DDF'93 logo - visit us here: http://www.ddf93.dk


Her kan du se en
række
turnerings
relevante
ting.

Ændringer
for udvalgt
dommer








Vis siden i en printvenlig version uden menu.
printvenlig
PÅSÆTNINGSPLAN

Kampe med ændringer i påsætning siden udsendelse af påsætning
(det er de reviderede fastlæggelser, som er vist øverst)
(datoen under kampnummeret er datoen for ændringen)


Kamp Rk Dato Tid Hjemmehold Udehold Hal Dommer1 Dommer2
   (sorter efter ændringsdato)

117528
00-00
2.H.V.
21-10 10:00 Hjerm FIF Skovbakken Hjermhalle Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117359
00-00
2.H.Ø.
21-10 12:00 VK Holbæk Hvidovre V Bjergmarks Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117864
00-00
2.D.V.
21-10 12:00 Hjerm FIF Funder GF Hjermhalle Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117443
00-00
2.H.V.
21-10 12:00 BVC Esbjer Aabenraa I Esbjerg Se Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117610
00-00
2.D.Ø.
21-10 13:00 Rosenlund Enghave VK Ny Rosenlu Michael Staal
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117442
00-00
2.H.V.
21-10 14:00 Hornsyld I IF Lyseng Hornsyld I Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
116885
00-00
VLH
21-10 15:00 Gentofte V ASV Århus Kildeskovs Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117204
00-00
1.D.V.
21-10 15:00 Ry VK 75 DHV Odense Ryhallen Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117780
00-00
2.D.V.
21-10 15:00 VT Esbjerg Fortuna Od Ådalskolen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat

117611
00-00
2.D.Ø.
22-10 09:00 Frederiksb KV 61 Bülowsvejh Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117275
00-00
2.H.Ø.
22-10 10:00 KSV Hvidovre V Idrætshuse Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117276
00-00
2.H.Ø.
22-10 10:00 Farum-Holt Lyngby-Gla Ny Holteha Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
116994
00-00
1.H.Ø.
22-10 11:00 Frederiksb KV 61 Bülowsvejh Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117205
00-00
1.D.V.
22-10 11:00 Ikast KFUM ASV Århus Hyldgårdha Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117064
00-00
1.H.V.
22-10 11:00 Nordenskov DHV Odense Helle Hall Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117274
00-00
2.H.Ø.
22-10 12:00 Grøndal EV Himmelev V Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117695
00-00
2.D.Ø.
22-10 12:00 KSV.2 Vestegnens Idrætshuse Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
116995
00-00
1.H.Ø.
22-10 12:00 Farum-Holt Lyngby-Gla Ny Holteha Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117135
00-00
1.D.Ø.
22-10 12:00 VK Vestsjæ Lyngby-Gla Korsørhall Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117063
00-00
1.H.V.
22-10 12:00 Bedsted KF IF Lyseng Bedstedhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
116993
00-00
1.H.Ø.
22-10 13:00 Team Køge Amager VK Asgårdskol Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
116939
00-00
VLD
22-10 13:00 Frederiksb Brøndby VK Bülowsvejh Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117640
00-00
2.D.Ø.
22-10 13:00 VLI Roskilde V Kedelhalle Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Christopher Jamie Cheng
Dommer ikke påsat
116941
00-00
VLD
22-10 13:00 Ikast KFUM Elite Voll Hyldgårdha Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117779
00-00
2.D.V.
22-10 13:00 BVC-Norden DHV Odense Helle Hall Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117134
00-00
1.D.Ø.
22-10 14:00 KSV Vestegnens Idrætshuse Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116940
00-00
VLD
22-10 14:00 Holte IF Fortuna Od Ny Holteha Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
116883
00-00
VLH
22-10 14:00 VK Vestsjæ Hvidovre V Korsørhall Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117203
00-00
1.D.V.
22-10 14:00 Bedsted KF Aalborg Vo Bedstedhal Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117133
00-00
1.D.Ø.
22-10 15:00 Team Køge. Amager VK. Asgårdskol Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117529
00-00
2.H.V.
22-10 15:00 Ikast KFUM ASV Aarhus Hyldgårdha Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117694
00-00
2.D.Ø.
22-10 16:00 Lynge Ugge Amager VK. Lyngehalle Michael Staal
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117360
00-00
2.H.Ø.
22-10 16:00 VK Vestsjæ VLI Korsørhall Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117526
00-00
2.H.V.
22-10 16:00 Bedsted KF Aalborg Vo Bedstedhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
116882
00-00
VLH
22-10 16:15 Middelfart Aalborg Vo Lillebælth Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat

117778
00-00
2.D.V.
24-10 20:45 Middelfart Øster Star Lillebælth Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat

117819
00-00
2.D.V.
28-10 11:00 DHV Odense Øster Star Dalumhalle Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117652
00-00
2.D.Ø.
28-10 13:00 Rosenlund Gentofte V Ny Rosenlu Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117094
00-00
1.H.V.
28-10 13:00 DHV Odense IF Lyseng Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117317
00-00
2.H.Ø.
28-10 15:00 Farum-Holt KSV Ny Holteha Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117234
00-00
1.D.V.
28-10 15:00 DHV Odense Aalborg Vo Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117820
00-00
2.D.V.
28-10 15:00 Middelfart Ikast KFUM Lillebælth Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117902
00-00
2.D.V.
28-10 15:00 Funder GF Randers VK Funder Hal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117024
00-00
1.H.Ø.
28-10 16:00 Team Køge Gentofte V Asgårdskol Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117737
00-00
2.D.Ø.
28-10 16:00 USG KSV.2 Idrætshall Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117651
00-00
2.D.Ø.
28-10 16:00 KV 61 Enghave VK Idrætshuse Michael Staal
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117163
00-00
1.D.Ø.
28-10 16:00 Vestegnens Amager VK. Stadionhal Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117025
00-00
1.H.Ø.
28-10 17:00 Farum-Holt Frederiksb Ny Holteha Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117164
00-00
1.D.Ø.
28-10 18:00 Team Køge. Gentofte V Asgårdskol Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

117401
00-00
2.H.Ø.
29-10 10:00 VK Vestsjæ VK Holbæk Korsørhall Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117567
00-00
2.H.V.
29-10 10:00 LKB Gistru Aalborg Vo Gistrup Id Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117399
00-00
2.H.Ø.
29-10 11:00 Hvidovre V Døllefjeld Frihedens Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117233
00-00
1.D.V.
29-10 11:00 Skovbakken ASV Århus Vejlby Ris Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117903
00-00
2.D.V.
29-10 11:00 Aarhus 190 IF Lyseng Århus Svøm Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117482
00-00
2.H.V.
29-10 11:00 Kolding VK ASV Aarhus Bramdrupda Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117316
00-00
2.H.Ø.
29-10 12:00 Grøndal EV Gentofte V Hillerødga Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117165
00-00
1.D.Ø.
29-10 12:00 VK Vestsjæ KSV Korsørhall Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117653
00-00
2.D.Ø.
29-10 12:00 Roskilde V Frederiksb Roskilde A Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117553
00-00
2.H.V.
29-10 12:15 LKB Gistru Hjerm FIF Gistrup Id Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117315
00-00
2.H.Ø.
29-10 13:00 Hvidovre V Himmelev V Frihedens Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117566
00-00
2.H.V.
29-10 13:00 Skovbakken ASV Aarhus Vejlby Ris Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117093
00-00
1.H.V.
29-10 13:00 Kolding VK Randers VK Bramdrupda Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117485
00-00
2.H.V.
29-10 13:00 SGF Vejle BVC Esbjer Søndermark Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117736
00-00
2.D.Ø.
29-10 14:00 Lynge Ugge Gentofte V Lyngehalle Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117483
00-00
2.H.V.
29-10 14:00 Aabenraa I IF Lyseng Aabenraa S Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117735
00-00
2.D.Ø.
29-10 15:00 Vestegnens Amager VK. Frihedens Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117904
00-00
2.D.V.
29-10 15:00 Holstebro VK Shima Holstebro Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117568
00-00
2.H.V.
29-10 17:00 Bedsted KF Ikast KFUM Bedstedhal Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117235
00-00
1.D.V.
29-10 19:00 Bedsted KF Ikast KFUM Bedstedhal Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat

117026
00-00
1.H.Ø.
31-10 19:30 Amager VK Lyngby-Gla Sundby hal Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117818
00-00
2.D.V.
01-11 19:00 Fortuna Od Sønderborg Klostermar Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117909
00-00
2.D.V.
01-11 20:00 VK Shima Hjerm FIF Nørre Sund Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117484
00-00
2.H.V.
01-11 20:00 Hornsyld I Ikast KFUM Hornsyld I Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat

117821
00-00
2.D.V.
02-11 19:30 VT Esbjerg BVC-Norden Ådalskolen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117822
00-00
2.D.V.
02-11 20:00 Øster Star Fortuna Od Ø. Starup- Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117906
00-00
2.D.V.
04-11 10:00 IF Lyseng Funder GF Rundhøjhal Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117657
00-00
2.D.Ø.
04-11 11:00 Gentofte V Roskilde V Kildeskovs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117404
00-00
2.H.Ø.
04-11 12:00 VK Holbæk VK Næstved Bjergmarks Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117570
00-00
2.H.V.
04-11 12:00 Aalborg Vo Skovbakken Aalborg St Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117096
00-00
1.H.V.
04-11 12:00 IF Lyseng Kolding VK Rundhøjhal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117027
00-00
1.H.Ø.
04-11 13:00 Gentofte V Farum-Holt Kildeskovs Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117236
00-00
1.D.V.
04-11 14:00 Aalborg Vo Skovbakken Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117486
00-00
2.H.V.
04-11 14:00 IF Lyseng Kolding VK Rundhøjhal Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117167
00-00
1.D.Ø.
04-11 15:00 Gentofte V VK Vestsjæ Kildeskovs Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117489
00-00
2.H.V.
04-11 15:00 Ikast KFUM SGF Vejle Hyldgårdha Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117573
00-00
2.H.V.
04-11 17:00 Ikast KFUM Hjerm FIF Hyldgårdha Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117825
00-00
2.D.V.
04-11 17:00 Ikast KFUM VT Esbjerg Hyldgårdss Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

117656
00-00
2.D.Ø.
05-11 09:00 Frederiksb Rosenlund Bülowsvejh Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117738
00-00
2.D.Ø.
05-11 10:00 Amager VK. Lyngby-Gla Sundby hal Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117028
00-00
1.H.Ø.
05-11 11:00 Frederiksb Team Køge Bülowsvejh Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117321
00-00
2.H.Ø.
05-11 11:00 Gentofte V Farum-Holt Kildeskovs Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117488
00-00
2.H.V.
05-11 11:00 BVC Esbjer Hornsyld I Esbjerg Se Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117166
00-00
1.D.Ø.
05-11 12:00 Amager VK. Lyngby-Gla Sundby hal Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117487
00-00
2.H.V.
05-11 12:00 ASV Aarhus Aabenraa I Marselisbo Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117907
00-00
2.D.V.
05-11 12:00 Randers VK Aarhus 190 Randers Re Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
117654
00-00
2.D.Ø.
05-11 13:00 Enghave VK VLI Bavnehøjha Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
116949
00-00
VLD
05-11 13:00 Frederiksb Elite Voll Bülowsvejh Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117741
00-00
2.D.Ø.
05-11 13:00 Gentofte V USG Kildeskovs Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117824
00-00
2.D.V.
05-11 13:00 BVC-Norden Middelfart Esbjerg Se Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117740
00-00
2.D.Ø.
05-11 14:00 KSV.2 Lynge Ugge Hillerødga Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116893
00-00
VLH
05-11 14:00 VK Vestsjæ ASV Århus Korsørhall Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117237
00-00
1.D.V.
05-11 14:00 ASV Århus DHV Odense Marselisbo Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117097
00-00
1.H.V.
05-11 14:00 Randers VK DHV Odense Randers Re Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117238
00-00
1.D.V.
05-11 15:00 Ry VK 75 Bedsted KF Ryhallen Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117168
00-00
1.D.Ø.
05-11 16:00 KSV Team Køge. Hillerødga Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117823
00-00
2.D.V.
05-11 16:00 Sønderborg DHV Odense Alssund Gy Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117402
00-00
2.H.Ø.
05-11 16:00 Døllefjeld VLI Nysted Hal Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117098
00-00
1.H.V.
05-11 16:30 Nordenskov Bedsted KF Helle Hall Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117320
00-00
2.H.Ø.
05-11 18:00 KSV Grøndal EV Hillerødga Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat

117023
00-00
1.H.Ø.
07-11 20:00 KV 61 Amager VK Idrætshuse Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117067
00-00
1.H.V.
08-11 19:30 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

116943
00-00
VLD
09-11 18:30 Elite Voll Holte IF Århus Gl. Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
116887
00-00
VLH
09-11 20:30 ASV Århus Ishøj Voll Århus Gl. Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat

116886
00-00
VLH
10-11 18:30 Boldklubbe VK Vestsjæ Klostermar Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
116942
00-00
VLD
10-11 20:00 Fortuna Od Frederiksb Klostermar Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117065
00-00
1.H.V.
10-11 20:00 Ikast KFUM Randers VK Hyldgårdha Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117283
00-00
2.H.Ø.
10-11 20:15 Gentofte V Hvidovre V Kildeskovs Michael Staal
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat

117868
00-00
2.D.V.
11-11 10:00 IF Lyseng VK Shima Rundhøjhal Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117869
00-00
2.D.V.
11-11 11:00 Aarhus 190 Holstebro Århus Svøm Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117782
00-00
2.D.V.
11-11 12:00 Fortuna Od BVC-Norden Hjalleseha Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117785
00-00
2.D.V.
11-11 12:00 DHV Odense Middelfart Hjalleseha Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117448
00-00
2.H.V.
11-11 12:00 IF Lyseng Ikast KFUM Rundhøjhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
116945
00-00
VLD
11-11 14:00 Brøndby VK Team Køge Stadionhal Morten Klein
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117068
00-00
1.H.V.
11-11 14:00 DHV Odense Bedsted KF Hjalleseha Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117784
00-00
2.D.V.
11-11 14:00 Øster Star Ikast KFUM Ø. Starup- Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
116944
00-00
VLD
11-11 14:30 Amager VK Ikast KFUM Sundby hal Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117696
00-00
2.D.Ø.
11-11 15:30 USG Lyngby-Gla Idrætshall Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117138
00-00
1.D.Ø.
11-11 16:00 Vestegnens Team Køge. Stadionhal Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117208
00-00
1.D.V.
11-11 16:00 DHV Odense Bedsted KF Hjalleseha Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
116997
00-00
1.H.Ø.
11-11 16:30 Amager VK Gentofte V Sundby hal Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat

117701
00-00
2.D.Ø.
12-11 09:30 Vestegnens Lynge Ugge Frihedens Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117698
00-00
2.D.Ø.
12-11 10:00 Lyngby-Gla KSV.2 Buddingeha Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117617
00-00
2.D.Ø.
12-11 10:00 KV 61 Rosenlund Idrætshuse Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117700
00-00
2.D.Ø.
12-11 10:00 Amager VK. Gentofte V Sundby hal Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117066
00-00
1.H.V.
12-11 11:00 Kolding VK Nordenskov Kolding Pæ Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117365
00-00
2.H.Ø.
12-11 11:30 Hvidovre V VK Næstved Frihedens Michael Staal
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117278
00-00
2.H.Ø.
12-11 12:00 Lyngby-Gla KSV Buddingeha Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
116998
00-00
1.H.Ø.
12-11 12:00 KV 61 Team Køge Idrætshuse Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117137
00-00
1.D.Ø.
12-11 12:00 Amager VK. Gentofte V Sundby hal Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117532
00-00
2.H.V.
12-11 12:00 Aalborg Vo Ikast KFUM Aalborg St Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117447
00-00
2.H.V.
12-11 12:00 ASV Aarhus SGF Vejle Marselisbo Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117867
00-00
2.D.V.
12-11 12:00 Randers VK Hjerm FIF Randers Re Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117362
00-00
2.H.Ø.
12-11 13:00 VLI VK Holbæk Kedelhalle Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117206
00-00
1.D.V.
12-11 13:00 Skovbakken Ry VK 75 Vejlby Ris Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117446
00-00
2.H.V.
12-11 13:00 Kolding VK BVC Esbjer Kolding Pæ Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117136
00-00
1.D.Ø.
12-11 14:00 Lyngby-Gla KSV Buddingeha Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
116889
00-00
VLH
12-11 14:00 Hvidovre V Middelfart Frihedens Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat
117207
00-00
1.D.V.
12-11 14:00 Aalborg Vo Ikast KFUM Aalborg St Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117531
00-00
2.H.V.
12-11 14:00 ASV Aarhus Hjerm FIF Marselisbo Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117449
00-00
2.H.V.
12-11 14:00 Aabenraa I Hornsyld I Aabenraa S Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117614
00-00
2.D.Ø.
12-11 15:00 VLI Frederiksb Kedelhalle Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117280
00-00
2.H.Ø.
12-11 15:00 Himmelev V Gentofte V Himmelev G Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
116996
00-00
1.H.Ø.
12-11 16:00 Lyngby-Gla Frederiksb Buddingeha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117281
00-00
2.H.Ø.
12-11 16:00 Hvidovre V Grøndal EV Frihedens Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
116884
00-00
VLH
12-11 16:00 Ishøj Voll Boldklubbe Ishøj IC Morten Klein
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
116888
00-00
VLH
12-11 16:00 Aalborg Vo Gentofte V Aalborg St Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117783
00-00
2.D.V.
12-11 16:00 Sønderborg VT Esbjerg Alssund Gy Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117616
00-00
2.D.Ø.
12-11 17:00 Enghave VK Gentofte V Bavnehøjha Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat

116961
00-00
VLD
14-11 20:00 Holte IF Team Køge Ny Holteha Freddy Kjellerup
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117366
00-00
2.H.Ø.
14-11 20:00 VK Vestsjæ Døllefjeld Korsørhall Michael Staal
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat

117095
00-00
1.H.V.
15-11 19:30 Bedsted KF Ikast KFUM Bedstedhal Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117149
00-00
1.D.Ø.
15-11 20:15 KSV Gentofte V Idrætshuse Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat

117141
00-00
1.D.Ø.
16-11 18:15 VK Vestsjæ Amager VK. Korsørhall Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
116938
00-00
VLD
16-11 20:00 Team Køge Amager VK Asgårdskol Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
116892
00-00
VLH
16-11 20:00 Middelfart Boldklubbe Lillebælth Morten Klein
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat

116891
00-00
VLH
17-11 18:30 Gentofte V Hvidovre V Kildeskovs Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
116947
00-00
VLD
17-11 18:30 Ikast KFUM Brøndby VK Hyldgårdha Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117139
00-00
1.D.Ø.
17-11 20:30 Gentofte V Vestegnens Kildeskovs Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117619
00-00
2.D.Ø.
18-11 11:00 Gentofte V KV 61 Kildeskovs Michael Staal
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117070
00-00
1.H.V.
18-11 12:00 Bedsted KF Kolding VK Bedstedhal Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117453
00-00
2.H.V.
18-11 12:00 BVC Esbjer ASV Aarhus Esbjerg Se Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
116999
00-00
1.H.Ø.
18-11 13:00 Gentofte V KV 61 Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117620
00-00
2.D.Ø.
18-11 13:00 Rosenlund VLI Ny Rosenlu Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117452
00-00
2.H.V.
18-11 14:00 Hornsyld I Kolding VK Hornsyld I Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117210
00-00
1.D.V.
18-11 14:00 Bedsted KF Skovbakken Bedstedhal Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117703
00-00
2.D.Ø.
18-11 15:00 Gentofte V Vestegnens Kildeskovs Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117786
00-00
2.D.V.
18-11 15:00 VT Esbjerg Øster Star Ådalskolen Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117702
00-00
2.D.Ø.
18-11 16:00 USG Amager VK. Idrætshall Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117536
00-00
2.H.V.
18-11 16:00 Bedsted KF Skovbakken Bedstedhal Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117788
00-00
2.D.V.
18-11 16:30 Middelfart Fortuna Od Lillebælth Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat

117282
00-00
2.H.Ø.
19-11 10:00 Farum-Holt Himmelev V Ny Holteha Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117368
00-00
2.H.Ø.
19-11 10:00 VK Næstved VLI Sydbyskole Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117871
00-00
2.D.V.
19-11 10:00 VK Shima Aarhus 190 Nørre Sund Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117140
00-00
1.D.Ø.
19-11 11:00 Team Køge. Lyngby-Gla Asgårdskol Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117071
00-00
1.H.V.
19-11 11:00 Nordenskov Randers VK Helle Hall Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117001
00-00
1.H.Ø.
19-11 12:00 Farum-Holt Amager VK Ny Holteha Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117618
00-00
2.D.Ø.
19-11 12:00 Roskilde V Enghave VK Roskilde A Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117000
00-00
1.H.Ø.
19-11 13:00 Team Køge Lyngby-Gla Asgårdskol Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117789
00-00
2.D.V.
19-11 13:00 BVC-Norden Sønderborg Helle Hall Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117450
00-00
2.H.V.
19-11 13:00 SGF Vejle IF Lyseng Søndermark Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117704
00-00
2.D.Ø.
19-11 14:00 Lynge Ugge Lyngby-Gla Lyngehalle Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
116946
00-00
VLD
19-11 14:00 Holte IF Amager VK Ny Holteha Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
116948
00-00
VLD
19-11 15:00 Team Køge Fortuna Od Asgårdskol Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117211
00-00
1.D.V.
19-11 15:00 Ry VK 75 ASV Århus Ryhallen Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
117872
00-00
2.D.V.
19-11 15:00 Holstebro Funder GF Holstebro Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116890
00-00
VLH
19-11 16:00 Ishøj Voll Aalborg Vo Ishøj IC Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat

117284
00-00
2.H.Ø.
20-11 20:30 Grøndal EV Lyngby-Gla Hillerødga Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat

117297
00-00
2.H.Ø.
21-11 18:30 Farum-Holt Grøndal EV Ny Holteha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117798
00-00
2.D.V.
21-11 18:30 DHV Odense Fortuna Od Dalumhalle Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117799
00-00
2.D.V.
21-11 19:00 Sønderborg Øster Star Alssund Gy Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117294
00-00
2.H.Ø.
21-11 19:30 Hvidovre V Lyngby-Gla Frihedens Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117464
00-00
2.H.V.
21-11 19:30 BVC Esbjer Ikast KFUM Esbjerg Se Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117010
00-00
1.H.Ø.
21-11 20:00 Farum-Holt Team Køge Ny Holteha Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117219
00-00
1.D.V.
21-11 20:00 ASV Århus Aalborg Vo Århus Gl. Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat

117546
00-00
2.H.V.
22-11 18:00 Skovbakken LKB Gistru Vejlby Ris Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
117220
00-00
1.D.V.
22-11 18:30 Ry VK 75 Ikast KFUM Ryhallen Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117714
00-00
2.D.Ø.
22-11 19:00 Vestegnens Lyngby-Gla Frihedens Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117549
00-00
2.H.V.
22-11 19:30 Bedsted KF Hjerm FIF Bedstedhal Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117462
00-00
2.H.V.
22-11 19:30 Aabenraa I Kolding VK Aabenraa S Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117885
00-00
2.D.V.
22-11 20:00 Holstebro Hjerm FIF Holstebro Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117633
00-00
2.D.Ø.
22-11 20:15 Roskilde V Rosenlund Roskilde A Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
117378
00-00
2.H.Ø.
22-11 20:30 Hvidovre V VLI Frihedens Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117079
00-00
1.H.V.
22-11 20:30 Randers VK IF Lyseng Randers Re Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117571
00-00
2.H.V.
22-11 20:30 ASV Aarhus LKB Gistru Århus Gl. Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117080
00-00
1.H.V.
22-11 20:30 Nordenskov Ikast KFUM Helle Hall Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117465
00-00
2.H.V.
22-11 21:00 SGF Vejle Hornsyld I Mølholmhal Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat

117078
00-00
1.H.V.
23-11 18:00 DHV Odense Kolding VK Dalumhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117632
00-00
2.D.Ø.
23-11 18:30 Frederiksb Gentofte V Kedelhalle Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117150
00-00
1.D.Ø.
23-11 18:30 VK Vestsjæ Team Køge. Korsørhall Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117148
00-00
1.D.Ø.
23-11 19:30 Vestegnens Lyngby-Gla Tjørnehøjs Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117218
00-00
1.D.V.
23-11 20:00 DHV Odense Skovbakken Dalumhalle Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117547
00-00
2.H.V.
23-11 20:00 Aalborg Vo ASV Aarhus Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117463
00-00
2.H.V.
23-11 20:00 ASV Aarhus IF Lyseng Århus Gl. Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117381
00-00
2.H.Ø.
23-11 20:15 VK Vestsjæ VK Næstved Korsørhall Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117009
00-00
1.H.Ø.
23-11 20:30 Frederiksb Gentofte V Kedelhalle Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat

117195
00-00
1.D.Ø.
25-11 10:00 Talenthold Vestegnens Anja Ander Michael Staal
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117870
00-00
2.D.V.
25-11 10:00 Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhalle Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117055
00-00
1.H.Ø.
25-11 12:00 Talenthold KV 61 Anja Ander Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117534
00-00
2.H.V.
25-11 12:00 Hjerm FIF Aalborg Vo Hjermhalle Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
117194
00-00
1.D.Ø.
25-11 14:00 Talenthold Amager VK. Anja Ander Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117125
00-00
1.H.V.
25-11 14:00 Talenthold IF Lyseng Hyldgårdss Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117717
00-00
2.D.Ø.
25-11 15:00 USG Lynge Ugge OM-hallen Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117801
00-00
2.D.V.
25-11 15:00 VT Esbjerg Middelfart Ådalskolen Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117882
00-00
2.D.V.
25-11 15:30 Funder GF Aarhus 190 Funder Hal Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117054
00-00
1.H.Ø.
25-11 16:00 Talenthold Amager VK Anja Ander Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117265
00-00
1.D.V.
25-11 16:00 Talenthold Aalborg Vo Hyldgårdss Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

117193
00-00
1.D.Ø.
26-11 10:00 Talenthold Lyngby-Gla Anja Ander Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117053
00-00
1.H.Ø.
26-11 12:00 Talenthold Lyngby-Gla Anja Ander Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117630
00-00
2.D.Ø.
26-11 12:00 KV 61 VLI Idrætshuse Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117374
00-00
2.H.Ø.
26-11 13:00 VLI Døllefjeld Kedelhalle Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117199
00-00
1.D.Ø.
26-11 14:00 Talenthold VK Vestsjæ Anja Ander Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117296
00-00
2.H.Ø.
26-11 14:00 KSV Gentofte V Idrætshuse Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117126
00-00
1.H.V.
26-11 14:00 Talenthold DHV Odense Hyldgårdss Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117059
00-00
1.H.Ø.
26-11 16:00 Talenthold Farum-Holt Anja Ander Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117716
00-00
2.D.Ø.
26-11 16:00 KSV.2 Gentofte V Idrætshuse Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117266
00-00
1.D.V.
26-11 16:00 Talenthold DHV Odense Hyldgårdss Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat

117008
00-00
1.H.Ø.
30-11 20:00 KV 61 Lyngby-Gla Idrætshuse Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
116958
00-00
VLD
30-11 20:00 Brøndby VK Fortuna Od Stadionhal Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat

117624
00-00
2.D.Ø.
02-12 11:00 Gentofte V Rosenlund Kildeskovs Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117456
00-00
2.H.V.
02-12 11:00 Ikast KFUM Hornsyld I Hyldgårdss Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117373
00-00
2.H.Ø.
02-12 12:00 VK Holbæk VK Vestsjæ Bjergmarks Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117213
00-00
1.D.V.
02-12 12:00 Aalborg Vo DHV Odense Aalborg St Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
117875
00-00
2.D.V.
02-12 12:00 IF Lyseng Aarhus 190 Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117003
00-00
1.H.Ø.
02-12 13:00 Gentofte V Team Køge Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116950
00-00
VLD
02-12 13:00 Elite Voll Fortuna Od Århus Gl. Morten Klein
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117214
00-00
1.D.V.
02-12 13:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117792
00-00
2.D.V.
02-12 13:00 Ikast KFUM Middelfart Hyldgårdss Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
116895
00-00
VLH
02-12 14:00 Aalborg Vo Hvidovre V Aalborg St Niclas Kjær Thomsen
Dommer ikke påsat
Morten Andersen
Dommer ikke påsat
117073
00-00
1.H.V.
02-12 14:00 IF Lyseng DHV Odense Rundhøjhal Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
116896
00-00
VLH
02-12 15:00 Gentofte V Middelfart Kildeskovs Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
116894
00-00
VLH
02-12 15:00 ASV Århus Boldklubbe Århus Gl. Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Morten Klein
Dommer ikke påsat
117074
00-00
1.H.V.
02-12 15:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117539
00-00
2.H.V.
02-12 16:00 Aalborg Vo LKB Gistru Aalborg St Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat
117455
00-00
2.H.V.
02-12 16:00 IF Lyseng Aabenraa I Rundhøjhal Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117143
00-00
1.D.Ø.
02-12 17:00 Gentofte V Team Køge. Kildeskovs Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117454
00-00
2.H.V.
02-12 17:00 ASV Aarhus Kolding VK Århus Gl. Allan Meier Jensen
Dommer ikke påsat
Birger Jensen
Dommer ikke påsat
117540
00-00
2.H.V.
02-12 17:00 Ikast KFUM Bedsted KF Hyldgårdha Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
116952
00-00
VLD
02-12 19:00 Ikast KFUM Team Køge Hyldgårdha Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat

117625
00-00
2.D.Ø.
03-12 09:00 Frederiksb Roskilde V Bülowsvejh Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat
117144
00-00
1.D.Ø.
03-12 10:00 KSV VK Vestsjæ Hillerødga Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117288
00-00
2.H.Ø.
03-12 10:00 Gentofte V Grøndal EV Kildeskovs Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
117707
00-00
2.D.Ø.
03-12 10:00 Amager VK. Vestegnens Sundby hal Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117004
00-00
1.H.Ø.
03-12 11:00 Frederiksb Farum-Holt Bülowsvejh Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117287
00-00
2.H.Ø.
03-12 11:00 Himmelev V Hvidovre V Himmelev G Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
Dommer ikke påsat
117876
00-00
2.D.V.
03-12 11:00 VK Shima Holstebro Nørre Sund Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117457
00-00
2.H.V.
03-12 11:00 BVC Esbjer SGF Vejle Esbjerg Se Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117623
00-00
2.D.Ø.
03-12 12:00 Enghave VK KV 61 Bavnehøjha Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117709
00-00
2.D.Ø.
03-12 12:00 KSV.2 USG Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Allan Laursen
Dommer ikke påsat
117708
00-00
2.D.Ø.
03-12 12:00 Gentofte V Lynge Ugge Kildeskovs Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
117142
00-00
1.D.Ø.
03-12 12:00 Amager VK. Vestegnens Sundby hal Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117072
00-00
1.H.V.
03-12 12:00 Randers VK Kolding VK Randers Re Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117212
00-00
1.D.V.
03-12 12:00 ASV Århus Skovbakken Århus Gl. Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
116953
00-00
VLD
03-12 13:00 Frederiksb Holte IF Bülowsvejh Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117793
00-00
2.D.V.
03-12 13:00 BVC-Norden VT Esbjerg Esbjerg Se Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117289
00-00
2.H.Ø.
03-12 14:00 KSV Farum-Holt Hillerødga Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
116897
00-00
VLH
03-12 14:00 VK Vestsjæ Ishøj Voll Korsørhall Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117874
00-00
2.D.V.
03-12 14:00 Randers VK Funder GF Randers Re Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117538
00-00
2.H.V.
03-12 14:00 ASV Aarhus Skovbakken Århus Gl. Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Peter Thorsø
Dommer ikke påsat
116951
00-00
VLD
03-12 14:30 Amager VK Brøndby VK Sundby hal Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
117790
00-00
2.D.V.
03-12 16:00 Sønderborg Fortuna Od Alssund Gy Michael Dalsgaard Tobiasen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117791
00-00
2.D.V.
03-12 16:00 Øster Star DHV Odense Ø. Starup- Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117002
00-00
1.H.Ø.
03-12 16:30 Amager VK KV 61 Sundby hal Rebecca Rafn Hagen
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117371
00-00
2.H.Ø.
03-12 17:00 Døllefjeld Hvidovre V Nysted Hal Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117358
00-00
2.H.Ø.
06-12 19:00 VK Næstved Døllefjeld Sydbyskole Yasir Saleh
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117883
00-00
2.D.V.
06-12 20:00 IF Lyseng Randers VK Rundhøjhal Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

116898
00-00
VLH
08-12 18:30 Boldklubbe Aalborg Vo Klostermar Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117147
00-00
1.D.Ø.
08-12 19:30 Gentofte V VK Vestsjæ Kildeskovs Ayhan Günes Soleil
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
116954
00-00
VLD
08-12 20:00 Fortuna Od Amager VK Klostermar Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Jan Herneth
Dommer ikke påsat

117794
00-00
2.D.V.
09-12 10:00 Fortuna Od Øster Star Marienlyst Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117881
00-00
2.D.V.
09-12 10:00 Hjerm FIF VK Shima Hjermhalle Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
117879
00-00
2.D.V.
09-12 11:00 Aarhus 190 Randers VK Århus Svøm Alex Hothes
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117712
00-00
2.D.Ø.
09-12 12:00 Lynge Ugge KSV.2 Lyngehalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Michael Staal
Dommer ikke påsat
117796
00-00
2.D.V.
09-12 12:00 Middelfart BVC-Norden Lillebælth Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117795
00-00
2.D.V.
09-12 12:00 DHV Odense Sønderborg Marienlyst Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
117545
00-00
2.H.V.
09-12 12:00 Hjerm FIF Ikast KFUM Hjermhalle Lars B. Nielsen
Dommer ikke påsat
Jim Holm Hansen
Dommer ikke påsat
117628
00-00
2.D.Ø.
09-12 13:00 Rosenlund Frederiksb Ny Rosenlu Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117215
00-00
1.D.V.
09-12 13:00 Skovbakken Aalborg Vo Vejlby Ris Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117217
00-00
1.D.V.
09-12 13:00 Bedsted KF Ry VK 75 Bedstedhal Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
117075
00-00
1.H.V.
09-12 13:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pæ Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
116899
00-00
VLH
09-12 14:00 Hvidovre V ASV Århus Frihedens Michael Andersen
Dommer ikke påsat
Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
117293
00-00
2.H.Ø.
09-12 14:00 Gentofte V Farum-Holt Kildeskovs Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
116955
00-00
VLD
09-12 14:00 Brøndby VK Elite Voll Stadionhal Jan Herneth
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117216
00-00
1.D.V.
09-12 14:00 DHV Odense ASV Århus Marienlyst Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
Ove Egdal
Dommer ikke påsat
117460
00-00
2.H.V.
09-12 14:00 Hornsyld I BVC Esbjer Hornsyld I Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
116900
00-00
VLH
09-12 14:30 Middelfart VK Vestsjæ Lillebælth Flemming Munk
Dommer ikke påsat
Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
117878
00-00
2.D.V.
09-12 15:00 Funder GF IF Lyseng Funder Hal Birger Jensen
Dommer ikke påsat
Kaj Verner Hansen
Dommer ikke påsat
117542
00-00
2.H.V.
09-12 15:00 Skovbakken Aalborg Vo Vejlby Ris Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Ivar Pilden
Dommer ikke påsat
117077
00-00
1.H.V.
09-12 15:00 Bedsted KF Nordenskov Bedstedhal Rasmus Jess
Dommer ikke påsat
Jørgen Gramstrup
Dommer ikke påsat
117458
00-00
2.H.V.
09-12 15:00 Kolding VK IF Lyseng Kolding Pæ Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
116957
00-00
VLD
09-12 16:00 Holte IF Ikast KFUM Ny Holteha Tina Brauner
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117076
00-00
1.H.V.
09-12 16:00 DHV Odense Randers VK Marienlyst Ove Egdal
Dommer ikke påsat
Carsten B Nielsen
Dommer ikke påsat
116956
00-00
VLD
09-12 16:30 Team Køge Frederiksb Asgårdskol Morten Andersen
Dommer ikke påsat
Emil Lahti
Dommer ikke påsat

117290
00-00
2.H.Ø.
10-12 10:00 Lyngby-Gla Himmelev V Engelsborg Per Sørensen
Dommer ikke påsat
Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
116960
00-00
VLD
10-12 11:00 Frederiksb Ikast KFUM Bülowsvejh Emil Lahti
Dommer ikke påsat
Tina Brauner
Dommer ikke påsat
117629
00-00
2.D.Ø.
10-12 11:00 Gentofte V Roskilde V Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117800
00-00
2.D.V.
10-12 11:00 BVC-Norden Ikast KFUM Helle Hall Carsten Høll Kristensen
Dommer ikke påsat
Flemming Munk
Dommer ikke påsat
117710
00-00
2.D.Ø.
10-12 12:00 Lyngby-Gla Amager VK. Engelsborg Vahid G. Mehdi
Dommer ikke påsat
Per Sørensen
Dommer ikke påsat
117292
00-00
2.H.Ø.
10-12 12:00 Grøndal EV KSV Hillerødga Michael Staal
Dommer ikke påsat
Sten Storgaard
Dommer ikke påsat
117006
00-00
1.H.Ø.
10-12 13:00 Team Køge Frederiksb Asgårdskol Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
Arne Jensen
Dommer ikke påsat
117713
00-00
2.D.Ø.
10-12 13:00 Gentofte V USG Kildeskovs Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
117005
00-00
1.H.Ø.
10-12 14:00 Lyngby-Gla Amager VK Engelsborg Jan Labusz
Dommer ikke påsat
Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
117459
00-00
2.H.V.
10-12 14:00 Aabenraa I ASV Aarhus Aabenraa S Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Torben Lykke
Dommer ikke påsat
117146
00-00
1.D.Ø.
10-12 15:00 Team Køge. KSV Asgårdskol Arne Jensen
Dommer ikke påsat
Michael Lang Sørensen
Dommer ikke påsat
117145
00-00
1.D.Ø.
10-12 16:00 Lyngby-Gla Amager VK. Engelsborg Vidar Andersen
Dommer ikke påsat
Jan Labusz
Dommer ikke påsat
116901
00-00
VLH
10-12 16:00 Ishøj Voll Gentofte V Ishøj IC Morten Klein
Dommer ikke påsat
Michael Andersen
Dommer ikke påsat
117007
00-00
1.H.Ø.
10-12 16:00 Gentofte V Farum-Holt Kildeskovs Olaf Jørs
Dommer ikke påsat
Mads Hastrup
Dommer ikke påsat
117626
00-00
2.D.Ø.
10-12 17:00 VLI Enghave VK Kedelhalle Allan Laursen
Dommer ikke påsat
Yasir Saleh
Dommer ikke påsat

117862
00-00
2.D.V.
16-12 16:00 Holstebro IF Lyseng Holstebro Torben Lykke
Dommer ikke påsat
Alex Hothes
Dommer ikke påsat

117376
00-00
2.H.Ø.
17-12 10:00 VK Næstved VK Holbæk Sydbyskole Tim Poulsen
Dommer ikke påsat
Anders Dyrbye
Dommer ikke påsat
117535
00-00
2.H.V.
17-12 13:00 Ikast KFUM LKB Gistru Hyldgårdha Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
117069
00-00
1.H.V.
17-12 15:00 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdha Jan Søgaard
Dommer ikke påsat
Bruno Schmidt Bennedsen
Dommer ikke påsat
117591
00-00
2.H.V.
17-12 17:00 Ikast KFUM LKB Gistru Hyldgårdha Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat
Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
117209
00-00
1.D.V.
17-12 17:00 Ikast KFUM DHV Odense Hyldgårdha Per Vind Petersen
Dommer ikke påsat
Henrik Bjorholm
Dommer ikke påsat

Ny søgning

Ved tryk på kampnummeret kan du overføre data direkte til din outlook-kalender

Ved tryk på tiden fås fil i format(ics) til Lotus note
(tjek selv tiderne - sommertid kan drille!)


Hovedsiden

Vis siden i en printvenlig version uden menu.
Printvenlig