DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.

Ændringer
for udvalgt
dommer








Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN

Kampe med ændringer i påsætning siden udsendelse af påsætning
(det er de reviderede fastlæggelser, som er vist øverst)
(datoen under kampnummeret er datoen for ændringen)


Kamp Rk Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
   (sorter efter seneste spilledato)

116930
00-00
VLH
22-01 19:30 Boldklubbe Hvidovre V Klostermar Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117910
00-00
2.D.V.
22-01 20:30 Funder GF Aarhus 190 Funder Hal Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117742
00-00
2.D.Ø.
23-01 18:30 Lyngby-Gla Vestegnens Gladsaxe S Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117029
00-00
1.H.Ø.
23-01 18:30 Lyngby-Gla KV 61 Gladsaxe S Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117826
00-00
2.D.V.
23-01 18:30 Fortuna Od DHV Odense Klostermar Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
116966
00-00
VLD
23-01 19:30 Amager VK Team Køge Sundby hal Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117030
00-00
1.H.Ø.
23-01 20:00 Gentofte V Frederiksb Gentofteha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117490
00-00
2.H.V.
23-01 20:00 Kolding VK Aabenraa I Kolding Pæ Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117169
00-00
1.D.Ø.
23-01 20:30 Lyngby-Gla Vestegnens Gladsaxe S Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat

117239
00-00
1.D.V.
24-01 18:30 Skovbakken DHV Odense Vejlby Ris Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117241
00-00
1.D.V.
24-01 18:30 Ikast KFUM Ry VK 75 Hyldgårdha Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117492
00-00
2.H.V.
24-01 18:30 Ikast KFUM BVC Esbjer Hyldgårdss Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117409
00-00
2.H.Ø.
24-01 19:00 VK Næstved VK Vestsjæ Sydbyskole Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117099
00-00
1.H.V.
24-01 19:00 Kolding VK DHV Odense Kolding Pæ Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117577
00-00
2.H.V.
24-01 19:30 Bedsted KF Hjerm FIF Bedstedhal Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117493
00-00
2.H.V.
24-01 20:00 Hornsyld I SGF Vejle Hornsyld I Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117574
00-00
2.H.V.
24-01 20:00 Skovbakken LKB Gistru Vejlby Ris Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117913
00-00
2.D.V.
24-01 20:00 Holstebro Hjerm FIF Holstebro Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117101
00-00
1.H.V.
24-01 20:00 Ikast KFUM Nordenskov Hyldgårdha Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117406
00-00
2.H.Ø.
24-01 20:15 VLI Hvidovre V Kedelhalle Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117689
00-00
2.D.Ø.
24-01 20:15 Roskilde V Rosenlund Roskilde A Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117171
00-00
1.D.Ø.
25-01 18:30 Team Køge. VK Vestsjæ Asgårdskol Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117575
00-00
2.H.V.
25-01 19:00 Aalborg Vo ASV Aarhus Aalborg St Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117325
00-00
2.H.Ø.
25-01 19:30 Grøndal EV Farum-Holt Hillerødga Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
116967
00-00
VLD
25-01 20:00 Brøndby VK Frederiksb Stadionhal Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117827
00-00
2.D.V.
25-01 20:00 Øster Star Sønderborg Ø. Starup- Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117031
00-00
1.H.Ø.
25-01 20:30 Team Køge Farum-Holt Asgårdskol Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117240
00-00
1.D.V.
25-01 20:30 Aalborg Vo ASV Århus Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117829
00-00
2.D.V.
25-01 20:45 Middelfart VT Esbjerg Lillebælth Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat

117828
00-00
2.D.V.
26-01 18:30 Ikast KFUM BVC-Norden Hyldgårdss Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117170
00-00
1.D.Ø.
26-01 20:00 Gentofte V KSV Kildeskovs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat

117197
00-00
1.D.Ø.
27-01 10:00 Talenthold Team Køge. Anja Ander Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117057
00-00
1.H.Ø.
27-01 12:00 Talenthold Team Køge Anja Ander Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117525
00-00
2.H.V.
27-01 12:00 Hjerm FIF LKB Gistru Hjermhalle Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117324
00-00
2.H.Ø.
27-01 13:00 Gentofte V KSV Kildeskovs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117198
00-00
1.D.Ø.
27-01 14:00 Talenthold KSV Anja Ander Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116931
00-00
VLH
27-01 14:00 Aalborg Vo ASV Århus Aalborg St Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117268
00-00
1.D.V.
27-01 14:00 Talenthold Bedsted KF Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
116932
00-00
VLH
27-01 15:00 Gentofte V VK Vestsjæ Kildeskovs Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117058
00-00
1.H.Ø.
27-01 16:00 Talenthold Frederiksb Anja Ander Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117491
00-00
2.H.V.
27-01 16:00 IF Lyseng ASV Aarhus Rundhøjhal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117561
00-00
2.H.V.
27-01 16:00 Bedsted KF LKB Gistru Bedstedhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117128
00-00
1.H.V.
27-01 16:00 Talenthold Bedsted KF Hyldgårdha Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117660
00-00
2.D.Ø.
27-01 17:00 Gentofte V Frederiksb Kildeskovs Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117911
00-00
2.D.V.
27-01 18:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
116933
00-00
VLH
27-01 19:00 Middelfart Ishøj Voll Lillebælth Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117100
00-00
1.H.V.
27-01 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117267
00-00
1.D.V.
28-01 10:00 Talenthold Ikast KFUM Hyldgårdha Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117744
00-00
2.D.Ø.
28-01 11:00 Gentofte V KSV.2 Kildeskovs Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117127
00-00
1.H.V.
28-01 12:00 Talenthold Ikast KFUM Hyldgårdha Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
116989
00-00
VLD
28-01 13:00 Team Køge Holte IF Asgårdskol Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117658
00-00
2.D.Ø.
28-01 13:00 VLI KV 61 Kedelhalle Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117745
00-00
2.D.Ø.
28-01 14:00 Lynge Ugge USG Lyngehalle Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
116986
00-00
VLD
28-01 14:00 Fortuna Od Brøndby VK Klostermar Morten Klein
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
116988
00-00
VLD
28-01 14:00 Ikast KFUM Frederiksb Hyldgårdha Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
116987
00-00
VLD
28-01 15:00 Amager VK Elite Voll Sundby hal Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117269
00-00
1.D.V.
28-01 16:00 Talenthold Ry VK 75 Hyldgårdha Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117129
00-00
1.H.V.
28-01 18:00 Talenthold Nordenskov Hyldgårdha Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat

117158
00-00
1.D.Ø.
29-01 18:30 Team Køge. Vestegnens Asgårdskol Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117304
00-00
2.H.Ø.
30-01 19:00 Lyngby-Gla Farum-Holt Gladsaxe S Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117302
00-00
2.H.Ø.
30-01 20:30 Himmelev V Grøndal EV Trekronerh Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat

117196
00-00
1.D.Ø.
31-01 17:45 Talenthold Gentofte V Anja Ander Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117226
00-00
1.D.V.
31-01 18:00 ASV Århus Ikast KFUM Århus Gl. Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117376
00-00
2.H.Ø.
31-01 19:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskole Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117056
00-00
1.H.Ø.
31-01 19:15 Talenthold Gentofte V Anja Ander Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117473
00-00
2.H.V.
31-01 20:00 ASV Aarhus Ikast KFUM Århus Gl. Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat

116914
00-00
VLH
01-02 18:30 VK Vestsjæ Boldklubbe Korsørhall Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat

117812
00-00
2.D.V.
02-02 18:30 Ikast KFUM Øster Star Hyldgårdha Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117476
00-00
2.H.V.
02-02 20:00 Ikast KFUM IF Lyseng Hyldgårdha Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117895
00-00
2.D.V.
03-02 10:00 Hjerm FIF Randers VK Hjermhalle Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117644
00-00
2.D.Ø.
03-02 11:00 Gentofte V Enghave VK Kildeskovs Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117390
00-00
2.H.Ø.
03-02 12:00 VK Holbæk VLI Bjergmarks Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117559
00-00
2.H.V.
03-02 12:00 Hjerm FIF ASV Aarhus Hjermhalle Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117017
00-00
1.H.Ø.
03-02 13:00 Gentofte V Amager VK Kildeskovs Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117645
00-00
2.D.Ø.
03-02 13:00 Rosenlund KV 61 Ny Rosenlu Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117560
00-00
2.H.V.
03-02 13:30 Ikast KFUM Aalborg Vo Hyldgårdha Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117477
00-00
2.H.V.
03-02 14:00 Hornsyld I Aabenraa I Hornsyld I Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
116916
00-00
VLH
03-02 15:00 Gentofte V Aalborg Vo Kildeskovs Morten Klein
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117811
00-00
2.D.V.
03-02 15:00 VT Esbjerg Sønderborg Ådalskolen Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
116972
00-00
VLD
03-02 15:30 Ikast KFUM Amager VK Hyldgårdha Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
116971
00-00
VLD
03-02 16:00 Holte IF Elite Voll Ny Holteha Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117087
00-00
1.H.V.
03-02 16:00 Nordenskov Kolding VK Helle Hall Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116973
00-00
VLD
03-02 16:30 Team Køge Brøndby VK Asgårdskol Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117813
00-00
2.D.V.
03-02 16:30 Middelfart DHV Odense Lillebælth Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117308
00-00
2.H.Ø.
03-02 17:00 Gentofte V Himmelev V Kildeskovs Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117228
00-00
1.D.V.
03-02 17:30 Ikast KFUM Aalborg Vo Hyldgårdha Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117018
00-00
1.H.Ø.
03-02 18:30 Team Køge KV 61 Asgårdskol Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
116917
00-00
VLH
03-02 19:00 Middelfart Hvidovre V Lillebælth Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117088
00-00
1.H.V.
03-02 19:30 Ikast KFUM IF Lyseng Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

117642
00-00
2.D.Ø.
04-02 09:00 Frederiksb VLI Bülowsvejh Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117393
00-00
2.H.Ø.
04-02 10:00 VK Næstved Hvidovre V Sydbyskole Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117896
00-00
2.D.V.
04-02 10:00 VK Shima IF Lyseng Nørre Sund Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117019
00-00
1.H.Ø.
04-02 11:00 Frederiksb Lyngby-Gla Bülowsvejh Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117728
00-00
2.D.Ø.
04-02 11:00 Gentofte V Amager VK. Kildeskovs Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117474
00-00
2.H.V.
04-02 11:00 BVC Esbjer Kolding VK Esbjerg Se Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116970
00-00
VLD
04-02 13:00 Frederiksb Fortuna Od Bülowsvejh Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117810
00-00
2.D.V.
04-02 13:00 BVC-Norden Fortuna Od Esbjerg Se Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117475
00-00
2.H.V.
04-02 13:01 SGF Vejle ASV Aarhus Søndermark Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117159
00-00
1.D.Ø.
04-02 14:00 KSV Lyngby-Gla Hillerødga Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117729
00-00
2.D.Ø.
04-02 14:00 Lynge Ugge Vestegnens Lyngehalle Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117897
00-00
2.D.V.
04-02 15:00 Holstebro Aarhus 190 Holstebro Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117306
00-00
2.H.Ø.
04-02 16:00 KSV Lyngby-Gla Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
116915
00-00
VLH
04-02 16:00 Ishøj Voll ASV Århus Ishøj IC Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117227
00-00
1.D.V.
04-02 16:00 Ry VK 75 Skovbakken Ryhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117229
00-00
1.D.V.
04-02 17:00 Bedsted KF DHV Odense Bedstedhal Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117089
00-00
1.H.V.
04-02 19:00 Bedsted KF DHV Odense Bedstedhal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat

117665
00-00
2.D.Ø.
05-02 19:30 KV 61 Roskilde V Idrætshuse Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat

117328
00-00
2.H.Ø.
06-02 20:30 Himmelev V KSV Trekronerh Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117121
00-00
1.H.V.
07-02 19:00 Randers VK IF Lyseng Randers Re Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117467
00-00
2.H.V.
07-02 20:00 Hornsyld I ASV Aarhus Hornsyld I Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117939
00-00
2.D.V.
07-02 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Re Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117722
00-00
2.D.Ø.
08-02 18:00 Amager VK. Lynge Ugge Sundby hal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117842
00-00
2.D.V.
08-02 19:30 VT Esbjerg Øster Star Ådalskolen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
116983
00-00
VLD
08-02 20:00 Elite Voll Brøndby VK Århus Gl. Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat

116980
00-00
VLD
09-02 19:00 Team Køge Ikast KFUM Asgårdskol Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117917
00-00
2.D.V.
10-02 11:00 Aarhus 190 Hjerm FIF Århus Svøm Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116977
00-00
VLD
10-02 13:00 Elite Voll Frederiksb Århus Gl. Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
116919
00-00
VLH
10-02 14:00 Hvidovre V Gentofte V Frihedens Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
116975
00-00
VLD
10-02 14:00 Brøndby VK Ikast KFUM Stadionhal Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117833
00-00
2.D.V.
10-02 15:00 DHV Odense VT Esbjerg Dalumhalle Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
116921
00-00
VLH
10-02 15:00 ASV Århus VK Vestsjæ Århus Gl. Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
116918
00-00
VLH
10-02 16:00 Aalborg Vo Ishøj Voll Aalborg St Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117579
00-00
2.H.V.
10-02 17:00 ASV Aarhus Bedsted KF Århus Gl. Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat

117032
00-00
1.H.Ø.
11-02 10:00 Lyngby-Gla Gentofte V Engelsborg Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117172
00-00
1.D.Ø.
11-02 12:00 Lyngby-Gla Gentofte V Engelsborg Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117746
00-00
2.D.Ø.
11-02 14:00 Lyngby-Gla Gentofte V Engelsborg Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
116920
00-00
VLH
11-02 14:00 Boldklubbe Middelfart Marienlyst Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117113
00-00
1.H.V.
11-02 14:00 Nordenskov Randers VK Helle Hall Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117326
00-00
2.H.Ø.
11-02 16:00 Lyngby-Gla Gentofte V Engelsborg Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
116974
00-00
VLD
11-02 16:00 Amager VK Holte IF Sundby hal Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
116976
00-00
VLD
11-02 16:00 Fortuna Od Team Køge Marienlyst Morten Klein
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat

116981
00-00
VLD
13-02 20:00 Holte IF Frederiksb Ny Holteha Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat

116979
00-00
VLD
17-02 14:00 Brøndby VK Amager VK Stadionhal Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117174
00-00
1.D.Ø.
17-02 16:00 Vestegnens VK Vestsjæ Stadionhal Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117107
00-00
1.H.V.
18-02 11:30 Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117585
00-00
2.H.V.
18-02 13:30 Ikast KFUM ASV Aarhus Hyldgårdha Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
116923
00-00
VLH
18-02 14:00 Hvidovre V Aalborg Vo Frihedens Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
116978
00-00
VLD
18-02 14:00 Fortuna Od Elite Voll Klostermar Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
116924
00-00
VLH
18-02 14:30 Middelfart Gentofte V Lillebælth Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
116985
00-00
VLD
18-02 15:30 Ikast KFUM Holte IF Hyldgårdha Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
116925
00-00
VLH
18-02 16:00 Ishøj Voll VK Vestsjæ Ishøj IC Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
116922
00-00
VLH
18-02 16:00 Boldklubbe ASV Århus Klostermar Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117501
00-00
2.H.V.
18-02 17:30 Ikast KFUM ASV Aarhus Hyldgårdha Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117247
00-00
1.D.V.
18-02 19:30 Ikast KFUM ASV Århus Hyldgårdha Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat

117914
00-00
2.D.V.
19-02 20:30 Funder GF VK Shima Funder Hal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117831
00-00
2.D.V.
20-02 19:00 Sønderborg Middelfart Alssund Gy Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117497
00-00
2.H.V.
20-02 19:30 Aabenraa I SGF Vejle Aabenraa S Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117495
00-00
2.H.V.
20-02 20:00 ASV Aarhus Hornsyld I Århus Gl. Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117102
00-00
1.H.V.
20-02 20:00 Kolding VK Ikast KFUM Kolding Pæ Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117412
00-00
2.H.Ø.
20-02 20:00 Døllefjeld VK Holbæk Nysted Hal Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117726
00-00
2.D.Ø.
20-02 20:45 KSV.2 Lyngby-Gla Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117242
00-00
1.D.V.
21-02 18:30 Skovbakken Ikast KFUM Vejlby Ris Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117578
00-00
2.H.V.
21-02 20:00 Skovbakken Ikast KFUM Vejlby Ris Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117581
00-00
2.H.V.
21-02 20:45 LKB Gistru Hjerm FIF Gistrup Id Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117243
00-00
1.D.V.
24-02 12:00 ASV Århus Bedsted KF Århus Gl. Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117173
00-00
1.D.Ø.
24-02 14:00 Amager VK. KSV Sundby hal Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117104
00-00
1.H.V.
24-02 14:00 IF Lyseng Nordenskov Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116929
00-00
VLH
24-02 15:00 Gentofte V Ishøj Voll Kildeskovs Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117246
00-00
1.D.V.
24-02 15:00 Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
117748
00-00
2.D.Ø.
24-02 16:00 Amager VK. KSV.2 Sundby hal Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
116926
00-00
VLH
24-02 16:00 Aalborg Vo Boldklubbe Aalborg St Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117496
00-00
2.H.V.
24-02 16:00 IF Lyseng BVC Esbjer Rundhøjhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
116927
00-00
VLH
24-02 16:00 ASV Århus Hvidovre V Århus Gl. Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat

117034
00-00
1.H.Ø.
25-02 10:00 KV 61 Farum-Holt Idrætshuse Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117329
00-00
2.H.Ø.
25-02 12:00 Hvidovre V Farum-Holt Frihedens Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117662
00-00
2.D.Ø.
25-02 13:00 VLI Gentofte V Kedelhalle Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117915
00-00
2.D.V.
25-02 13:00 Randers VK Holstebro Randers Re Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
116982
00-00
VLD
25-02 13:30 Amager VK Fortuna Od Sundby hal Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117413
00-00
2.H.Ø.
25-02 14:00 Hvidovre V VK Vestsjæ Frihedens Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116928
00-00
VLH
25-02 14:00 VK Vestsjæ Middelfart Korsørhall Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117832
00-00
2.D.V.
25-02 14:00 Øster Star BVC-Norden Ø. Starup- Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116984
00-00
VLD
25-02 14:30 Frederiksb Team Køge Bülowsvejh Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117103
00-00
1.H.V.
25-02 15:00 Randers VK Bedsted KF Randers Re Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117664
00-00
2.D.Ø.
25-02 16:00 Enghave VK Frederiksb Bavnehøjha Michael Staal
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117749
00-00
2.D.Ø.
25-02 16:00 Vestegnens USG Frihedens Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117309
00-00
2.H.Ø.
26-02 19:30 Grøndal EV Hvidovre V Hillerødga Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117245
00-00
1.D.V.
28-02 19:30 Bedsted KF Aalborg Vo Bedstedhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117109
00-00
1.H.V.
28-02 20:00 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117244
00-00
1.D.V.
01-03 20:00 Aalborg Vo Ry VK 75 Aalborg St Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117105
00-00
1.H.V.
01-03 20:30 Bedsted KF IF Lyseng Bedstedhal Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat

117415
00-00
2.H.Ø.
03-03 12:00 VK Holbæk Hvidovre V Bjergmarks Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117498
00-00
2.H.V.
03-03 14:00 Hornsyld I IF Lyseng Hornsyld I Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117836
00-00
2.D.V.
03-03 15:00 VT Esbjerg Fortuna Od Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117175
00-00
1.D.Ø.
03-03 16:00 Team Køge. Amager VK. Asgårdskol Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117582
00-00
2.H.V.
03-03 16:00 Bedsted KF Aalborg Vo Bedstedhal Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117106
00-00
1.H.V.
03-03 17:00 Nordenskov DHV Odense Helle Hall Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117035
00-00
1.H.Ø.
03-03 18:00 Team Køge Amager VK Asgårdskol Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat

117667
00-00
2.D.Ø.
04-03 09:00 Frederiksb KV 61 Bülowsvejh Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117834
00-00
2.D.V.
04-03 09:30 Middelfart Øster Star Lillebælth Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117332
00-00
2.H.Ø.
04-03 10:00 Farum-Holt Lyngby-Gla Ny Holteha Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117414
00-00
2.H.Ø.
04-03 10:00 VK Næstved Døllefjeld Sydbyskole Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117921
00-00
2.D.V.
04-03 10:00 VK Shima Randers VK Nørre Sund Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117920
00-00
2.D.V.
04-03 10:00 Hjerm FIF Funder GF Hjermhalle Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117036
00-00
1.H.Ø.
04-03 11:00 Frederiksb KV 61 Bülowsvejh Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117499
00-00
2.H.V.
04-03 11:00 BVC Esbjer Aabenraa I Esbjerg Se Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117037
00-00
1.H.Ø.
04-03 12:00 Farum-Holt Lyngby-Gla Ny Holteha Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117177
00-00
1.D.Ø.
04-03 12:00 VK Vestsjæ Lyngby-Gla Korsørhall Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117668
00-00
2.D.Ø.
04-03 12:00 Roskilde V VLI Roskilde A Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117584
00-00
2.H.V.
04-03 12:00 Hjerm FIF Skovbakken Hjermhalle Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117638
00-00
2.D.Ø.
04-03 13:00 Enghave VK Rosenlund Bavnehøjha Michael Staal
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117752
00-00
2.D.Ø.
04-03 13:00 USG Lyngby-Gla Idrætshall Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117835
00-00
2.D.V.
04-03 13:00 BVC-Norden DHV Odense Esbjerg Se Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117500
00-00
2.H.V.
04-03 13:01 SGF Vejle Kolding VK Søndermark Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117751
00-00
2.D.Ø.
04-03 14:00 KSV.2 Vestegnens Idrætshuse Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117750
00-00
2.D.Ø.
04-03 14:00 Lynge Ugge Amager VK. Lyngehalle Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117918
00-00
2.D.V.
04-03 15:00 Holstebro IF Lyseng Holstebro Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117176
00-00
1.D.Ø.
04-03 16:00 KSV Vestegnens Idrætshuse Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117416
00-00
2.H.Ø.
04-03 16:00 VK Vestsjæ VLI Korsørhall Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat

117330
00-00
2.H.Ø.
05-03 19:30 Grøndal EV Himmelev V Hillerødga Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117854
00-00
2.D.V.
06-03 18:30 DHV Odense Fortuna Od Dalumhalle Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat

117331
00-00
2.H.Ø.
07-03 18:45 KSV Hvidovre V Idrætshuse Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117772
00-00
2.D.Ø.
07-03 20:15 KSV.2 Gentofte V Idrætshuse Michael Staal
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117249
00-00
1.D.V.
08-03 19:00 Aalborg Vo Ikast KFUM Aalborg St Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117588
00-00
2.H.V.
08-03 20:30 Aalborg Vo Ikast KFUM Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat

117841
00-00
2.D.V.
10-03 11:00 DHV Odense Middelfart Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117925
00-00
2.D.V.
10-03 11:00 Aarhus 190 Holstebro Århus Svøm Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117924
00-00
2.D.V.
10-03 12:00 IF Lyseng VK Shima Rundhøjhal Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117261
00-00
1.D.V.
10-03 12:00 ASV Århus Aalborg Vo Århus Gl. Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117250
00-00
1.D.V.
10-03 13:00 DHV Odense Bedsted KF Dalumhalle Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117587
00-00
2.H.V.
10-03 14:00 ASV Aarhus Hjerm FIF Århus Gl. Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117110
00-00
1.H.V.
10-03 15:00 DHV Odense Bedsted KF Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117180
00-00
1.D.Ø.
10-03 16:00 Vestegnens Team Køge. Stadionhal Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117503
00-00
2.H.V.
10-03 16:00 ASV Aarhus SGF Vejle Århus Gl. Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117756
00-00
2.D.Ø.
11-03 09:00 Amager VK. Gentofte V Sundby hal Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117038
00-00
1.H.Ø.
11-03 10:00 Lyngby-Gla Frederiksb Engelsborg Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117673
00-00
2.D.Ø.
11-03 10:00 KV 61 Rosenlund Idrætshuse Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117602
00-00
2.H.V.
11-03 10:00 LKB Gistru Skovbakken Gistrup Id Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117179
00-00
1.D.Ø.
11-03 11:00 Amager VK. Gentofte V Sundby hal Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117108
00-00
1.H.V.
11-03 11:00 Kolding VK Nordenskov Kolding Pæ Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117178
00-00
1.D.Ø.
11-03 12:00 Lyngby-Gla KSV Engelsborg Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117337
00-00
2.H.Ø.
11-03 12:00 Hvidovre V Grøndal EV Frihedens Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117040
00-00
1.H.Ø.
11-03 12:00 KV 61 Team Køge Idrætshuse Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117838
00-00
2.D.V.
11-03 12:00 Fortuna Od BVC-Norden Klostermar Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117589
00-00
2.H.V.
11-03 12:15 LKB Gistru Bedsted KF Gistrup Id Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117418
00-00
2.H.Ø.
11-03 13:00 VLI VK Holbæk Kedelhalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117039
00-00
1.H.Ø.
11-03 13:00 Amager VK Gentofte V Sundby hal Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117923
00-00
2.D.V.
11-03 13:00 Randers VK Hjerm FIF Randers Re Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117248
00-00
1.D.V.
11-03 13:00 Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Ris Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117502
00-00
2.H.V.
11-03 13:00 Kolding VK BVC Esbjer Kolding Pæ Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117754
00-00
2.D.Ø.
11-03 14:00 Lyngby-Gla KSV.2 Engelsborg Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117421
00-00
2.H.Ø.
11-03 14:00 Hvidovre V VK Næstved Frihedens Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117505
00-00
2.H.V.
11-03 14:00 Aabenraa I Hornsyld I Aabenraa S Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117670
00-00
2.D.Ø.
11-03 15:00 VLI Frederiksb Kedelhalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117336
00-00
2.H.Ø.
11-03 15:00 Himmelev V Gentofte V Himmelev G Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117334
00-00
2.H.Ø.
11-03 16:00 Lyngby-Gla KSV Engelsborg Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117757
00-00
2.D.Ø.
11-03 16:00 Vestegnens Lynge Ugge Frihedens Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117839
00-00
2.D.V.
11-03 16:00 Sønderborg VT Esbjerg Alssund Gy Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117672
00-00
2.D.Ø.
11-03 17:00 Enghave VK Gentofte V Bavnehøjha Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117941
00-00
2.D.V.
12-03 20:00 Hjerm FIF Holstebro Hjermhalle Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117353
00-00
2.H.Ø.
13-03 18:30 Farum-Holt Grøndal EV Ny Holteha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117855
00-00
2.D.V.
13-03 19:00 Sønderborg Øster Star Alssund Gy Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117350
00-00
2.H.Ø.
13-03 19:30 Hvidovre V Lyngby-Gla Frihedens Michael Staal
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117050
00-00
1.H.Ø.
13-03 20:00 KV 61 Lyngby-Gla Idrætshuse Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117052
00-00
1.H.Ø.
13-03 20:00 Farum-Holt Team Køge Ny Holteha Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117844
00-00
2.D.V.
13-03 20:45 Middelfart Fortuna Od Lillebælth Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat

117519
00-00
2.H.V.
14-03 18:00 ASV Aarhus IF Lyseng Århus Gl. Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117262
00-00
1.D.V.
14-03 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Ryhallen Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117191
00-00
1.D.Ø.
14-03 18:45 KSV Gentofte V Idrætshuse Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117770
00-00
2.D.Ø.
14-03 19:00 Vestegnens Lyngby-Gla Frihedens Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117518
00-00
2.H.V.
14-03 19:30 Aabenraa I Kolding VK Aabenraa S Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117603
00-00
2.H.V.
14-03 20:00 ASV Aarhus Aalborg Vo Århus Gl. Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117352
00-00
2.H.Ø.
14-03 20:15 KSV Gentofte V Idrætshuse Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117434
00-00
2.H.Ø.
14-03 20:30 Hvidovre V VLI Frihedens Michael Staal
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117605
00-00
2.H.V.
14-03 20:30 Hjerm FIF Bedsted KF Hjermhalle Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117122
00-00
1.H.V.
14-03 20:30 Nordenskov Ikast KFUM Helle Hall Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117521
00-00
2.H.V.
14-03 21:00 SGF Vejle Hornsyld I Mølholmhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117120
00-00
1.H.V.
15-03 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117688
00-00
2.D.Ø.
15-03 18:30 Frederiksb Gentofte V Kedelhalle Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117192
00-00
1.D.Ø.
15-03 18:30 VK Vestsjæ Team Køge. Korsørhall Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117938
00-00
2.D.V.
15-03 19:00 Aarhus 190 Funder GF Århus Svøm Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117190
00-00
1.D.Ø.
15-03 19:30 Vestegnens Lyngby-Gla Tjørnehøjs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117686
00-00
2.D.Ø.
15-03 20:00 KV 61 VLI Idrætshuse Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117661
00-00
2.D.Ø.
15-03 20:00 Rosenlund Roskilde V Ny Rosenlu Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117437
00-00
2.H.Ø.
15-03 20:00 VK Vestsjæ VK Næstved Korsørhall Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117260
00-00
1.D.V.
15-03 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117051
00-00
1.H.Ø.
15-03 20:30 Frederiksb Gentofte V Kedelhalle Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat

117590
00-00
2.H.V.
17-03 10:00 Hjerm FIF Aalborg Vo Hjermhalle Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117926
00-00
2.D.V.
17-03 12:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117509
00-00
2.H.V.
17-03 12:00 BVC Esbjer ASV Aarhus Esbjerg Se Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117041
00-00
1.H.Ø.
17-03 13:00 Gentofte V KV 61 Kildeskovs Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117676
00-00
2.D.Ø.
17-03 13:00 Rosenlund VLI Ny Rosenlu Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117479
00-00
2.H.V.
17-03 14:00 Aabenraa I Ikast KFUM Aabenraa S Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117181
00-00
1.D.Ø.
17-03 15:00 Gentofte V Vestegnens Kildeskovs Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117857
00-00
2.D.V.
17-03 15:00 VT Esbjerg Middelfart Ådalskolen Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117759
00-00
2.D.Ø.
17-03 17:00 Gentofte V Vestegnens Kildeskovs Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117182
00-00
1.D.Ø.
18-03 10:00 Team Køge. Lyngby-Gla Asgårdskol Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117339
00-00
2.H.Ø.
18-03 10:00 Gentofte V Hvidovre V Kildeskovs Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117338
00-00
2.H.Ø.
18-03 10:00 Farum-Holt Himmelev V Ny Holteha Michael Staal
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117424
00-00
2.H.Ø.
18-03 10:00 VK Næstved VLI Sydbyskole Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117927
00-00
2.D.V.
18-03 10:00 VK Shima Aarhus 190 Nørre Sund Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117111
00-00
1.H.V.
18-03 11:00 DHV Odense Ikast KFUM Dalumhalle Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117042
00-00
1.H.Ø.
18-03 12:00 Team Køge Lyngby-Gla Asgårdskol Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117646
00-00
2.D.Ø.
18-03 12:00 Enghave VK Roskilde V Bavnehøjha Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117340
00-00
2.H.Ø.
18-03 12:00 Grøndal EV Lyngby-Gla Hillerødga Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117675
00-00
2.D.Ø.
18-03 12:00 Gentofte V KV 61 Kildeskovs Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117043
00-00
1.H.Ø.
18-03 12:00 Farum-Holt Amager VK Ny Holteha Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117112
00-00
1.H.V.
18-03 12:00 Bedsted KF Kolding VK Bedstedhal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117251
00-00
1.D.V.
18-03 13:00 DHV Odense Ikast KFUM Dalumhalle Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117845
00-00
2.D.V.
18-03 13:00 BVC-Norden Sønderborg Helle Hall Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117506
00-00
2.H.V.
18-03 13:01 SGF Vejle IF Lyseng Søndermark Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117760
00-00
2.D.Ø.
18-03 14:00 Lynge Ugge Lyngby-Gla Lyngehalle Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117422
00-00
2.H.Ø.
18-03 14:00 VK Vestsjæ Døllefjeld Korsørhall Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117252
00-00
1.D.V.
18-03 14:00 Bedsted KF Skovbakken Bedstedhal Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117815
00-00
2.D.V.
18-03 15:00 DHV Odense Ikast KFUM Dalumhalle Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117253
00-00
1.D.V.
18-03 15:00 Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117928
00-00
2.D.V.
18-03 15:00 Holstebro Funder GF Holstebro Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117592
00-00
2.H.V.
18-03 16:00 Bedsted KF Skovbakken Bedstedhal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat

117508
00-00
2.H.V.
19-03 20:30 Hornsyld I Kolding VK Hornsyld I Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117758
00-00
2.D.Ø.
20-03 21:30 USG Amager VK. Idrætshall Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117847
00-00
2.D.V.
22-03 20:00 Øster Star DHV Odense Ø. Starup- Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117185
00-00
1.D.Ø.
23-03 19:30 Gentofte V Team Køge. Kildeskovs Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117837
00-00
2.D.V.
24-03 11:00 Ikast KFUM Sønderborg Hyldgårdha Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117513
00-00
2.H.V.
24-03 11:00 BVC Esbjer SGF Vejle Esbjerg Se Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117429
00-00
2.H.Ø.
24-03 12:00 VK Holbæk VK Vestsjæ Bjergmarks Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117931
00-00
2.D.V.
24-03 12:00 IF Lyseng Aarhus 190 Rundhøjhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117254
00-00
1.D.V.
24-03 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
117045
00-00
1.H.Ø.
24-03 13:00 Gentofte V Team Køge Kildeskovs Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117114
00-00
1.H.V.
24-03 13:00 Randers VK Kolding VK Randers Re Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117256
00-00
1.D.V.
24-03 13:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117115
00-00
1.H.V.
24-03 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117594
00-00
2.H.V.
24-03 14:00 ASV Aarhus Skovbakken Århus Gl. Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117344
00-00
2.H.Ø.
24-03 15:00 Gentofte V Grøndal EV Kildeskovs Michael Staal
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117930
00-00
2.D.V.
24-03 15:00 Randers VK Funder GF Randers Re Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117116
00-00
1.H.V.
24-03 15:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117511
00-00
2.H.V.
24-03 16:00 IF Lyseng Aabenraa I Rundhøjhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117510
00-00
2.H.V.
24-03 16:00 ASV Aarhus Kolding VK Århus Gl. Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
117596
00-00
2.H.V.
24-03 17:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat

117046
00-00
1.H.Ø.
25-03 09:00 Frederiksb Farum-Holt Bülowsvejh Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117763
00-00
2.D.Ø.
25-03 09:00 Amager VK. Vestegnens Sundby hal Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117681
00-00
2.D.Ø.
25-03 11:00 Frederiksb Roskilde V Bülowsvejh Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117680
00-00
2.D.Ø.
25-03 11:00 Gentofte V Rosenlund Kildeskovs Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117184
00-00
1.D.Ø.
25-03 11:00 Amager VK. Vestegnens Sundby hal Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117343
00-00
2.H.Ø.
25-03 11:00 Himmelev V Hvidovre V Himmelev G Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117932
00-00
2.D.V.
25-03 11:00 VK Shima Holstebro Nørre Sund Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117679
00-00
2.D.Ø.
25-03 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjha Michael Staal
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117345
00-00
2.H.Ø.
25-03 12:00 KSV Farum-Holt Hillerødga Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117255
00-00
1.D.V.
25-03 12:00 Aalborg Vo DHV Odense Aalborg St Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117427
00-00
2.H.Ø.
25-03 12:00 Døllefjeld Hvidovre V Nysted Hal Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117764
00-00
2.D.Ø.
25-03 13:00 Gentofte V Lynge Ugge Kildeskovs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117044
00-00
1.H.Ø.
25-03 13:00 Amager VK KV 61 Sundby hal Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117849
00-00
2.D.V.
25-03 13:00 BVC-Norden VT Esbjerg Esbjerg Se Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117186
00-00
1.D.Ø.
25-03 14:00 KSV VK Vestsjæ Hillerødga Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117765
00-00
2.D.Ø.
25-03 16:00 KSV.2 USG Hillerødga Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117595
00-00
2.H.V.
25-03 16:00 Aalborg Vo LKB Gistru Aalborg St Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117846
00-00
2.D.V.
25-03 16:00 Sønderborg Fortuna Od Alssund Gy Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat

117601
00-00
2.H.V.
04-04 20:30 Hjerm FIF Ikast KFUM Hjermhalle Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117189
00-00
1.D.Ø.
05-04 18:30 VK Vestsjæ Gentofte V Korsørhall Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117117
00-00
1.H.V.
05-04 20:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pæ Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117049
00-00
1.H.Ø.
05-04 20:30 Farum-Holt Gentofte V Ny Holteha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat

117599
00-00
2.H.V.
07-04 10:00 LKB Gistru ASV Aarhus Gistrup Id Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117937
00-00
2.D.V.
07-04 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhalle Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117258
00-00
1.D.V.
07-04 11:00 DHV Odense ASV Århus Hjalleseha Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117935
00-00
2.D.V.
07-04 11:00 Aarhus 190 Randers VK Århus Svøm Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Kaj Verner K.K.Hansen
Dommer ikke påsat
117514
00-00
2.H.V.
07-04 11:00 Kolding VK IF Lyseng Esbjerg Se Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117533
00-00
2.H.V.
07-04 12:15 LKB Gistru Bedsted KF Gistrup Id Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117684
00-00
2.D.Ø.
07-04 13:00 Rosenlund Frederiksb Ny Rosenlu Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117118
00-00
1.H.V.
07-04 13:00 DHV Odense Randers VK Hjalleseha Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117257
00-00
1.D.V.
07-04 13:00 Skovbakken Aalborg Vo Vejlby Ris Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117047
00-00
1.H.Ø.
07-04 14:30 Lyngby-Gla Amager VK Engelsborg Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117851
00-00
2.D.V.
07-04 15:00 DHV Odense Sønderborg Hjalleseha Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117934
00-00
2.D.V.
07-04 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hal Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117598
00-00
2.H.V.
07-04 15:00 Skovbakken Aalborg Vo Vejlby Ris Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117853
00-00
2.D.V.
07-04 15:00 VT Esbjerg Ikast KFUM Ådalskolen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117187
00-00
1.D.Ø.
07-04 16:30 Lyngby-Gla Amager VK. Engelsborg Michael Staal
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117349
00-00
2.H.Ø.
07-04 16:30 Farum-Holt Gentofte V Ny Holteha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117259
00-00
1.D.V.
07-04 19:00 Bedsted KF Ry VK 75 Bedstedhal Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat

117432
00-00
2.H.Ø.
08-04 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskole Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117346
00-00
2.H.Ø.
08-04 12:00 Lyngby-Gla Himmelev V Engelsborg Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117348
00-00
2.H.Ø.
08-04 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødga Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117685
00-00
2.D.Ø.
08-04 12:00 Roskilde V Gentofte V Roskilde A Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117850
00-00
2.D.V.
08-04 12:00 Fortuna Od Øster Star Klostermar Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117852
00-00
2.D.V.
08-04 12:00 Middelfart BVC-Norden Lillebælth Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117769
00-00
2.D.Ø.
08-04 13:00 USG Gentofte V Idrætshall Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117430
00-00
2.H.Ø.
08-04 13:00 VLI Døllefjeld Kedelhalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117517
00-00
2.H.V.
08-04 13:00 SGF Vejle Ikast KFUM Mølholmhal Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117048
00-00
1.H.Ø.
08-04 14:00 Team Køge Frederiksb Asgårdskol Morten Klein
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117766
00-00
2.D.Ø.
08-04 14:00 Lyngby-Gla Amager VK. Engelsborg Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117768
00-00
2.D.Ø.
08-04 14:00 Lynge Ugge KSV.2 Lyngehalle Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117516
00-00
2.H.V.
08-04 14:00 Hornsyld I BVC Esbjer Hornsyld I Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117515
00-00
2.H.V.
08-04 14:00 Aabenraa I ASV Aarhus Aabenraa S Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117682
00-00
2.D.Ø.
08-04 15:00 VLI Enghave VK Kedelhalle Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117119
00-00
1.H.V.
08-04 15:00 Bedsted KF Nordenskov Bedstedhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117188
00-00
1.D.Ø.
08-04 16:00 Team Køge. KSV Asgårdskol Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat

Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender

Ved tryk på tiden fås fil i format(ics) til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig