
08-12 19:30 Gentofte V VK Vestsjæ Kildeskovs Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
116954
00-00
VLD
08-12 20:00 Fortuna Od Amager VK Klostermar Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117794
00-00
2.D.V.
09-12 10:00 Fortuna Od Øster Star Marienlyst Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117881
00-00
2.D.V.
09-12 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhalle Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117879
00-00
2.D.V.
09-12 11:00 Aarhus 190 Randers VK Århus Svøm Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117712
00-00
2.D.Ø.
09-12 12:00 Lynge Ugge KSV.2 Lyngehalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117796
00-00
2.D.V.
09-12 12:00 Middelfart BVC-Norden Lillebælth Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117795
00-00
2.D.V.
09-12 12:00 DHV Odense Sønderborg Marienlyst Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117545
00-00
2.H.V.
09-12 12:00 Hjerm FIF Ikast KFUM Hjermhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117628
00-00
2.D.Ø.
09-12 13:00 Rosenlund Frederiksb Ny Rosenlu Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117215
00-00
1.D.V.
09-12 13:00 Skovbakken Aalborg Vo Vejlby Ris Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117217
00-00
1.D.V.
09-12 13:00 Bedsted KF Ry VK 75 Bedstedhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117075
00-00
1.H.V.
09-12 13:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pæ Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
116899
00-00
VLH
09-12 14:00 Hvidovre V ASV Århus Frihedens Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117293
00-00
2.H.Ø.
09-12 14:00 Gentofte V Farum-Holt Kildeskovs Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
116955
00-00
VLD
09-12 14:00 Brøndby VK Elite Voll Stadionhal Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117216
00-00
1.D.V.
09-12 14:00 DHV Odense ASV Århus Marienlyst Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117460
00-00
2.H.V.
09-12 14:00 Hornsyld I BVC Esbjer Hornsyld I Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
116900
00-00
VLH
09-12 14:30 Middelfart VK Vestsjæ Lillebælth Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117878
00-00
2.D.V.
09-12 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hal Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117542
00-00
2.H.V.
09-12 15:00 Skovbakken Aalborg Vo Vejlby Ris Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117077
00-00
1.H.V.
09-12 15:00 Bedsted KF Nordenskov Bedstedhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117458
00-00
2.H.V.
09-12 15:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pæ Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
116957
00-00
VLD
09-12 16:00 Holte IF Ikast KFUM Ny Holteha Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117076
00-00
1.H.V.
09-12 16:00 DHV Odense Randers VK Marienlyst Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
116956
00-00
VLD
09-12 16:30 Team Køge Frederiksb Asgårdskol Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat

117290
00-00
2.H.Ø.
10-12 10:00 Lyngby-Gla Himmelev V Engelsborg Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
116960
00-00
VLD
10-12 11:00 Frederiksb Ikast KFUM Bülowsvejh Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117629
00-00
2.D.Ø.
10-12 11:00 Gentofte V Roskilde V Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117800
00-00
2.D.V.
10-12 11:00 BVC-Norden Ikast KFUM Helle Hall Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117710
00-00
2.D.Ø.
10-12 12:00 Lyngby-Gla Amager VK. Engelsborg Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117292
00-00
2.H.Ø.
10-12 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117006
00-00
1.H.Ø.
10-12 13:00 Team Køge Frederiksb Asgårdskol Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117713
00-00
2.D.Ø.
10-12 13:00 Gentofte V USG Kildeskovs Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117005
00-00
1.H.Ø.
10-12 14:00 Lyngby-Gla Amager VK Engelsborg Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117459
00-00
2.H.V.
10-12 14:00 Aabenraa I ASV Aarhus Aabenraa S Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117146
00-00
1.D.Ø.
10-12 15:00 Team Køge. KSV Asgårdskol Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117145
00-00
1.D.Ø.
10-12 16:00 Lyngby-Gla Amager VK. Engelsborg Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
116901
00-00
VLH
10-12 16:00 Ishøj Voll Gentofte V Ishøj IC Morten Klein
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117007
00-00
1.H.Ø.
10-12 16:00 Gentofte V Farum-Holt Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117626
00-00
2.D.Ø.
10-12 17:00 VLI Enghave VK Kedelhalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117656
00-00
2.D.Ø.
12-12 19:00 Frederiksb Rosenlund Kedelhalle Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117532
00-00
2.H.V.
14-12 19:00 Aalborg Vo Ikast KFUM Aalborg St Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117862
00-00
2.D.V.
16-12 16:00 Holstebro IF Lyseng Holstebro Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117376
00-00
2.H.Ø.
17-12 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskole Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117535
00-00
2.H.V.
17-12 13:00 Ikast KFUM LKB Gistru Hyldgårdha Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117069
00-00
1.H.V.
17-12 15:00 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117591
00-00
2.H.V.
17-12 17:00 Ikast KFUM LKB Gistru Hyldgårdha Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117209
00-00
1.D.V.
17-12 17:00 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdha Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender

Ved tryk på tiden fås fil i format(ics) til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig